Procter & Gamble پست بزرگترین متحده افزایش فروش در دهه

P&> یک ساز از خانواده استیپلز

عکس: تصویر ورزش/زوما پرس

مصرف کننده-محصولات غول Procter & Gamble Co. PG 0.23% گزارش خود بزرگترین در ایالات متحده افزایش فروش در دهه به عنوان آمریکایی ها مواجه نگردند خانواده ستونهای از مواد شوینده به سرفه به عنوان coronavirus همه گیر در سراسر کشور است.

افزایش تقاضا در P&G و در بازار بیش از جبران شیب کاهش در چین دوم آن-بزرگترین بازار که در آن بسته در کارخانه ها و فروشگاه ها مانع تولید و نگهداری می شود مصرف کنندگان از خرید.

P&G است ساز خانگی کالاهای اساسی برای گزارش نتایج مالی برای شروع سال 2020 زمانی که این بیماری همه گیر ویران چین و گسترش به صورت جدی از طریق ایالات متحده

رئیس جمهور تهمت برشمرد جدید دستورالعمل های فدرال در روز پنج شنبه برای بازگشایی این کشور گفت: فرمانداران باید یک “مرحله به مرحله و عمدی رویکرد” به راه اندازی مجدد خود را در اقتصاد از دولت است. عکس: ویلیام Volcov/زوما پرس

P&G و گفت آلی فروش یک اندازه گیری که شامل ارز حرکت می کند و معاملات افزایش 6 درصد برای سه ماهه. فروش افزایش یافت 10 ٪ در ایالات متحده و کاهش 8 درصد در چین به مراتب کمتر و افت شدید نسبت به این شرکت گفت: این انتظار می رود.

نتایج “در حال بازتابی مستقیم از انتگرال نقش محصولات ما در جلسه روزانه, سلامت, بهداشت و تمیز کردن نیازهای مصرف کنندگان در سراسر جهان” مدیر عامل دیوید تیلور گفت.

قوی ترین رشد در P&G و در مراقبت های بهداشتی واحد که شامل Vicks دارو سرد و پارچه و مراقبت از خانه را بدست آورد. فروش گل رز 9 درصد و 10 درصد در آن واحد است.

خریداران با عجله به سهام تا, و که سوار یک تکه از افزایش P&G گفت. اما این شرکت انتظار دارد که برخی از روند باقی می ماند برای مدت طولانی به عنوان یک آمریکایی صرف زمان بیشتری را در خانه و محل بیشتر اولویت در تمیز کردن.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در آسیا, P&G را بالا پایان SK-II مراقبت از پوست با نام تجاری نیش زده بود هر دو با خاموش شدن ناگهانی در منطقه و تیز falloff در هزینه های خود را در فرودگاه مغازه های عمده فروش راننده برای سود برند. P&G زیبایی واحد است که در میان این شرکت در حال رشد سریع در سال های اخیر چهارم ارسال شده در 1% افزایش می دهد. تنها نظافت واحد که شامل ژیلت ریش تراش شانس بدتر با 1 ٪ کاهش.

P&G و گفت: خالص فروش برای سه ماهه شد $17.2 میلیارد دلار تا 5% در برابر سال قبل. رقیق خالص سود هر سهم شد $1.12 یک 8 درصد افزایش از سال قبل است که آنچه تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet پیش بینی کرد. هسته درآمد هر سهم افزایش یافته است 10 ٪ به $1.17.

سوال بزرگ مواجه P&G است که چگونه این شرکت را کرایه در رکود اقتصادی. P&G صف توسط پایان بالاتر محصولات و حق بیمه ارائه شده از طبیعی پوشک به high-tech ریش تراش رو باید نتایج در سال های اخیر است.

مدیران گفته اند که آنها بر این باورند این شرکت قرار است که خود را به آب و رکود اقتصادی با سرمایه گذاری در کاهش قیمت محصولات در دسته عمده مانند مواد شوینده و پوشک بچه و ریش تراش.

این شرکت خود را حفظ هدایت آلی برای فروش و سود خالص هر سهم. این کاهش برآورد رشد درآمد به 3 تا 4 درصد از 4 درصد به 5 درصد به دلیل بدتر از حد انتظار تاثیر نوسانات نرخ ارز.

نوشتن به شارون Terlep در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im