نسخه علیه Covid-19: دوز شفافیت و صداقت

در این عکس در اینجا این است که یک شهید. دکتر لی Wenliang, 34, چشم پزشک در ووهان بیمارستان مرکزی هشدار داد دوستان خود را در WeChat on December 30 از امکان شیوع بیماری های ویروسی. او احضار شد به یک ایستگاه پلیس در مرده شب و خواسته به نگه داشتن آرام. در فوریه 7, Wenliang درگذشت Covid-19. در مارس 3, همکارش, مه Zhongming, 57 تسلیم به ویروس. مرگ همراه با کسانی که از بیش از 3500 سراسر جهان نشان داد مرگبار چهره چینی استبداد.

هفته گذشته موضوع اکونومیست انجام شده درخشان و تحلیل (این جهانی) چگونه خفقان طبیعت چینی رژیم برای اولین بار فعال Covid-19 به گسترش و بعد کمک کرد تا از آن داشته باشد. با نگه داشتن این بیماری یک راز توسط muzzling کارشناسان در روزهای اولیه مقامات کمک به ووهان شیوع. همان چینی دست آهن ثابت موثر در نگه داشتن مردم در قرنطینه و عملا تعطیل شهرستانها به کم کردن سرعت گسترش ویروس. تامیل نادو یک درس برای یادگیری.

دولت ما به هیچ وجه استبدادی اما از آن است که بدنام حافظ اسرار وقتی که می آید به سلامت عمومی که در آن شفافیت باید هنجار و قاعده است. در ماه جولای سال 2012 بار از هند با اشاره به این شهرستان شرکت در مرگ رجیستری گزارش داد که 29 نفر در اثر وبا در چنای است که در سال. سه هفته بعد شرکت به حالت تعلیق چهار نفر از جمله آمار افسر برای “به اشتباه عبارت” علت مرگ است. علت تغییر کرد به “ایست قلبی’ (چیزی که اتفاق می افتد در تمام مرگ و میر).

در ماه اوت سال 2018, ما دوباره چگونه در معرض دولت underreporting دانگ مرگ و میر در کشور است. یک مطالعه توسط هند بهداشت عمومی انجمن به رهبری توسط Dr S Elango یک مدیر سابق بهداشت عمومی نشان داد که دولت تا به حال گزارش نشده است حداقل 1000 موارد تب دانگ (رسمی تعداد 11,500 برابر واقعی 12,500). در سال 2018 تا ماه اوت دولت پرونده نشان داد 40 و میر به علت دانگ بود که آشکارا نیمی از تعداد واقعی. علت مرگ نیمی دیگر نشان داده شد که haemorrhagic fever یا سندرم شوک (که اثرات
دانگ).

دوباره در ماه ژانویه سال گذشته ما به نام دولت بلوف که آن را به ثبت نام و میر به علت بیماری هاری. این گزارش به نقل از اداره آموزش پزشکی پرونده گفت: 51 نفر در بیمارستان بستری بین ماه های ژانویه و نوامبر 2018 اما دولت گفت: تنها هشت نفر از آنها فوت کرد. اگر اعداد درست هستند تامیل نادو ارائه خدمات سلامت باید جایزه نوبل در پزشکی پس از بیماری هاری به عنوان علم پزشکی آن را می داند تا کنون علاج ناپذیر است و مرگ حتمی است. مشابه در معرض در دولت پنهان شد مواردی از وبا (مارس 2018) سیاه سرفه (مارس 2009) را متزلزل دولت موقت (یا بنابراین من فکر می کنم زمانی که من می خواهم از خواب بیدار تماس از بوروکرات ها و سیاستمداران), اما آن را نشان داده است توانایی قابل توجهی برای حل و فصل را به یک توده نهفته است.

با توجه به این مشکوک تاریخچه دولت آن را دلگرم کننده برای دیدن وزیر بهداشت C Vijaya Baskar توییت در روز شنبه تایید اولین مورد گزارش شده از Covid-19 در چنای. من امیدوارم که وزیر و دولت او باقی خواهد ماند و شفاف نگه داشتن مردم آگاه است. چین با پرداخت قیمت خود را برای پنهان کاری و تدریس جهان است که دولت نمی تواند مات در حالی که برخورد با همه گیر. و شهروندان باید به همان اندازه مسئول است. من شنیده ام با احساس بیم و هراس چگونه با نفوذ شهروند در دولت بازگشت از یک Covid-کشور آسیب دیده با علائم بیماری و رفت جلوتر با روال ملاقات با افراد روز بعد با وجود اینکه صفحه اصلی توصیه شده است. در دوردست آفریقا Chikwe Ihekweazu مدیر کل نیجریه مرکز کنترل بیماری را تعیین کرده است به عنوان مثال توسط داوطلبانه بودن در انزوا پس از یک دیدار رسمی از ووهان به مطالعه شیوع.

به عنوان انسان نبرد مرگبار سرایت بهترین سلاح ما در زراد خانه خواهد بود و صداقت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im