نخست وزیر مودی دارای سرمایه اجتماعی. مردم می دانند که او در نهایت کمک به هند برنده جنگ علیه Covid-19

اضطراب شهروندان شد کمی آسوده در مارس 3 صبح روز بعد نخست وزیر نارندرا مختصر ویدئو کلیپ پخش شد. نگران شد که آن را به ساعت چهارم عمومی تعامل پس از Covid-19 همه گیر را شکست ماه گذشته و احتمالا می تواند شامل برخی از مهم اطلاعیه در مورد مستند مردم در حال آماده کردن خود برای بدترین. اضطراب تا به حال در خصوص زمان رشد کرده بود وجود دارد یک افزایش شدید در تاج موارد; موارد افزایش یافته بود پس از لینک های تاسیس شد به دهلی تبلیغ رویداد در Nizamuddin — حدود 28.1 درصد یا 647 تاج موارد در سراسر 14 متحده داشت و متصل به این رویداد است.

به جای هر گونه سختی و اندازه گیری مودی در ویدئو کلیپ تعجب همه را با راه حل بسیار ساده تر; به نام او برای دور دوم مثبت جامعه عمل است. این زمان دور از آن قرار بود قوی تر و ساکت تر حرکت از آنچه او خواسته بود ما را به انجام در مارس 22. او می خواست ما شهروندان به نور شمع/diyas/ یا فلش مشعل در 9 ساعت و نه دقیقه در مارس 5. اگر آخرین بار او از ما خواست به کف زدن در قدردانی بی حد و حصر بهداشت رزمندگان– پزشکان پرستاران و دیگر کارکنان بهداشتی در این زمان او می خواست ما را به نور شمع و diyas برای خودمان; به پپ تا ما انرژی مثبت.او می خواست ما را به انجام این نبرد طاقت فرسا دل تنگی از تاج که به نظر می رسد در سکوت خزنده در اطراف ما .روشنایی diyas در هوای گرگ و میش یک مفرح آیین های شناخته شده در بسیاری از خانه های هندی, در هر صورت.
مسلما در دو هفته پر از سوراخ قفل شده پایین گرفتن برای بسیاری از ما است . کافی وجود دارد نشانه در حال حاضر آن را نمی خواهد آخرین طولانی تر است . اما حتی برای زنده ماندن آن را برای یک هفته دیگر همه ما باید بسیار مثبت است . همین دلیل است که وجود دارد کمک های بسیار زیاد در میان مردم عادی زمانی که مودی به نام برای یک فعالیت مشترک متحد که مردم ایجاد هم افزایی .برای برخی از دلیل مودی تماس بگیرید برای یک اقدام مشترک در میان شهروندان دریافت تیز سیاسی پاسخ از مخالفان اصلی کنگره است . حزب غیر منتظره ای می رود و در اعتراض به غصب نقش FM و یا خود وزیر بهداشت در یک تعامل و یک به روز رسانی وضعیت در یک بسته مالی برای صنعت و یا در دسترس بودن هواکش در کشور و PPEs برای هیت رزمندگان.
در به طور مداوم حمله به دولت و کنگره شده است به تنهایی آن متکی است بسیار الهام گرفته از گروهی از کارشناسان و تحلیلگران که چیدن سوراخ در هند نبرد بزرگ علیه COVID-19. در تلاش خود را ممکن است همه به نظر می رسد مانند یک خوبی به این معنی گروه اما در پشت این نما از نیت خوب لابی به نظر می رسد به کار اضافه کاری بیشتر از خود آن اضطراب است که مودی و ممکن است به نحوی در نهایت موفقیت در مهار کرونا در هند.

است که چرا یک الگوی بارز از whataboutery بودن پرت در مورد این گروه در دولت در هر مرحله. هر تصمیم گیری با دولت است که رفته با شانه دندان خوب ;سوالات مطرح شده در مورد هر چیزی — از زمان قفل پایین به rigorousness از روش های پزشکی به تصویب رسید و برای شناسایی تاج مثبت در بیماران مبتلا به ناکافی پزشکی برای سلامتی رزمندگان. نه مربوط به آزمایشگاه خصوصی / بیمارستان ها در تشخیص . لابی شده است تا از جان گذشته که از آن شده است خال خال تغییر هدف پست. از غرقه شدن در ترس — به نقل از یک غیر موجود ما تیم اول دانشگاه یا دانشکده مطالعه به صورت گسترده و با تکیه بهداشت عمومی متخصص به منظور بالا بردن سوال در مورد قفل کردن به فانینگ خروج از کارگران مهاجر از طریق شایعات. کارگران مهاجر از دهلی دور رانده شدند در یک برنامه ریزی راه خود را به خانه متحده به بیشتر پیچیده تاج نبرد.

آیا این عذر ترک مودی ? هنوز هم لیگ را پیش رو است.وجود دارد در حال رشد آگاهی در میان مردم در این کشور است که نارندرا نخست وزیر خواهد شد و در نهایت کمک به هند پیروزی در این نبرد در برابر COVID-19. چرا که مودی بسیار زیاد است سرمایه اجتماعی ; برای سرخپوستان امروز او عبارت اند از آنجا که ارزش به عنوان لعل بهادر Sashtri کلمات را در سال 1965 هنگامی که او از مردم خواست تا به سرعت برای یک روز در مواجهه با کمبود مواد غذایی و اولین جنگ هند و پاکستان.” تنها این دو PMs لذت بردن از خیلی اعتماد فقیر در هند ” اشاره BJP رهبر Bijoy Sonka بنارس.

از موفقیت محاکمه قفل پایین در مارس 22 به قدردانی از حتی از چند جانبی سازمان بود که هند تلاش هر کس ایمان مودی رهبری است. ممکن است که دلیل نگرانی از رقبای سیاسی خود. اما پس از آن همه گیر است زمان خوبی برای کنگره به “بیان همه حمایت” به دولت و نفس کشیدن یک لیست خشکشویی از دغدغه های مورد ظرفیت خود را برای مبارزه با COVID 19 ?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>