یک صنعت گروه تجارت پیشنهاد کرد که سهم buybacks نیست مقصر هواپیمایی متزلزل دولت که باعث شد بی سابقه ای غیر قابل پیش بینی سقوط در کسب و کار.

عکس: مریم Altaffer/آسوشیتد پرس

به عنوان کنگره سراسیمه به قید وثیقه صنایع ناودان coronavirus همه گیر جمهور تهمت اتحاد پیوست قانونگذاران دموکرات خواستار شرکت کمک ها شامل محدودیت های جدید در سهام buybacks که مدیران با استفاده از برای حمایت از ارزش سهام خود را.

“من به شدت توصیه بیع متقابل محرومیت” آقای ترامپ گفت: در جلسه توجیهی روزانه از coronavirus نیروی کار در شنبه تخمگذاری نظرات خود را در شرایط برای دولت کسب و کار کمک. “شما نمی توانید یک میلیارد دلار پول و فقط خرید خود سهام و افزایش ارزش.”

رئیس جمهور نظرات کاملا شبیه به یک تعهد شده روز قبل از او به احتمال زیاد رقیب دموکرات در انتخابات ماه نوامبر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. در جلسه روز جمعه توضیح داد که چگونه او را تحمل نصب اقتصادی فاجعه آقای بایدن گفت: شرکت های گرفتن پول فدرال خواهد “باید به تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که هر گونه کمک به آنها دریافت نمی کند رفتن به خرید سهام خود را.”

نادر لحظه ای از وحدت بین دو غالبا اختلافات سیاستمداران اوج یک yearslong مبارزات انتخاباتی میان مترقی و مردمی سیاستمداران و دانشگاهیان برای بد نام کردن مشترک-به اشتراک گذاری بیع متقابل به عنوان یک نماد شرکت های بزرگ بیش از حد و شکسته اقتصاد است. در یک بیع متقابل یک شرکت قرض پول و یا با استفاده از پول نقد یدکی برای خرید خود را در بورس کاهش تعداد سهام و حمایت از قیمت و یا حتی رانندگی آن است.

شرکت های توجیه چنین repurchases یک کسب و کار بزرگ برای وال استریت به عنوان یک راه هر دو به پاداش سرمایه گذاران و تشویق مدیران پرداخت می شود در انبار. اما منتقدان می گویند پول نقد مورد استفاده در این معاملات ممکن است ترک شرکت های آماده به صورت اضطراری مانند بیماری همه گیر کوروناویروس. که باز می شود آنها را به انتقاد که آنها اولویت بندی قیمت سهم و اجرایی پاداش بیش از احتیاط و در حال حاضر نیاز به bailed.

در حال حاضر مشخص نیست اگر وسیع اضطراری اقتصادی بسته مسابقه از طریق کنگره را شامل چنین شرایط است. دو حزب دموکرات در کنگره—مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.)–خواستار کسب و کار کمک شود مشروط بر بیع متقابل محدودیت. اما چنین محدودیتی وجود نداشت در اصل پیش نویس قانون پرده برداری توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.), که لگد کردن فرآیند.

و با وجود آقای تهمت حمایت بسیاری از جمهوریخواهان سیاست گذاران و اقتصاددانان باقی می ماند leery از اعمال دولت از جمله محدودیت در شرکت های خصوصی مدیریت امور مالی خود را.

“اگر شما یک شرکت است که نمی ارزشمند داخلی پروژه های سرمایه گذاری آن را یک ایده خوب برای قرار دادن پول به بازار سرمایه و اجازه دهید شخص دیگری سرمایه گذاری در آن گفت:” داگلاس Holtz-Eakin, یک دیرین جمهوری خواه مشاور اقتصادی که در حال حاضر اجرا می شود این اقدام آمریکا فروم یک مرکز-راست فکر می کنم تانک.

“جامعه کار می کند بهتر است که راه به جای شرکت های نشسته بر, نقدی,” او گفت:.

Buybacks رایج ترین راه شرکت های انتقال پول نقد به سهامداران به دنبال سود هستند. آنها نیز پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 کاهش مالیات به شرکت های آمریکایی بزرگ تزریق پول نقد. در سال 2018 شرکت ها در شاخص S&P 500 صرف یک رکورد $806.41 میلیارد سهم repurchases 55% پرش از یک سال قبل از آن با توجه به هوارد Silverblatt ارشد شاخص تحلیلگر در S&P Dow Jones شاخص. او گفت: buybacks عمده برای حمایت از سهام در سال دوم از بازار گاو نر و یک مشابه سال بود که در فروشگاه برای سال 2020 تا همه گیر ضربه و شرکت های کنار گذاشته از جمله برنامه های.

شرکت ها در شاخص S&P 500 را ریخت و بیش از $5.3 تریلیون دلار به repurchasing خود را سهام از سال 2010. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه سهام buybacks و چرا وجود دارد بحث بر سر اینکه آیا یا نه آنها خوب برای اقتصاد است.

قانون مالیاتی جدید هر دو کاهش نرخ مالیات شرکت از 35 درصد به 21 درصد و تغییر قوانین برای تشویق شرکت های چند ملیتی برای بازگرداندن صدها میلیارد دلار به صورت نقدی پارک شده در خارج از کشور در پایین مالیاتی کشور.

“بسیاری از این وجوه این داده ها نشان می دهد استفاده شده است برای شکستن رکورد میزان سهام buybacks و” حزبی خدمات تحقیقاتی کنگره نوشت: در گزارش ارزیابی اثرات اقتصادی از اندازه گیری.

به خود جلب کرد که حملات از بسیاری از قانونگذاران دموکرات گفت: کاهش مالیات عمدتا بهره مند سهامداران بدون ترغیب سرمایه گذاری و یا بلند کردن اجسام دستمزد به عنوان حامیان گفت: آنها خواهد بود. بسیاری از قانونگذاران معرفی لوایح با هدف محدود کردن buybacks.

“این یک راه طبیعی اقتصاد ما بازیافت پول نقد از شرکت های موفق به جدید کارآفرینی شرکت های” مقابله کوین Hassett و سپس رئیس مجلس شورای مشاوران اقتصادی در مارس 2019 سی ان ان مصاحبه. او به نام بیع متقابل منتقدان “از لحاظ اقتصادی بی سواد.” (آقای Hassett داشتن دکمه سمت چپ, به تازگی دوباره کاخ سفید برای کمک به بحران همه گیر.)

آقای ترامپ خود را در حال حاضر بیان نارضایتی با شرکت های با استفاده از کاهش مالیات بر repurchases. “هنگامی که ما یک کاهش مالیات و زمانی که آنها پول گرفت و به buybacks که ساخت یک آشیانه که نه خرید هواپیما, که انجام این نوع از چیزهایی است که من آنها را می خواهید به انجام,” او گفت:.

مسئله این است به دست آوردن نیروی جدید در زمان نجات بحث به عنوان نمایندگان مجلس به دنبال جلوگیری از سیاسی واکنش به کمک مالی در طول بحران مالی 2008. پوپولیستی خشم موجب شد در بخشی از این تصمیم در آن زمان برای تزریق بودجه فدرال به کسب و کار بدون اتصال محدودیت های قابل توجهی در چگونه آنها می تواند استفاده از آن پول

منتقدان نقطه به نقطه استفاده سنگین از buybacks در سال های اخیر توسط برخی از شرکت های بزرگ در حال حاضر به دنبال کمک های اولیه— بوئینگ شرکت ، عمده شرکت های هواپیمایی و هتل های زنجیره ای—با این استدلال که آنها و کارگران خود را خواهد بود در شکل بهتر به آب و طوفان اگر آنها تا به حال با استفاده از این بودجه برای افزایش کارکنان پرداخت و یا نگه داشتن یک ذخیره نقدی به جای کانال آن را به سهامداران است.

برخی از آنها ذکر یک صندوق بین المللی پول در گزارش ماه اکتبر گذشته هشدار از خطرات در حال رشد برای شرکت های استقراض به شدت به تعهد buybacks.

“بدهی افزایش یافته است و به طور فزاینده ای استفاده می شود برای ریسک مالی-مصرف—به صندوق شرکت پرداخت به سرمایه گذاران…” در این گزارش گفت: در یک بخش با عنوان “بالا بدهی شرکت های بزرگ می تواند باعث تشدید رکود بعدی اقتصادی است.”

Lenore Palladino یک اقتصاددان در سمت چپ متمایل روزولت موسسه برآورد سه خطوط هوایی اختصاص داده شده معادل بیش از 50 درصد از درآمد خالص از 2015-19 برای به اشتراک گذاشتن buybacks.

شرکت های هواپیمایی آمریکا, صنعت, تجارت, گروه, پیشنهاد, در بیانیه ای که buybacks نیست به سرزنش برای این صنعت متزلزل دولت که باعث شد بی سابقه ای غیر قابل پیش بینی سقوط در کسب و کار. آن گفت: اعضای آن سرمایه گذاری کرده بود به شدت در “هواپیمای جدید و امکانات و تجهیزات زمینی” در حالی که بازنشستگی بدهی. این گروه گفت که حامل “نیز به شدت سرمایه گذاری در کارکنان خود را…برای افزایش حقوق و حقوق بازنشستگی بیش از دهه گذشته است.”

حتی این گروه در نامه ای به رهبران کنگره شنبه متعهد است که اگر اعضای آن بودند برای دریافت فدرال کمک آنها خواهد از بین بردن buybacks و سود سهام بیش از شرایط وام.

خانم Palladino گفت: صنعت هتل سپری کرده است و حتی بیشتر به شدت در buybacks. در طول همان دوره او تخمین می زند هیلتون در سراسر جهان Holdings, Inc. صرف معادل 93 درصد از درآمد خالص در buybacks, هتل هایت Corp. 137% و Marriott International , Inc. 182%.

سه شرکت کاهش یافته است به نظر.

تولید کننده هواپیما بوئینگ نیز به دنبال فدرال کمک یک بحث درخواست با توجه به اتهامات ناشی از آن 737 MAX رسوایی است که آن را stinted در ایمنی هزینه در طول سال.

در یک مقاله در سال گذشته ویلیام Lazonick—یک اقتصاددان در دانشگاه ماساچوست در لوول و اوایل رهبر ضد بیع متقابل کمپین—استدلال کرد که بوئینگ ایمنی صرف سرکوب شد توسط $43.1 میلیارد دلار است که این هواپیما ساز اختصاص داده شده برای به اشتراک گذاشتن repurchases از سال 2013 تا 2019. که در مجموع بیش از آن گزارش سود در این دوره است.

یک بوئینگ سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

نوشتن به یعقوب مهدی شلسینگر در jacob.schlesinger@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im