صاحب ملک سیمون می بیند خرید مستاجران به عنوان یک راه برای افزایش مراکز

J. C. Penney یکی از سیمون بالا مستاجرین لنگر. یک به طور موقت بسته فروشگاه در کالیفرنیا در ژوئن 8.

عکس: Watchara Phomicinda/زوما پرس

Simon Property Group , Inc. است حفاری را به کیف پول خود را برای نجات دیگر از مستاجر یک حرکت است که می تواند کمک به ایجاد ثبات در آن مرکز کسب و کار, اما یکی که می آفریند سوال جدید در مورد این صنعت دراز مدت زنده ماندن تحلیلگران می گویند.

بزرگترین مرکز مالک در ایالات متحده آمریکا توسط تعدادی از مراکز توسط teaming تا با بروکفیلد اموال شرکای, یکی دیگر از بزرگ صاحب مراکز خرید در بررسی یک پیشنهاد برای J. C. Penney شرکت ، با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. گروه فروشگاه های زنجیره ای برای ورشکستگی زمینه است.

J. C. Penney یکی از سیمون بالا مستاجرین لنگر دوم تنها به macy’s, Inc. Simon Property تا به حال 63 J. C. Penney فروشگاه تا پایان سه ماهه اول پوشش 10.2 میلیون فوت مربع و 5.6 درصد از فضای آن در ایالات متحده خواص. بروکفیلد است 99 J. C. Penney فروشگاه. این پلانو مبتنی بر زنجیره ای اداره می شود حدود 850 فروشگاه های قبل از آن برای ورشکستگی زمینه.

اگر دو طرف به توافق رسید, از آن خواهد بود سیمون سوم مستاجر کسب در چهار سال و سوم آن همکاری با بروکفیلد. دو صاحبان اموال در یک کنسرسیوم خریداری خرده فروشان پوشاک برای همیشه لطفا برای 21, Inc. در ماه فوریه و Aéropostale, Inc. در سال 2016.

در حالی که سیمون ملک گفت: سرمایه گذاری در Aéropostale شد سود و بویراحمد گفت: روند خرید و مضطرب مستاجران برای حفظ اشغال پایدار نیست و یک نگرانی نشانه آن است که صاحبان املاک’ اجاره-مجموعه مدل کسب و کار تحت محاصره است.

“آنها در حال انجام این کار به نگه داشتن خرده زنده به طوری که وال استریت را نمی بینم روند رو به کاهش درآمد گفت:” نیک Egelanian رئیس جمهور SiteWorks یک خرده فروشی شرکت مشاوره. “مدل کسب و کار کرک شده برای یک مدت زمان طولانی است.”

سیمون اموال بروکفیلد و J. C. Penney کاهش یافته است به نظر. خرده فروش است که در حال حاضر در حال بررسی بودجه گزینه های و خواهد شد که به ارائه یک طرح کسب و کار جدید تا اواسط ماه جولای به وکلای آشنا با رسیدگی است.

تغییر عادات خرید رشد تجارت الکترونیکی و در حال حاضر اجتماعی فاصله در طول همه گیر را فلج بسیاری از خرده فروشان. آن است که هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از خریداران را به آجر و ملات فروشگاه اما خرده فروشان گفت: آنها شده اند مجبور به ساحل تا خود را آنلاین خرید سیستم عامل و در نظر گرفتن بسته شدن فروشگاه.

صاحبخانه را دیده اجاره مجموعه رها در طول سه ماهه دوم به عنوان خریداران دور ماندند به دلیل محلی مستند سفارشات. سیمان و دیگر صاحبان املاک نیز تحت فشار بسیار زیاد به نگه داشتن نرخ خالی از حال افزایش است.

در درآمد قبلی تماس Simon Property, مدیر اجرایی, David Simon گفت که او ساخته شده سرمایه گذاری در خرده فروشان زیرا او بر این باور او می تواند پول را از آنها. “ما را در این سرمایه گذاری برای تنها هدف از ” ما فکر می کنیم وجود دارد و بازگشت سرمایه گذاری’,” گفت: آقای سیمون در فوریه درآمد تماس بگیرید.

مرکز مستاجر نجات

  • J. C. Penney, باریکش توسط Coronavirus فایل برای ورشکستگی (15 مه)
  • مخاطرات بالا اجرا برای صاحب مال در تلاش برای صرفه جویی برای همیشه لطفا برای 21 (Feb. 11)
  • مرکز صاحبان رفتن دفاعی برای نجات Aéropostale (Sept. 27, 2016)

برخی از سرمایه گذاران اشاره کرد که در پایین به اندازه کافی قیمت سیمان و دیگر سرمایه گذاران می تواند سود حاصل از خرید و مضطرب خرده فروشان و نگه داشتن آن فروشگاه باز است.

سیمون و شرکای آن پرداخت می شود $81 میلیون دلار برای برای همیشه لطفا برای 21 e-commerce سایت و خرده فروشی واحد که به طور معمول تا به حال فروشگاه های بیش از 10 ، 000 فوت مربع. که بزرگتر از سایر فروشگاه تخصصی ساخت آنها سخت تر به جای و به سیمون بزرگتر انگیزه ای برای نگه داشتن آنها را در اطراف. پس از سیمون گروه در زمان کنترل برای همیشه لطفا برای 21 همچنان به کار خود e-commerce عملیات و نگهداری صدها نفر از فروشگاه ها از بسته شدن.

به تازگی به عنوان در سال گذشته در سه ماهه سوم سیمون تا به حال 98 برای همیشه لطفا برای 21 فروشگاه جمعا 1.5 میلیون متر مربع ساخت و آن را یکی از سیمون بالا 10 مستاجران با توجه به یکی اجاره متریک هر چند خرده فروش است پس کاهش یافته که لیست.

خرید J. C. Penney نیز به صاحبخانه کنترل بیشتر بر مرکز خرید را در فضای باز. اگر شرکت دیگری طول می کشد بیش از پنی, که شرکت همچنین می توانید کنترل از برخی حقوق مالکیت در بازار است. که می تواند آن را دشوار برای صاحبخانه به انجام کارهایی مانند تغییر پارکینگ سازه یا خروجی.

“آنها نیاز J. C. Penney می شود وجود دارد به نگه داشتن چراغ.’

— Soozan باکستر خرده فروشی و مهمان نوازی مشاور

بسته شدن یک J. C. Penney و یا هر گونه دیگر لنگر فروشگاه خطر عمده برای یک مالک با توجه به دشواری پیدا کردن یک جایگزین مستاجر در محیط اقتصادی کنونی. ورزشگاه سرگرمی اپراتورها و شرکت کار شرکت هایی که گرفته اند تا فضاهای موجود در مراکز در حال حاضر در تلاش برای شناور باقی می ماند چه رسد به گسترش است.

برای مراکز که در حال حاضر از یک مستاجر لنگر از دست دادن یکی دیگر می تواند باعث cotenancy بند. این جملات کوچک اجازه می دهد مستاجران در بازار به پرداخت کاهش می یابد اجاره به عنوان مثال اگر دو مستاجرین لنگر, از فروشگاه های خود را. اگر این فضاهای اشغال نیست در یک دوره مجموعه ای می گویند 18 ماه دیگر مستاجران نیز ممکن است مجاز به فسخ اجاره نامه خود را بدون مجازات.

“آنها نیاز J. C. Penney می شود وجود دارد به نگه داشتن چراغ” گفت: Soozan باکستر خرده فروشی و مهمان نوازی مشاور.

مربوط تصویری

تحلیلگران و اقتصاددانان به توجه نزدیک به ماهانه تعداد فروش خرده فروشی به عنوان یک راه برای ارزیابی چگونه اقتصاد ممکن است دوره نقاهت بعد از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: کتی Willens/آسوشیتد پرس.

نوشتن به استر علم در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>