رئیس جمهور چین, چپ, بازدید یک جامعه بیماری-مرکز کنترل دوشنبه, جایی که او تا به حال خود را متوسط گرفته شده است.

عکس: جو پنگ/زوما پرس

پکن—چین رئیس جمهور Xi Jinping پرداخت خود را به خط مقدم از شیوع کروناویروس توقف در بیمارستان پکن درمان بیماران آلوده و در محلی بیماری-کنترل دفتر پس از دو هفته باقی مانده تا حد زیادی از نمایش عمومی.

آقای Xi بازدید دوشنبه از یک محله در مرکز جامعه در پکن Chaoyang district, که در آن او خود را متوسط گرفته شده توسط کارکنان محلی عضو دریافت یک جلسه مطبوعاتی در بیماری-پیشگیری کار و دست تکان داد در خانواده cooped در آپارتمان خود را با توجه به فیلم منتشر شده توسط رسانه های دولتی.

بعد او تعداد بازدید پکن Ditan بیمارستان که در آن coronavirus بیماران در چینی پایتخت در حال درمان. آقای یازدهم به اشتراک گذاشته یک چت تصویری با ووهان بیمارستان ها و شنیده می شود گزارش از مقامات در هوبئی استان با توجه به شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین.

در این گزارش اشاره نکرد که آیا آقای یازدهم بود که در تصویر با پوشیدن یک کت آزمایشگاه و یک ماسک جراحی ملاقات با هر بيمار در فرد هر چند رسانه های دولتی دستگیر آقای یازدهم گفتن یک جمعیت به خوبی wishers که از دست دادن با توجه به شرایط.

یک زن با پوشیدن دنده محافظ نشسته در مترو در پکن در روز دوشنبه.

عکس: Andrea Verdelli/گتی ایماژ

در Chaoyang مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آقای یازدهم آموخته در مورد چگونگی این منطقه در لبه شرقی مرکزی پکن شد مقابله با شیوع دوربین مدار بسته گزارش شده است.

آقای یازدهم در اظهارات خود اذعان کرد که برخی از کارگران پزشکی تا به حال “خود را قربانی زندگی” آشکار غیر مستقیم اشاره به یک جوان ووهان, دکتر Li Wenliang, که مرگ در هفته گذشته باعث یک پاسخ عاطفی در سراسر کشور بسیاری از آن سرخوردگی کارگردانی در مقامات. دکتر لی گرفته شده در توسط مقامات اوایل ماه گذشته برای هشدار در مورد خطرات مرگبار ویروس جدید قبل از او آن را قرارداد خود را.

بازرسی سفر به پکن Chaoyang می آید پس از هفته ها است که در آن ویروس در سراسر کشور با مقامات دیگر ظاهر می شود و در کانون در ووهان به دیدار با کارگران پزشکی و بیماران است.

آقای شی جین پینگ شرایطی شده است آشکار در هفته های اخیر به عنوان معاون برتر لی کچیانگ, به آنجا سفر ماه گذشته. آقای لی نیز ساخته شد رئیس جدید حزب کمونیست “گروه پیشرو” برای مقابله با شیوع این بیماری در یک حرکت تعجب آور.

ردیابی Coronavirus

  • 97 نفر در چین در یکشنبه هل دادن تلفات به 908.
  • شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در حال حاضر پیشی گرفته است که از شیوع بیماری سارس در نزدیک به دو دهه پیش است.
  • چین تایید دیگری 3,062 عفونت آوردن مجموع به 40,171.

خورشید Chunlan, معاون نخست وزیر و عضو دفتر سیاسی حزب کمونیست که مسئول نظارت بر بهداشت عمومی سیاست بازدید ووهان حداقل چهار بار از اواخر ماه ژانویه است.

آقای یازدهم به نظر می رسد باقی مانده عمدتا در پکن اقامت تا حد زیادی از نظر جز در چند نوبت—به عنوان مثال برای دیدار با سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus و با کامبوج نخست وزیر هون سن.

آقای شی جین پینگ coronavirus بازرسی در روز دوشنبه آمد و به عنوان ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش یک روز از 97 مرگ و میر در سرزمین اصلی چین روز یکشنبه از coronavirus آوردن تلفات به 908.

آن را نیز تایید 3,062 بیشتر موارد عفونت آوردن تعداد به 40,171 در حالی که اضافه کردن که 632 نفر منتشر شده از بیمارستان و قرار دادن کل از ترخيص بيماران در 3,281.

که دکتر Tedros نگرانی به طور جداگانه در توییتر اواخر یکشنبه در ژنو در مورد گسترش عفونت از افرادی که تا به حال سفر به سرزمین اصلی چین است.

“تشخیص تعداد کمی از موارد ممکن است نشان می دهد گسترده تر انتقال در کشورهای دیگر ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ” دکتر Tedros نوشت.

پکن به طور معمول شلوغ خیابان های خالی باقی مانده است. دوچرخه از دوچرخه های شرکت های پارک شده در خارج از یک ایستگاه مترو.

عکس: Andy Wong/آسوشیتد پرس

یک گزارش اولیه توسط یک تیم از جمله زونگ, اتباع, یکی از چین بیشتر بسیار مورد توجه اپیدمیولوژی کارشناسان و رهبر ملی کمیسیون بهداشت نیروی کار در شیوع گفت: دوره کمون برای coronavirus می تواند به عنوان طولانی به عنوان روز 24 در برخی موارد هر چند آن را در بر داشت که متوسط زمان بین انتقال و شروع علائم سه روز بود.

مطالعه مقاله منتشر نشده است که نشده است نظیر بررسی شد و آپلود به وب سایت پزشکی medRxiv در روز یکشنبه. هر چند دکتر زونگ گفت: در یک ایمیل به وال استریت ژورنال است که پیش نویس هنوز در حال ویرایش و دوره کمون اطلاعات ممکن است شامل مقدماتی مطالعه باعث نگرانی در چین رسانه های اجتماعی است که شیوع این بیماری می تواند راحت تر و طولانی تر از آنچه قبلا انتظار می رود. منجر نویسنده Guan Weijie گفته های داخلی رسانه های چینی که 24 روز دوره کمون بود و تنها در موارد فردی است.

مطالعه انجام شده توسط دکتر زونگ این تیم در گوانگجو موسسه بیماری تنفسی شد و بر اساس 1,099 نفر از 552 بیمارستان در سراسر کشور است. یک مطالعه قبلی بر اساس 425 بیماران و منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند یافت متوسط دوره کمون حدود پنج روز با طولانی بودن مدت هفت روز.

حتی بسیاری از دولت ها به coalesced حدود 14 روز برای قرنطینه بسیاری از بیماران مبتلا و مشکوک به بیماران داده شده و تحقیقات با اشاره به حداکثر دو هفته دوره کمون.

در همین حال روز دوشنبه یک پیشرفت تیم از کارشناسان ارسال توسط چه کسی راه اندازی شد برای ورود به پکن به بحث در مورد همکاری بیشتر با دولت چین در coronavirus پاسخ.

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: بعد از استقبال بزرگتر تیم است که کارشناسان از جمله برخی از ایالات متحده به انجام اپیدمی پیشگیری و کنترل است.

مرتبط

  • آنچه که در مورد Coronavirus
  • Coronavirus بازمانده متقابل چین سفر دهها قرنطینه
  • چین رهبر دستمزد یک جنگ در دو جبهه—ویروسی و سیاسی

در پکن کمیته دائمی از کنگره خلق ملی چین در رأس قوه مقننه خواهد شد اضافه کردن یک نسخه از چین حیوانات وحشی حفاظت قانون بر روی آن در دستور کار این دولت اجرا Xinhua News Agency گزارش روز دوشنبه در یک حرکت ظاهری برای رسیدگی به شکایات که مصرف حیوانات وحشی کمک کرده بود coronavirus به انسان است.

در ساحلی استان ژجیانگ درست در جنوب شانگهای مقامات روز یکشنبه به نام در برخی از مناطق به محدودیت در جنبش مردم.

ووهان و اطراف هوبئی استان یک منطقه نزدیک به 60 میلیون نفر در مرکز بحران شده اند قرنطینه. در سراسر چین چندین دولت های محلی از جمله برخی دور از مرکز این بحران را محدود جنبش مردم.

در استان سیچوان در انتخابات گفت: آنها در حال نظارت بر تازه شیوع H5N6 آنفولانزای مرغی است که به کشته شدن نزدیک به 2000 پرندگان وزارت کشاورزی و امور روستایی گفت. هر چند آنفولانزای مرغی نیست گسترش به راحتی به انسان آن است که به احتمال زیاد برای اضافه کردن به این کشور فشار اقتصادی به عنوان مصرف کننده تورم تا حد زیادی رانده قیمت مواد غذایی در میان در اوایل شیوع تب خوکی و coronavirus می رسد بالاترین سطح در بیش از هشت سال است. در اوایل این ماه مقامات گزارش عود H5N1 آنفلوآنزای مرغی در استان هونان.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

در چونگکینگ یک شهر از 34 میلیون نفر با صدها نفر از موارد تایید شده از ویروس و آن مرزهای استان سیچوان در 10 عفونت تشخیص داده شده است در افراد مشغول به کار در صنعت مواد غذایی, ساخت غذا خوردن و جمع آوری برای وعده های غذایی خطرناک, Xia جزیره پرنس ادوارد, شهرستان, سلامت رسمی روز جمعه گفت: با توجه به انتخاب.

هنگ کنگ مقامات ترسیم چند مورد در میان حدود سه ده تایید در شهر داغ در قابلمه غذا مشترک میان 18 بستگان یکی از آنها گسترش آن را به نه نفر دیگر, مقامات گفت.

در ژاپن 65 مورد جدید از این ویروس شناسایی شدند روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در یوکوهاما آوردن مجموع به 135 کشور وزارت بهداشت, کار و رفاه گفت:. پیش از این کاپیتان کشتی گفته بود تعداد بیشتری از بیماران شد 66. کشتی به تنهایی بیشتر موارد تایید شده از هر نقطه خارج از سرزمین اصلی چین با توجه به این که.

نوشتن به جاناتان چنگ در jonathan.cheng@wsj.com و ارین Mendell در erin.mendell@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو