با دهلی نو حاضر به تکان دادن آن نمایش داده می شود که با وجود اغوا کننده و هورمون شارژ برای تلفن های موبایل ساخته شده توسط BJP بالا و متوسط و پایین-of-the-بشکه نظرسنجی رقصنده در طول مبارزات انتخاباتی آن را نمی خواهید به سعی کنید از یک طعم جدید در دولت است. تنها یک چیز وجود دارد که trumps فوق العاده وعده داده است و وعده تحویل داده است. Arvind Kejriwal, به, بیشتر یا کمتر موفق به انجام این کار است که در دوره پنج ساله در هند بیشتر با مشخصات بالا و در عین حال عددی کمتر مهم دولت.

و به عنوان مورد با چیزهایی که بالا مشخصات آن با مشخصات بالاتر ساخته شده پس از اخذ تاییدیه از قضا تلاش کردند تا 70 کرسی پارلمانی willy nilly یک شبه همه پرسی مودی Raj – بزرگتر ملی تصویر ممکن است نامتناسب به نوبه خود.

نخست وزیر نارندرا ما یادآوری زمان و دوباره کاملا صحیح است و هیچ رقیب دیگر در مرحله ملی. همه صحبت از Kejriwal تازه از ‘غول قتل’ آماده سازی برای گسترش Aam Aadmi Party خاک است و نه فقط غیر واقعی اما احمقانه است. ماهیت خود AAP یک موجود سیاسی-اداری نهاد قدرت خود را از دروغ گفتن در اجرای برنامه های. آن را درک می کند و موفق می شود در این شهری نيمه panchayati موضوع. به مقیاس این مدل فراتر از دولت تازه این پیروزی این است که مرتب کردن بر اساس IKEA فانتزی ناراضی کنگره-تایپ طرفداران (که شده از شر این مفهوم است که آنها احتمالا می تواند کنگره-نوع حامیان) تصور کنید – قبل از اینکه پایین آورده توفنده به زمین.

تصویر: Uday Deb

اما AAP پیروزی در دهلی نو – و بیشتر به نقطه بی جی پی شکست در دهلی نو – ارائه یک معما برای BJP. برای حفظ حکومت بر هند در حالی که در حال ساخته شده به چشم پوشی افزایش بخش هایی از آن را می توانید در نتیجه توهم مفاهیم خود قدرت بیش از رای دهندگان در حالی که پیدا کردن انتخابات و زیان دشوار است توضیح دهد.

یکی از عمده موجب BJP رئیس جمهور و وزیر Amit Shah شده است شهرت خود را از ‘نه ترک هر چیزی را به شانس’ (دفعات بازدید: ترک مسائل ایدئولوژیک جزر و مدی). غرفه سطح دقت همراه با atavistic شور و تولید ترس همراه با داشتن بهترین, سیاسی, پوستر پسر در BJP دیوار ساخته اند شاه زمینه آماده یک نیروی قوی بیش از شش و نیم سال است.

اضافه شده است که BJP استاندارد در واکنش به pushbacks و شکست: یک تلاش مضاعف به سوراخ وصل و انجام آنچه در آن طول می کشد برای بازیابی زمین. در حال حاضر نه به رسم یک خط از طریق نامتجانس نقطه است که اتفاق می افتد برای BJP در متحده برای مدتی در حال حاضر. دهلی دستور مثلا نیست یک رای در برابر تابعیت (متمم) قانون و GoI دیگر ترافیک دوباره مسیریابی طرح. اما آنها قطعا گرفتار شده اند به هرج و مرج تولید و پلیس مانع احداث حواس او را پرت است که در راه “مناسب و معقول زندگی’ که AAP به نظر می رسد که شلوغ تسهیل برای بسیاری از.

Kejriwal شد مراقب باشید به سقوط نمی کند برای بسیاری از طعمه BJP مجموعه ای را برای AAP قبل از دهلی نو شد. آتش زا سخنان مختلف BJP رهبران – که یک بار ساخته شد غیر ممکن است برای قرار دادن پشت در ضرب المثلی tube حتی پس از انتخابات کمیسیون raps در پنجه شد پاسخ داد: با سکوت مطلق. به خوبی معنای رسانه های اجتماعی مردمی وحشت زده شد – ‘چگونه می توانید نشسته وزیر دهلی برسد به کسانی که مورد ضرب و شتم تا خارج از جامع Millia اسلامی?’ ‘شاهین باغ است که اتفاق می افتد در frontyard و در عین حال نشانه ای از این مرد!’

فشار دادن گوشت و نشان دادن رفاقت می کردم Kejriwal محرک به سلامتی – از کسانی که rousingly برای تشویق او به هر حال. اما آن را ساخته اند آن را آسان تر برای BJP به نمایش گذاشتن به bijli-sadak-paani بسیاری از رای دهندگان بالقوه که می ایستد که در هند در حال حاضر دولت از هرج و مرج’. نه درگیر شدن در همه Kejriwal ساخته شده AAP را پیام روشن است: این هرج و مرج شده است آورده در مورد کسانی که در شاهین باغ یا جامع, اما توسط یک دولت است که steamrollered از طریق کا به سادگی دلیل آن می تواند. و او این را به جای دادم با وجود تمام کف در دهان قدرت BJP تا به حال در اختیار دارد و با طعنه از برخی از محله های واسطه نرم Hindutva’ (یک اصطلاح شبیه به نیمی حامله’) به صورت تاکتیکی داشت.

چه AAP رهبری خودداری از انجام – اجازه مودی-توصیف غیر bhakts می دانید که, زرق و برق دار که این ساعت هنوز هم ممکن است آنها حمایت مخرب نیروی سیاسی – آن اجازه دهید شل توسط نمایشگاه چه Kejriwal دولت تحویل داده بود در پنج سال گذشته است. این واقعیت است که بر خلاف GoI دهلی دولت شده است نسبتا محافظت از تحمل فشار از نابسامانی های فرفورژه اقتصادی شرایط آب و اهمیت کمتر به اکثریت دهلی رای دهندگان از این واقعیت است که AAP نگه داشته بود شرایط آن کاملا سازمان ملل متحد-ناجی قرارداد: ارائه آموزش و پرورش, اجتماعی, رفاه اجتماعی, آب و غیره که تحت صلاحیت آن (و نه تحت اتحادیه خانه وزارت نقطه خط دار با نمایش پلیس دهلی به عنوان یک کا معترض هجوم نیروی اما به عنوان یکی که به نظر نمی رسد بسیار خوبی در حفظ صلح در دهلی نو).

AAP پیروزی در معرض BJP را کمبود. با هر ماهر حریف سیاسی است که چیزی بیشتر برای نشان دادن از خود “ضد فاشیست” خیابان cred, BJP است یک چالش است. قانون از کاهش می گرداند تنظیم شده در – و نه به نقطه یا دولت در انتخابات و یا ملی یکی رد مودی نور ستاره. اما تا جایی که BJP ستاره (فقط؟) سفیر نام تجاری به طور فزاینده ای به نظر می رسد به تابع در یک مراسم, احساس خوب, مجامع بین المللی و رالی/ سالگرد تابع/ نمایش رادیویی ساخت گفتار نقش.

این تحسین و دوست داشتنی نارندرا به نظر می رسد به طور فزاینده ریاست جمهوری به جای نخست وزیر در یک کشور حکومت فدرال بسیاری از رهبران برگزاری حاکم و مراقبت از خود را turfs فقط به اندازه کافی برای برنده شدن در انتخابات.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

آموزش سئو