فشار به محوری از ‘بگو’ به ‘انجام’ در نابرابری

دایان Hoskins, co-مدیر عامل شرکت معماری Gensler می گوید: زمینه برای اقلیت برای موفقیت در کسب و کار گذاشته شد دهه پیش بود که پس از یک دوره از فرسایش و از بین بردن ” به عنوان شرکت های از دست تمرکز می کنند. ‘من به عقب نگاه,” او گفت: “و من نمی بینم بعد از من است.’

عکس:
Gensler

شرکت ها با عجله به اثبات آنها تا به حال شنیده ملی غلیان احساسات نژادی و اندوه بعد از پلیس کشته جورج فلوید. همراه با بیانیه در محکومیت نژادپرستی و حمایت از ورود مدیران ارشد وعده داده شده به ایجاد تغییرات.

بدون توجه به این موضوع تسریع تغییر اجتماعی به طور فزاینده ای در, مدرن, مدیر عامل دستور کار است. در سال گذشته بالا شرکت رهبران امضا بر روی کسب و کار میزگرد را نذر خدمت به همه جامعه و نه فقط سهامداران. موارد هنگامی که تصور می شود دولت مشکل مانند تغییر آب و هوا در حال حاضر رئیس این مشکل است. مقابله با نابرابری نژادی منتقل شده به کار یکی است.

“ما در مقابل بخشی از یک موج جزر و مدی” گفت: جان دادند یک شریک مدیریت در جبران مشاور پرداخت می نماید. تخته و مدیران به دنبال کراوات پرداخت بسته به تنوع اهداف راست جسورانه گنجاندن اهداف و گسترش خط لوله بین آمریکا و استعداد. شرکت ها شده است افزایش تمرکز در بهبود زنان رهبر اعداد برای سال با استفاده از تکنیک های مشابه.

بسیاری از شرکت ها در حال انتظار برای اتخاذ یک سیاست شبیه لیگ ملی فوتبال بحث برانگیز رونی قانون که نیاز به سازمان به مصاحبه با یک اقلیت نامزد برای هر موقعیت رهبری. سرمایه گذاران از جمله حسابرسی stewarding شهر نیویورک صندوق های بازنشستگی را تحت فشار قرار دادند و این حکم در شرکت های مختلف.

منتقدان NFL حکومت می گویند که صاحبان تیم هنوز هم بیش از حد اغلب انتخاب کنید کمتر واجد شرایط سفید نامزدهای خود را برای مربیگری شغل و مربیان و مدیران عامل باقی می ماند کمتر در NFL. هنوز هم طرفداران استفاده از رونی قانون به کسب و کار اشاره می کنند که آمریکایی های آفریقایی تبار و زنان صفر شات در یک کار تا زمانی که آنها فرصت داده شود تا رقابت برای آن است.

مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا است که صریح در مسائل اجتماعی گفت: شرکت سرمایه گذاری 150 میلیون دلار بیشتر به تنوع و شمول تلاش.

عکس: بس czerwinski/سازمان حفاظت محیط زیست-efe/rex/شاتر

Berkshire Hathaway Inc. سهامداران رد نیویورک رونی حکومت سهامداران پیشنهاد در نشست سالانه شرکت است. اما میلیاردر رئیس وارن Buffettinvited حسابرسی دفتر به ارائه پیشنهاد در فرد پس از همه گیر اجتماعی-دورى قوانین شل.

پیشرفت مشخص خواهد شد که چگونه به سرعت اجرائی می تواند محوری از دهه “می گویند” به عصر “انجام شده است.” شرکت های آمریکایی به مدت طولانی صحبت در مورد پرداختن به موانع مردم سیاه و سفید چهره در محل کار, اما شاخص های کلیدی اعم از اشتغال اعداد به نمایندگی در مدیریت به شیوه های جبران خسارت نشان می دهد صحبت کردن را کار نکرده است. عمدی خاص اقدامات دیگر می توان به تعویق افتاد.

دایان Hoskins, شرکت, مدیر عامل شرکت معماری شرکت Gensler گفت: “تنوع شده است یکی از ما در مکالمات در آخرین پنج یا شش سال است که قلم مو پهن حس.” خانم Hoskins, که سیاه و سفید و به اشتراک گذاشته شده Gensler را راس 15 سال گفت: این شرکت افزایش خواهد پاداش های مالی به تأمل بیشتر حاد تمرکز بر این موضوع و تنظیم ضوابط برای تبلیغات و جذب.

“این نوع از لحظه ای که من به عقب نگاه,” او گفت: “و من نمی بینم بعد از من است.”

خانم Hoskins گفت: بسیاری از زمینه را برای اقلیت ها در کسب و کار گذاشته شد دهه پیش اما شرکت ها و دولت گرفته اند چشم خود را خاموش جایزه.

“وجود دارد باز کردن درب و سپس این دوره از فرسایش و از بین بردن” او گفت:. ثابت? “بسیاری از ما در دراز مدت اهداف نیاز به یک کوتاه مدت حس اضطرار.”

شرکت ها هر چند اغلب به عنوان حرکت به آرامی در تنظیم اهداف به عنوان آنها را در ارائه نتایج واقعی است. بدانند که در آن به مجموعه ای از یک فروشنده-تنوع هدف برای مثال می توانید نگاهی به تحقیقات گسترده ای برای ارزیابی وضعیت سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در زنجیره تامین.

شش ماه است که جهان را تکان داد

جهانی و همه گیر بیکاری گسترده در سراسر کشور تظاهرات و نوسانات بازار سهام ایجاد کرده ترین دوره پر سر و صدا در حافظه اخیر است.

  • چرا آمریکا مصرف کننده کمتر انتخاب—شاید برای همیشه
  • 10 رهبران کسب و کار در آنها چه آموخته از این بیماری همه گیر
  • Covid-19 یک پازل است که وال استریت نمی تواند حل کند
  • سیاه و سفید مدیران به اشتراک گذاری تجارب خود را از نژادپرستی بسیاری برای اولین بار

شرکت پرداخت بسته های اغلب مجموعه سالانه و تکیه بر شرکت های مانند پرداخت راهبری به کمک اعمال می شود بهترین شیوه و اطمینان حاصل شود که جبران رقابتی است. مشاوره آقای Weinstein گفت: مطالعات نشان می دهد بیش از 10 ٪ از شرکت ها در حال حاضر استفاده از تنوع به عنوان یک رسمی متریک در طرح های تشویقی از جمله Uber Technologies, Inc. و Johnson & Johnson اما تقریبا تمام شرکت های در حال حاضر آن را در نظر بگیرید.

آن می تواند ماه را برای شرکت ها به افشای دقیقا چگونه آنها در حال تغییر اهداف خود را برای مدیر عامل را تشویق به پرداخت تنوع. اما زمانی که آنها را به افشای عمومی قرار داده خواهد شد مدیران تحت فشار بیشتر. “که تأکید جدی از آن همه” آقای Weinstein گفت.

خانم Hoskins گفت که تنظیم خاص و قابل اندازه گیری و اهداف دست یافتنی لزوما نیاز به مقدار زیادی از زمان. “من فکر می کنم شما می شود جای تعجب که چگونه سریع ما می آمد تا با آنها.” او گفت: به جای فکر کردن در مورد ایجاد یک سیستم سهمیه بندی منابع انسانی بخش نیاز به تمرکز بر روی جذب و توسعه اقلیت نامزدها.

در هفته های اخیر علاوه بر اعلام سرمایه گذاری در استعداد توسعه و حفظ و نگهداری شرکت گذاشته اند برنامه ای که مدیر عامل شرکت برگزار خواهد شد مسئول.

Microsoft Corp. با هدف دو برابر تعداد زیادی از کارکنان ارشد و رهبری تا سال 2025. معاون رئیس جمهور هستند که با توجه به تنوع و مربیان و این شرکت می گوید آن را به دو برابر تعداد زیادی از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار خود تایید کننده, لیست بیش از سه سال آینده.

الفبای Inc.’s گوگل گفت: آن را افزایش می دهد “کمتر” مردم در رهبری 30 درصد تا سال 2025. ولز فارگو & Co. را عامل تنوع اهداف به پایان سال پرداخت بسته و با هدف دو برابر تعداد زیادی از رهبران سیاه و سفید در این بانک در مدت پنج سال.

Adidas AG تحت فشار قابل توجهی داخلی بیش از آن سابقه نژادی در مسائل پر خواهد شد حداقل 30 درصد از موقعیت های سیاه یا لاتین نامزدها.

در سوار-های غول پیکر Lyft, Inc., رئیس جمهور جان زیمر در حال حاضر به تصویب رسید رونی رد شد و انتشار تنوع آمار و اما بحث های عمومی زیر را آقای فلوید کشتن او را مجبور به تیز کردن رویکرد شرکت.

“آنها به ما گفت” شما باید برای رفع این,’,” او گفت: از Lyft کارکنان. او و از بنیانگذاران لوگان سبز آغاز شده توسط “صحبت کردن در مورد کاستی های ما” و پس از آن به کار می رفت تغییرات. مثلا قبل از این شرکت استفاده می شود به استخدام رونی قانون نیاز یا یک زن و یا یک نامزد از رنگ در نظر گرفته شود. در حال حاضر هر دو نوع از نامزدها باید در مخلوط.

همانطور که شرکت ها از جمله Lyft شروع به بهبود می یابند پس از دیدن یک کاهش در درآمد با توجه به coronavirus عمومی خواهد بود و از نزدیک به تماشای برای دیدن اگر مدیران در حال پیاده روی پیاده روی.

“مهم ترین چیز این است که نتیجه این استخدام” آقای زیمر گفت. اگر Lyft و یا هر یک از این شرکت های دیگر که در حال ساخت تعهدات موفق به ارائه آنها تنها باید خود را سرزنش می کنند.

مربوط تصویری

کشتن جورج فلوید در 25 مه موجب اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. وال استریت ژورنال را دارن Everson صحبت با متخصصان به بحث در مورد تجربیات خود و چه تغییرات آنها می خواهم برای دیدن. تصویر عکس: Adele مورگان

اصلاحات & Amplifications
جان زیمر است که رئیس جمهور از Lyft. نسخه های قبلی از داستان به عنوان خود را به عنوان مدیر عامل. (اصلاح شده در ژوئن 26.)

نوشتن به John D. Stoll در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>