Prodosh داس گوپتا نقاشی های اکو فضل

آن را در Prodosh داس گوپتا گذشته نگر ( Kumar, گالری دهلی 2012 ) که من کشف نقشه های خود را که مطالعات مقدماتی به مجسمه است. بنابراین هنگامی که از من خواسته شد به معاون کشیش بخش خود را نشان می دهد در Akar Prakar در (2020) من درخواست پسرش Pradeep داس گوپتا به من اجازه شامل چند نقشه را در خود نشان می دهد ترجمه مدرنیته.

خطوط منحنی

دو نقشه های انجام شده در روزنامه ها صحبت ما در مورد تاریخ و زمان. ناگهان در صمیمیت زن و مرد, جوانان برهنه, شما متوجه چگونه تراکمهای مختلف خطی سکته مغزی برخی از روح برخی از دانه دانه به غنی مربوطه به اهنگ صدا با کیفیت و در حالی که به وضوح از ترکیب infuses بدن انسان با یک gravitas شما قبل از دیدم هرگز.

فقط 6 نقاشی هستند به اندازه کافی به صحبت ما در مورد یک هنرمند و ذهن همه کاره عادات آینده نزدیک به یک هنرمند فرآیندهای فکری و اختراعات دست و ذهن و حافظه است که همیشه هیجان انگیز است. همچنین از فتنه هستند کمی عناوین متعلق به سال گذشته است.

وابسته به عشق شهوانی, شدت

سریع خود به خودی قلم و جوهر, چهره, حلقه, خطوط ما را به آستانه این هنرمند داخلی جهان و واقعیت است.

در طول ما حس یک شدت وابسته به عشق شهوانی است که برازنده و در عین حال دقیق و ظریف آن را آشکار اما تاکید بر فصاحت بیانی یک حزن انگیز بازیگوشی. داس گوپتا توجه ما نسبت به حالت مشاهده و همچنین به عنوان گنجینه های عاشقانه و ماهرانه به ما می گوید که این ویژگی ها همیشه واضح در سطحی پایان و خطوط فرم زنانه.

در دقت کالیبره کند و سست جریان آزادتر خطوط او ایجاد آکورد احساس بین ارقام و تاکید یک درام نفس اماره است که در آن ما شاهد یک قطعی موضع در بحث از برهنه و برهنه.

مینیمالیستی رمز و راز

ما به ارمغان آورد به بیان افکار به تلاش برای درک بی نهایت طیف وسیعی از تجارب. وجود دارد ویژگی های عالی دستاورد به عنوان به خوبی به عنوان یک حس مینیمالیسم است که جادوها هاله ای از رمز و راز. آیا نقاشی یک شکل زن یا مادر و فرزند یا زن و شوهر هر نقاشی به ما می دهد چیزی را مزه مزه کنیم.

داس گوپتا در زمان لذت محض در طراحی ما حس هیجان انگیز آزادی هند یکی از بزرگترین مدرنیست بود که مبتکر و نیز هوشمندانه است.

شکل انسان می تواند هر دو آفرین و الهی است . زمانی که او ایجاد می کند مرد و زن در آغوش دارد از جمله کمال مهارت در توانایی او برای بیان ظریف و فوق العاده لحظه ای که صمیمیت و همدلی. هماهنگی و وقار و حرکت تمام گرد هم می آیند زمانی که شما در نگاه به زن با یک کودک.

حقیقت و زیبایی است

در تمام 6 نقشه های ما شریک شدن غیر مستقیم خطی است که نشان می دهد قطعی که نقاشی مرکزی بود به همه چیز داس گوپتا بود و هر زمان که او برداشته قلم و جوهر او کوشید برای رسیدن به کمال. این نقاشی موضوع در سراسر دهه به ما گفتن که صورت انسان می تواند هر دو موضوع و جسم و بدن زنان به عنوان یک شی میل می تواند رفتار با تحسین و احترام و عشق عمیق.

غوطه ور در یک پیروزی آرام ناتورالیسم این طراحی بصری پویا – رسا روایت است که از نزدیک و شخصی. هنگامی که شما چشم خود را بر روی نقشه شما را به یاد John Keats نوشت که: “زیبایی حقیقت است و حقیقت زیبایی’ – که همه شما می دانید بر روی زمین و همه شما نیاز به دانستن است.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im