قیمت رواندا تمیز کردن خیابان است ؟ بازداشت کودکان سازمان های غیر دولتی می گوید.

در ربع قرن پس از رواندا وحشتناک نسل کشی در این کشور تبدیل شده است و اغلب ستایش “داستان موفقیت” تحسین خود را برای افزایش اقدامات بهداشتی و آموزش و پرورش و رفاه و تمیز و امن خیابان. اما آن منظور شده است در بخشی از یک شبکه از کثیف امکانات برای بازداشت افراد متهم به “رفتارهای انحرافی” از جمله کودکان بی خانمان با توجه به گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط سازمان دیده بان حقوق بشر.

ظاهرا این کودکان پس از آن گرفته شده به مراکز توانبخشی به تدریس, مهارت های حرفه ای. اما بسیاری از کودکان در مصاحبه با گروه حقوق گفت: آنها منتشر شده را بر روی خیابان ها و بسیاری از آنان را مورد ضرب و شتم.

این وضعیت می تواند به عنوان یک عالم صغیر از رواندا بزرگتر تناقض است. کوچک “کشور از یک هزار تپه” تجربه کرده است در بسیاری از راه های خیره کننده تغییر و تحول است. در عین حال معجزه نشان داده است همواره ترک و نگهداری بسیاری از منتقدان می گویند در نقطه ای از یک تفنگ. رئیس جمهور پل Kagame منتقدان شده اند به شدت سرکوب شده و او برنده بیش از 90 درصد از آرا در هر انتخابات.

“ما می خواهیم به فشار جامعه بین المللی برای پرسیدن سوالات دشوار رواندا می گوید:” لوئیس Mudge از دیده بان حقوق بشر. “و به دولت ما امیدواریم که این محصولات آنها را در جهت درست است.”

ژوهانسبورگ

به عنوان تبلیغات برای یک کشور رواندا پایتخت کیگالی بالا از کلاس. بازدید کنندگان سرش به شهر از آن مرتب فرودگاه بین المللی در صاف حفره-رایگان جاده عبور براق بالا افزایش می یابد, هتل های لوکس و درخشان نئون گنبد از 300 میلیون دلار کنفرانس مرکز. در کیگالی اغلب با لقب “آفریقا سنگاپور” خیابان ماندن جاروب های هجز بماند کمرنگ و زباله باقی می ماند در آن قوطی. در شب مردم محلی و گردشگران به طور یکسان پیاده روی با نگاه خود را ثابت در تب و تاب بودن خود را از تلفن های همراه unworried در مورد خرده دزد یا بدتر.

اما مانند بسیاری از رواندا موفقیت بیش از 25 سال از کشور قتل عام, منظور از پایتخت آن آمده است در سنگین انسانی و هزینه. برای نگه داشتن خیابان های آن, پاک, دولت رواندا متکی بر شبکه ای از کثیف بازداشتگاه که در آن افراد بی خانمان, گدا رسمی فروشندگان خیابانی و دیگران را متهم به “رفتارهای انحرافی” برگزار می شود برای ماه بدون تفهیم اتهام با توجه به گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط سازمان دیده بان حقوق بشر (HRW) که مستند به سوء استفاده در این امکانات برای بیش از یک دهه است.

در میان قربانیان, با توجه به گزارش اخیر هستند به احتمال زیاد صدها نفر از کودکان بی خانمان که برگزار شده است در کیگالی را Gikondo حمل و نقل مرکز به جایی که آنها هستند به طور معمول مورد ضرب و شتم و دسترسی به توالت کافی مواد غذایی و تمیز چهارم زندگی می کنند.

“وجود دارد یک قیمت بالا برای پرداخت کیگالی را به عنوان یک مکان بکر شهر است و در حال پرداخت توسط جامعه آسیب پذیر می گوید:” لوئیس Mudge مرکزی آفریقا مدیر HRW. “ما نباید فراموش کنیم که یکی از دلایل این شهرستان بسیار تمیز است زیرا این عمل به طور معمول گرد کردن مردم تلقی نامطلوب است.”

رواندا وزیر دادگستری Johnston Busingye پاسخ نمی دهند به مانیتور درخواست برای نظر اما گفت: در رواندا خروجی رسانه ها KT مطبوعات که HRW گزارش “انگیزه های سیاسی” و آن را “مجنون برای هر کسی که به نشان می دهد که دولت این است که خلاص شدن از آن ناخواسته به نگه داشتن خیابان های تمیز … نادیده گرفتن پیشرفت های ما در تبدیل سابق متخلفان به مفید شهروندان است.”

اما این وضعیت برای کودکان بی خانمان در کیگالی در واقع می توان به عنوان یک عالم صغیر از رواندا تناقض به طور کلی. کوچک “کشور از یک هزار تپه” است که از بسیاری جهات یکی از مدرن جهان خیره کننده ترین داستان های موفقیت است.

در طول چند ماه در سال 1994 حدود 1 میلیون رواندایی به قتل رسیدند و بسیاری خود را همسایه در یکی از وحشیانه ترین کشتار جمعی از قرن 20th. اما در سال های پس از رواندا تا شات تا نمودار جهانی اقدامات بهداشت و آموزش و رفاه, کسب درآمد از آن vaunted وضعیت میان جهان توسعه تیتان. (“من امیدوارم که بسیاری از کشورهای آفریقایی را تقلید آنچه در رواندا در حال انجام است” گفت: پس از آن-سازمان ملل متحد-دبیر کل بان کی مون در سال 2013 تبریک کشور در آن اکثریت زنان مجلس.) آن را سفت چسبیده کتابی جمهور, پل Kagame است که با اعتبار پیشرو که انقلاب است عزیزم از داووس مجموعه به طور مرتب در بوق و کرنا جهانی و نهادهای همکار رهبران. در سال 2018 فوربس او را به نام خود “آفریقا از سال است.”

کلمنت Uwiringiyimana/ایسنا

کودکان خواب در ایوان خانه در کیگالی رواندا در Jan. 22, 2020. در یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته دیده بان حقوق بشر متهم این کشور از بازداشت کودکان بی خانمان در شرایط بد.

اما در رواندا معجزه همیشه نشان داده شده ترک. آن است که حفظ بسیاری از منتقدان می گویند به معنای واقعی کلمه در نقطه ای از یک تفنگ. آقای Kagame منتقدان شده اند به شدت سرکوب شده و در موارد متعدد قتل اگر چه دولت مسئولیت را انکار می کند. او برنده بیش از 90 درصد از آرا در هر انتخابات او اجرا شده است. مستقل و تجزیه و تحلیل از جمله یکی از آنها بار مالی پیشنهاد کرده اند که برخی از آمار و ارقام استفاده می شود به علامت رواندا غلت سطح فقر بودند به عمد دستکاری شده توسط این کشور آمار نشان می دهد بیشتر چشمگیر سطح پیشرفت.

و پس از آن وجود دارد بسیار مشهور تمیز کردن خیابان ها.

“Kagame است و فوق العاده در روابط عمومی و او می داند که مشخصه کشور خود را به نظر می رسد خیلی بهتر از همسایگان خود و به ناظران بین المللی که مسائل می گوید:” استفانی Wolters یک تحلیلگر در منطقه دریاچه های بزرگ آفریقا با آفریقای جنوبی موسسه امور بین الملل. “بسیاری از کشورهای کمک کننده و سازمان های بین المللی به سادگی علاقه مند نیست در مورد نقد این وضعیت بیشتر است.” و آنها را به دلایل دیگر به نظر نمی آید بیش از حد نزدیک او می گوید: با توجه رواندا ثبات در جهانی محله.

یک بار در ماه تمام رواندا شرکت در اجباری پاکسازی محله به نام umuganda. تحت رواندا قانون در ضمن هر کسی که برگزاری نمایشگاه “رفتارهای انحرافی” در خیابان های آن که آن را به عنوان توصیف “فحشا, دارو, استفاده, گدایی, ولگردی, غیر رسمی, خیابان سکه ای و یا هر گونه دیگر رفتار انحرافی است که مضر به مردم” را می توان گرد و نگه داشته به مدت دو ماه بدون تفهیم اتهام در یکی از کشور حمل و نقل مراکز.

در سال گذشته سازمان دیده بان حقوق بشر صحبت به 30 کودک برگزار شده در مرکز ترانزیت بسیاری از آنها گفت: آنها شده بود مورد ضرب و شتم وجود دارد.

“سروان پلیس با سه ستاره در لباس خود ضربه من حداقل 20 بار با پلیس باشگاه گفت:” 15 ساله دستگیر شده در مارس 2019. “او گفت که تا زمانی که ما در خیابان او را به ضرب و شتم ما است.”

ظاهرا مراکز مانند Gikondo به طور موقت متوقف می شود قبل از اینکه از زندگی کودکان در خیابان ها و دیگران گرفته شده را به مراکز توانبخشی به تدریس, مهارت های حرفه ای. اما بسیاری از کودکان در مصاحبه با دیده بان حقوق بشر گفت: آنها هرگز منتقل شده به آن دسته از مراکز و به جای آن منتشر شد و پس از یک خودسرانه طول زمان به عقب بر روی خیابان ها شروع به گرفتن و انتشار به چرخه دوباره.

“آنها ما را در یک ماشین و هر کس بود کاهش یافته است که در آن آنها دستگیر شده بود. این پنجمین بار من در Gikondo توضیح داد:” 16 سال است ،

اگر چه رواندا مورد شدید است آن است که نه تنها کشور برای بازداشت افرادی که تجربه بی خانمانی به نگه داشتن آنها را خاموش در خیابان. در بسیاری از کشورها رویدادهای ورزشی مهم ارائه كرد ، پیش از بازی های المپیک 2008 مقامات در پکن نقل مکان ساکنان بی خانمان به مراکز خارج از شهر. قبل از آتن بازی های چهار سال قبل و چند جوامع رم به زور بیرون کردند و یا آواره. و در برزیل پیش از 2016 ریو, بازی کودکان, طرفداران مطرح هشدار درباره بی خانمان جوانان بازداشت خودسرانه.

آقای Mudge گفت که او امیدوار است که رواندا علاقه به حفظ آن vaunted تصویر های بین المللی را وادار خواهد کرد که این کشور برای پاسخ به بشر خواسته است که شامل بسته شدن Gikondo به طور دائم. پس از قبلی HRW گزارش این مرکز در سال 2006 و سال 2016 دولت برقرار برخی از اصلاحات او می گوید: اما آنها در نهایت ثابت کم عمق است.

“ما می خواهیم به فشار جامعه بین المللی برای پرسیدن سوالات دشوار رواندا” او می گوید. “و به دولت ما امیدواریم که این محصولات آنها را در جهت درست است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو