برتر به صورت یک بیماری همه گیر: چگونه هزاره Sanna مارین برنده فنلاند تصویب

در ایالات متحده, او نمی خواهد به اندازه کافی به رئیس جمهور شود. اما چهار ماه به کار خود به عنوان نخست وزیر فنلاند Sanna مارین و عمدتا جوان و زن در کابینه است که مدیریت یکی از اروپا به پایین ترین نرخ از COVID-19 و درآمد بالا تصویب در کشور 5.5 میلیون نفر است.

دولت جدید نشان دهنده یک صورت مدرن فنلاند که اعتماد به نفس بیشتری در صحنه جهانی ناظران می گویند. “Sanna مارین یک-در-یک-نسل طبیعی استعداد سیاسی می گوید:” نخست وزیر سابق Paavo Lipponen. “من شده اند تا حد زیادی تحت تاثیر قرار راه پنج دولت احزاب و زنان جوان رهبران اند قادر به کار با هم. همه آنها صالح, hard-working, راه حل گرا سیاستمداران است.”

به عنوان وزیر کشور ماریا Ohisalo مسئول مدیریت غیر ضروری ممنوعیت سفر در اطراف منطقه پایتخت. او تاکید می کند که مبارزه با این بیماری همه گیر شده است بسیار تلاش گروهی شامل نه تنها دولت بلکه کل جامعه فنلاندی. “من احساس می کنم که فنلاندی مردم شده اند واقعا حمایتی از ما عمل و این بسیار لذت بخش است.”

ریگا, لتونی

COVID-19 در حال حاضر ساخته شده قهرمانان و بز از بسیاری از رهبران به عنوان همه گیر که پوشاند جهان آشکار است که آیا دولت خود را در برابر بحران.

در میان جمهوری های سابق است Sanna, Marin, جهان, جوانترین رئیس دولت در زمان او تبدیل به نخست وزیر فنلاند در ماه دسامبر گذشته. در یک نظرسنجی اخیر از 85 درصد فنلاندی ها حمایت او از دست زدن به همه گیر قابل توجه سطح اعتماد به نفس در این مضطرب بار.

هنگامی که او سال گذشته روی کار خانم مارین و عمدتا زن کابینه مواجه جزئی طوفان های اجتماعی-رسانه ها انتقاد. “خوابگاه دختران” یکی طعنه زدن “رژ لب کابینه” یکی دیگر از. چهار نفر از کابینه پنج احزاب در سمت چپ به مرکز طیف – به اصطلاح قرمز-سبز دولت ائتلافی – رهبری هستند توسط زنان در 30s خود را. خانم مارین است 34.

اما به شدت از بحران بهداشت و درمان تبدیل شده است روشن شک و تردید از خانم مارین است به دور افتاده است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“مارین واقعا تشدید می گوید:” ادی هاوکینز آمریکایی است که زندگی در فنلاند پس از 1970s و گزارش ها به زبان فنلاندی در رادیو و تلویزیون. “عملکرد او در کنفرانس های مطبوعاتی و در مجلس شده است فقط آنچه با این نسخهها کار بهترین برای فنلاندی – روشن و مختصر unemotional; اما با کمرنگ از گرما.” آقای هاوکینز می افزاید که خانم مارین سبک مکمل که از Sauli Niinistö, فنلاند محبوب 71 ساله رئیس جمهور هر کدام به طور موثر جذاب مختلف جمعیتی.

خانم مارین که به پارلمان انتخاب شد در سال 2015 است که به خوبی شناخته شده برای او مستقیم-سبک تیراندازی. یک کلیپ یوتیوب از او به عنوان معاون رئیس تامپره شورای شهر با آرامش قطع یکی long-winded عضو پس از دیگری در طول یک متمرد بحث در مورد نیازهای حمل و نقل در سال 2016 نزدیک به نیم میلیون بازدید. او به راحتی برنده انتخاب مجدد در بهار گذشته پس از آن که خود را سوسیال دموکرات سلف Antti Rinne منصوب او خود وزیر حمل و نقل است.

در حال حاضر خانم مارین است که یادگیری چگونه به نخست وزیر, در حالی که همچنین فرمان فنلاند از طریق آن بزرگترین بحران پس از جنگ جهانی دوم است.

Vesa Moilanen/Lehtikuva/AP

وزیر آموزش و پرورش لی اندرسون (از سمت چپ) وزیر کشور ماریا Ohisalo نخست وزیر Sanna مارین و وزیر مالیه Katri Kulmuni در روز آنها در زمان, در هلسینکی فنلاند, Dec. 10, 2019. از 19 وزیران در خانم مارین کابینه 12 زنان هستند.

Paavo Lipponen نخست وزیر از سال 1995 تا 2003 می دهد نمرات بالا. “Sanna مارین یک-در-یک-نسل طبیعی, سیاسی, استعداد,” او می گوید. او احساس می کند که دولت جدید نشان دهنده یک صورت مدرن فنلاند است که اعتماد به نفس بیشتری در صحنه جهانی است. “او بسیار متعادل فرد متمرکز در کار با انسان را لمس کنید اما بدون پوپولیسم.”

آقای Lipponen که کمک کرد تا نظارت فنلاند بازیابی از بدترین رکود اقتصادی در تاریخ خود در 1990s می افزاید: “من شده اند تا حد زیادی تحت تاثیر قرار راه پنج دولت احزاب و زنان جوان رهبران اند قادر به کار با هم. همه آنها صالح, hard-working, راه حل گرا سیاستمداران است.” مثل خانم مارین او یک سوسیال دموکرات.

خانم مارین “می آید بسیار به عنوان primus inter pares” (first among equals) می گوید: آقای هاوکینز روزنامه نگار و یادداشت های او تمایل به تسلیم به وزرای دیگر. “این یک سبک است که بسیار خوب کار می کند در اینجا پست-Kekkonen” با اشاره به Urho Kekkonen فنلاند را خودکامه رئیس جمهور از سال 1956 تا سال 1981.

موفقیت فنلاند استراتژی در کنترل این بیماری همه گیر در درون مرزهای آن باقی مانده است دیده می شود. در 2,176 موارد در جمعیت 5.5 میلیون نفر در این کشور COVID-19 نرخ هنوز هم کم در مقایسه با شمال اروپا و همسایگان و بیشتر از بقیه اروپا. آن سیستم مراقبت های بهداشتی را در سطح بالایی از آمادگی شامل توانایی به شیر به یک ملی ذخایر از تجهیزات حفاظت شخصی است که آن را انباشته از 1950s, گزارش نیویورک تایمز.

در عین حال بسیاری از فنلاندی ها هنوز هم ناراحت در مورد چگونه به آرامی دولت تصویب قرنطینه برای 200,000 اتباع که بازگشت در اوایل ماه مارس از مناطق با بالا COVID-19 نرخ. مقامات سرزنش contretemps در اطلاعات قطع ارتباط بین دولت موسسه سلامت و رفاه و شرکت دولتی در حال اجرا هلسینکی شلوغ فرودگاه بین المللی.

با این وجود نخست وزیر مارین حاضر به تصویب باک. “من نمی توانم بگویم که ما دولت را به طور کامل موفق در همه اقدامات خود را” او اذعان مارس 26 در پاسخ به یک پرس و جو در مورد فرودگاه imbroglio. “ما در نا امنی بار و تنها یک روز در یک زمان در حال حاضر است.”

“اما من می توانم بگویم” او ادامه داد: “ما در حال انجام بهترین های ما برای کنترل این بیماری و نجات جان انسان ها.”

خانم مارین و کابینه همکاران هستند کاملا آگاه به تاثیر اجتماعی از رویکرد آنها توصیه می شود 25 مارس. که مهمترین آنها سفر غیرضروری ممنوع است در داخل و خارج از Uusimaa منطقه که در آن سرمایه واقع شده است و منطقه سخت ترین ضربه از سرایت.

“من احساس می کنم بد است که به عنوان یک نتیجه از اقدامات ما احساس می کنیم لازم است برای نجات زندگی مردم و حفظ سلامتی ما سیستم مراقبت مشکلات در کمتر ممتاز خانواده ها در حال افزایش” تصدیق ماریا Ohisalo فنلاندی وزیر کشور از لیگ سبز. “مشکلات روحی و روانی کاستی در حمایت از کودکان و استفاده از مواد مخدر نشان دهنده سمت تاریک از مستند.”

خانم Ohisalo تاکید می کند که مبارزه با این بیماری همه گیر شده است بسیار تلاش گروهی شامل نه تنها دولت بلکه کل جامعه فنلاندی. او می گوید که او خوشحال است با راه محاصره Uusimaa – شامل یک سوم از فنلاند جمعیت و بزرگی پلیس ملی و زور – پذیرفته شده توسط این کشور است. “من احساس می کنم که فنلاندی مردم شده اند واقعا حمایتی از ما عمل” او گفت: مانیتور “و این بسیار لذت بخش است.”

برخی از ناظران را تشبیه روح و مجازی اتفاق آرا با آن فنلاندی مردم را در پاسخ به بحران و همچنین به عنوان کل دولت هماهنگ استراتژی برای برخورد با آن با راه فنلاندی در پاسخ به تهاجم اتحاد جماهیر شوروی از سال 1939 در طول زمستان جنگ. به جز این زمان مهاجم نامرئی است یکی است.

برای جوان فنلاندی “البته او در نقش یک مدل است می گوید:” Vuokko Schoultz 26 ساله دانشجوی کارشناسی ارشد در تاریخ است. “نگاه کنید که در آن او از” او می گوید: با اشاره به خانم مارین فروتن ریشه که شامل یک روی لئامت دادن به عنوان صندوقدار در حالی که در دانشگاه. “من فکر می کنم او بهترین است نخست وزیر ما تا به حال در بسیاری از سال است.”

“من فکر می کنم هر کسی که در خدمت این کشور در این زمان یک قهرمان است می گوید:” خانم Schoultz.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>