وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در پاسخ به مخالفان نقد در مجلس بودجه های پیشنهادی پاسخ دادن نمونه هایی از “شاخه سبز” در اقتصاد است.

این یک علامت مثبت در بیشتر راه بیش از یک. آن را غیر مستقیم اذعان اقتصاد در شکل بد است. پیشتر نمایندگان دولت وانمود غیر این صورت.

دوم برخی از شاخص های نشان می دهد ظهور شاخه های سبز. اما از آن است که کسی حدس می زنم اگر آنها حفظ خواهد شد.

یکی منطقه ای که قرار می گیرند باید در قلمرو شاخص مثبت است اطلاعات خصوصی و شرکت های بزرگ سرمایه گذاری است. رشد در این دسته از سرمایه گذاری مهمی است که راننده را از رشد اقتصادی است.

مقاله ای در بانک مرکزی هند در ماه فوریه نسخه از بولتن ماهانه ارائه مدارک و شواهد از یک جهت خوش بینی با استفاده از داده ها برای وام تحریم موسسات مالی و قراردادی در بازارهای بدهی توسط شرکت.

در نیمه اول 2019-20 آن Rs 1.87 لاخ کرور افزایش 48 درصد بیش از مدت مشابه سال قبل است. در این اطلاعات از ویژگی های برجسته بود و میزان افزایش سرمایه مطرح شده از طریق بدهی های ارز خارجی را صادر کرد و همچنین روپیه قرضه.

پایتخت مطرح شده از طریق بازار بدهی روپیه بود 61,833 کرور بالاتر از 55٪.

جریان از منابع خارج از کشور به نظر می رسد که برداشت پس از RBI سست end-استفاده از محدودیت در ماه جولای. محدودیت بودند و آرام برای سرمایه در گردش به طور کلی اهداف شرکت و برای اعطای وام توسط NBFCs.

آن است که البته همراه با خطرات و همیشه وجود دارد یک شکاف بین آنچه که تحریم است و به تبع آن سرمایه گذاری. اما نشانه های خوبی هستند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su