نماز تماس و درمان حیوان خانگی: چگونه سالمندان ماندن در یک بیماری همه گیر

پاسادنا کالیفرنیا نیویورک و شیکاگو

جولیا آدامز نگاه به جلو به دو گردش خانواده یک هفته: پنج شنبه شام و ناهار یکشنبه. که در ماه گذشته تغییر زمانی که 80 سال زندگی کمک خانه در میدلتاون اوهایو بسته به بازدید کنندگان به عنوان یک COVID-19 احتیاط.

“مادر نگه داشته بود درخواست در مورد بیرون رفتن به شام می گوید:” او پسر چارلی آدامز. “من فقط به حال به نگه داشتن او گفتن: ‘شما نمی توانید ترک و من نمی توانم در آمده است.’ “

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

او می تواند او را بشنود ناامیدی در تلفن. تسهیلات مرتب جلسات اسکایپ برای کمک به خانواده اتصال او می گوید اما او نمی داند که چگونه به استفاده از آن. بنابراین یک روز یکشنبه او در زمان امور را در دست خود.

آقای آدامز که صاحب یک درخت خدمات کسب و کار و به خانه رفت تا خود سطل کامیون. آن را گسترش 55 فوت به هوا بیش از اندازه کافی برای رسیدن به مادر او 3rd کف پنجره.

“من نام او را بر روی تلفن خود را – او پرده بسته و به من گفت: نگاه از پنجره خود را،”

“اوه فوق العاده بود می گوید:” خانم آدامز در یک تماس از اتاق خود. او می گوید پسرش تعجب ظاهر شد و یک ضربه بزرگ با ساکنان دیگر بیش از حد.

حسن نیت ارائه میدهد از کوری Adams

چارلی آدامز بازدیدکننده داشته است خود را 80 ساله, مادر, جولیا آدامز در زندگی کمک خانه در میدلتاون اوهایو در تاریخ 22 مارس سال 2020 است. آقای آدامز استفاده از سطل خود برای برقراری ارتباط با مادر خود را در طول بیماری همه گیر.

مراقبت ارشد سازمان در حال تقلا برای دفع رمان coronavirus به عنوان مرگ و میر ناشی از این امکانات کوه – بیش از 3,600 با توجه به آخرین تعداد از آسوشیتد پرس. ساکنان در پرستاری و خانه های بازنشستگی در نظر گرفته به ویژه آسیب پذیر به دلیل سن خود و بسیاری از شرایط بهداشتی اساسی.

کارکنان بیش از حد تحت تاثیر قرار. هفته گذشته یک خانه سالمندان در ریورساید کالیفرنیا به حال برای تخلیه شود چرا که کارکنان بیش از حد وحشت زده به کار. ده ها تن از ساکنان از جمله کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

در عین حال که امکانات این نوار بازدید کننده فعالیت های گروهی و جمعی ناهارخوری کارکنان و خانواده ها در حال پیدا کردن راه های خلاقانه برای سهولت جداسازی سالمندان ساکنان از حیوان خانگی مجازی درمانی به پنجره عروسی. در حالت ایده آل که جریان از عشق و فداکاری باید همچنان حتی پس از همه گیر از کارشناسان می گویند که اشاره است که سالمندان در پیری ملت در حال حاضر مبارزه با انزوا و تنهایی.

“بسیاری از مردم در سراسر کشور در حال [تکیه] به انسانیت مشترک ما و در حال کار سخت برای خلاق کردن در مورد چگونه آنها باقی می ماند متصل می گوید:” لیزا مارش رایرسون رئیس AARP بنیاد خیریه بازوی AARP است که نزدیک به 40 میلیون عضو دارد. “تا زمانی که کسانی که حلقه ارتباط هستند شامل افراد مسن, ما همه بهره مند شوند.”

حتی قبل از همه گیر 1 در 4 افراد مسن مورد بررسی گفت: آنها تلاش می کند با انزوای اجتماعی و 1 در 3 با تنهایی می گوید: خانم رایرسون. در حال حاضر که بسیاری از سالمندان تبدیل شده اند از قطع تماس شخصی یا از دست رفته کار و انزوا و خطر در حال رشد است. می توانید آن را در تنهایی و انزوای طولانی مدت دارای اثرات منفی سلامت – معادل سیگار کشیدن 15 نخ سیگار در روز, با توجه به پژوهش است.

“آسیب پذیر افراد مسن تر تمایل به نامرئی در جوامع و یا می تواند باشد. در یک زمان اجتماعی فاصله ما باید بسیار با احتیاط آنها نمی تر نامرئی است.”

تقویت روحیه

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, اولین فرماندار مستقیم مردم بیش از 65 به ماندن در خانه است درخواست افراد به تماس یا متن پنج سالمندان و یا دست کشیدن بر روی درب – حتی در حالی که نگه داشتن یک فاصله امن. او اصرار مردمی که می خواهند برای کمک به تماس با یک خط 833-544-2374 سوال در مورد راه هایی برای رسیدن به سالمندان است. دولت نیز همکاری با AARP و غیر انتفاعی خط تلفن است که ارتباط مردم با خدمات اجتماعی از جمله وعده های غذایی.

AARP توصیه می کند راه هایی برای تقویت شما عزیزان روحیه از جمله نوشتن نامه و تماس تصویری بسته های مراقبتی با پازل تصویر خانواده مجازی وعده های غذایی با هم.

Roy Bateman, یک بازنشسته که به تنهایی زندگی می کند در سان فرانسیسکو می گوید: او است نه به نوع کمک بخواهید. او هرگز بسیار اجتماعی قبل از این ویروس هر چند او ارزش زن و شوهر از گردش یک هفته برای دیدار با دوستان برای ناهار و یا رفتن به یک مکالمه کلاس. او استفاده می شود به مقدار زیادی پیاده روی – تا 10 ساعت در هفته است.

در حال حاضر او بیشتر بر روی کامپیوتر خود مشاهده و اخبار فیلم های کوتاه, چرا که او نمی تواند تمرکز و یا نوشتن ایمیل در حالی که انجام یک کمی از راه دور کار داوطلبانه. سابق فدرال کمک های مالی مدیر نگران عفونت و سرمایه گذاری را تنها در اواخر شب. او اجازه می دهد تا روزنامه نشستن برای یک روز و بدون punctuating حوادث در این هفته آقای Bateman از دست دادن آهنگ از زمان – اندازه گیری آزادانه آن را با چگونه بسیاری از قوطی سبزیجات چپ در آشپزخانه خود را.

آخرین سفر خرید مواد غذایی به Costco در مارس 13 و او نیاز به رفتن به زودی. اما اگر برخی از ناشناخته خوب سامری به نام او – به عنوان فرماندار نشان می دهد – او احتمالا می گویند او نمی نیاز به هر چیزی که “بسیار مورد است.” و او می خواهم به جای انتخاب کردن خود غذا. “من نه علاقه مند در گرفتن, در خانه, کلوچه,” او می گوید.

هنوز هم او قدردانی هفتگی تماس با او از Openhouse که در خدمت جامعه سالمندان است. “این واقعا خوب است.”

نماز خطوط و خدمات مراسم تشییع جنازه

کشیش D. دارل گریفین از اوکدیل میثاق کلیسا یک آمریکایی آفریقایی تبار کلیسا در شیکاگو سمت جنوب صرف مقدار زیادی از زمان تماس سالمندان – نیم حدود 35 در یک روز اخیر. “آنها فقط تا آمدیم به شنیدن صدای من وجد آمدیم که کلیسا فکر کردم” او می گوید.

کلیسا همچنین میزبان 6 صبح تلفن خط نماز که تمدید شده است از پنج تا شش روز در هفته به دلیل COVID-19 بحران است. این طراحی به جای بالاترین تکنولوژی اهل حال. اتصالات خوب نیست و رهبر به مردم یادآوری به قطع تلفن های خود را. اما آن کار می کند و بیشتر مردم در حال پیوستن به در.

Glenna Ousley یکی از به طور منظم. او گفت: همه گیر ساخته شده او را احساس قطع است جدا نیست. نماز خط کمک کرده است. “آرام” او گفت:. “این نشاط بخشی. آن را خدا تایید. آن را تصدیق زندگی.” او می افزاید: “ما نوع تغذیه کردن هر یک از دیگر. ما به راحتی در دانستن ما به تنهایی نیست.”

در اوکدیل کلیسا سالمندان کمک به یکدیگر است. ریچارد Dobbey است 71 و سر از ushers بسیاری از آنها افراد مسن. او همچنین درگیر در کلیسا مردان است و آنها در حال چک کردن در از سالمندان است.

او شروع به فراتر از بحران وجود دارد. “برخی از این چیزهایی که شما در حال حاضر انجام این چیزهایی که ما باید انجام تمام وقت.”

آقای Dobbey به تازگی به سازماندهی یک مراسم شام برای یک خانواده است. محله های کشیش نشین پخته شده و یا برداشت اسپاگتی, سالاد سیب زمینی و لوبیا سبز سه نوع مرغ و “چهار یا پنج” کیک, او گفت:. آنها نمی تواند رفتن به تشییع جنازه, به طوری که آنها کاهش یافته و مواد غذایی در خانواده است.

سر آشر می گوید او نیست و در سلامت خوب نیست و بیرون رفتن زیاد است. اما چند روز پیش زمانی که آب و هوا در شیکاگو تبدیل گرم او راه می رفت به جلوی خانه خود نشسته در ماشین خود و نورد پایین ویندوز.

“من فقط می خواستم به برخی از درجه. من که گوش دادن به موسیقی است. همسر من گفت: “چه می کنید ؟ برای من خوب بود. من چیزی برای خودم نمی,” او می گوید.

رقص و فیلم شب

کمک به خود و کمک به یکدیگر – که درست است برای بسیاری از سالمندان در طول این انزوا.

در لس آنجلس هوگو و Elba Corzo استفاده می شود به عشق رفتن به دیدن رقصندگان از آنها بومی گواتمالا و به رقص خود را. در حال حاضر زن و شوهر در 60s شیب و نوسان خود را در سه اتاق خواب و دو حمام در حال حاضر مرسوم هایلند پارک محله.

فرانسین Kiefer/کریستین ساینس مانیتور

نوکر هوگو Corzo که زندگی در لس آنجلس در خانه از یک مشتری در 4 آوریل سال 2020 است. در حالی که او هنوز هم قادر به کار به عنوان یک نوکر و همسرش, البا که پاک خانه پناه در محل. این زن و شوهر دوست دارد به رقص است که آنها در حال حاضر انجام در خانه به دلیل آنها نمی تواند بیرون رفتن به رقص.

در حالی که آقای Corzo همچنان به کار به عنوان یک نوکر – ماشین خود را لود شده با ضد عفونی کننده دست و ماسک و دستمال مرطوب – همسر خود را که پاک خانه است در خانه مرتب و مرتب سازی زیر شلواری تصویری-تماس با خانواده و پخت و پز و کار کردن به جین فوندا.

او را از ترس و تنهایی اما نه افسرده. او خوب او می گوید: در یک مصاحبه در یک مشتری در حیاط پشت. در شب آنها به تماشای فیلم با هم. “او می خواهد با من” او لبخند می زند.

مانند Corzos باب و جانت Pendoley تماشای فیلم بعد از شام. بازنشسته و در 70s خود زندگی می کنند در سن رافائل فقط در شمال سان فرانسیسکو در شهرستان مارین – در میان اولین استان ها در کشور به “پناهگاه در محل” که اثر در زمان 17 مارس است.

“من بسیار راحت اما من قطعا احساس انزوا می گوید:” شهر سابق برنامه ریز.

مانند بسیاری از متولدین این Pendoleys تبدیل شده اند “کودک Zoomers,” آموزش استفاده از زوم محبوب تصویری-کنفرانس خدمات. اول خود را مجازی مراسم با خود دو پسر و خانواده های آنها بود “تحقیر” را به یاد می آورد باب چرا که او نمی تواند آن را به کار. “من حفظ شنوایی, ‘OK boomer!'” از بچه ها.

در حال حاضر Pendoleys با تجربه هستند Zoomers برگزاری یک داستان ساعت با نوه خود را یک بار در هفته.

بله می گوید جانت آن را “تشدید” و نه قادر به رفتن به جایی که شما می خواهید و یا به بازدید در فرد است. اما او نتیجه می گیرد که این موقتی است. آنها را باید در ارتباط با مردم است. حتی به عنوان یک 10 ساله او تا به حال برای پیدا کردن همه چیز برای انجام بنابراین به عنوان نه به حوصله.

“خط پایین این باعث می شود من خیلی بیشتر آگاه و سپاسگزار از چیزهایی که ما فراموش کرده اند.”

کارکنان نویسندگان فرانسین کیفر و سارا Matusek گزارش از پاسادنا و نیویورک. خبرنگار ریچارد مرتنز گزارش از شیکاگو است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de