توسط Sylvia Jaggi Vasudev

من باید تن به شکست. من 37 سال به عنوان یک گورو من شده اند قادر به انجام چه ساده نامرئی ویروس به دست آمده در چند هفته: برای نگه داشتن کل جمعیت انسانی در داخل خانه! در حالی که این غیر قابل انکار دشوار برای بیماران و بهداشت کارگران در همه جا آن را نیز فوق العاده ای معنوی فرصت برای بشریت است.

ما در زندگی با چنین روزانه حسی یورش و اطلاعات بیش از حد است که چرخش به داخل تبدیل به یک نزدیک به غیر ممکن است پیشنهاد. یک صد سال پیش از هم جدا از درام از طلوع آفتاب, غروب آفتاب و تغییرات فصلی چشم انداز خود را در آنجا ماند تقریبا همان. امروز با صوتی و تصویری هیستری تلویزیون و کل کیهان در دسترس بر روی تلفن همراه خود را تبدیل به داخل به نظر می رسد مانند یک کنترل از راه دور امکان.

در حال حاضر میکرو ارگانیسم ها در حال توطئه برای تسهیل دقیقا چنین انتقالی! در میان هشت اندام از Ashtanga یوگا پنجم است که به نام pratyahara. به این معنی برداشت خود را حسی نامزدی از جهان خارج و تبدیل به داخل – یک پیش نیاز ضروری برای هر سفر معنوی. در اینجا این است که یک فرصت فوق العاده برای همه برای قرار دادن این قدرتمند ابعاد به عمل.

به عنوان یک پسر, من اغلب پرسه می زدند جنگل به تنهایی و متوجه شدم که با دیدن چهره انسان را برای چند هفته به حال باور نکردنی تاثیر بر سیستم من: افزایش انرژی, احساس بود که من راه رفتن چند اینچ بالاتر از سطح زمین! هنگامی که شما نگاه در چهره انسان وجود دارد سطح ناخودآگاه از معامله – مانند دوست نداشتن تایید-رد – است که می تواند انرژی-جنگیدن. در جنگل من اغلب گرسنه اما فقط به دنبال در جهان طبیعی انرژی من. پس از آن من شروع به بسته شدن چشم من بیشتر به خاطر این من را قادر به دسترسی درونی و سرزندگی. این بود که من خود به خود کشف pratyahara.

این زمان ایده آل – شروع با یک زن و شوهر از ساعت و به تدریج گسترش این مدت. فقط چشمان خود را ببندید و بنشیند. در ابتدا ذهن خود را ممکن است در همه جا. مهم نیست. ذهن شما یک وسیله نقلیه بدون ترمز; آن را حفظ خواهد کرد در حال اجرا به دلیل آن است که برخی از karmic شتاب. اگر شما فقط ترک آن را برای برخی از زمان بدون شناسایی با فعالیت های آن و antics آن را کند می کند.

حتی اگر شما احساس می کنید چیزی مهم اتفاق می افتد در خارج یا ذهن خود خواسته اقدام نمی دهد. این را تقویت می کند عمل خود را. زمانی که تعامل خود را با جهان است راکتیو و وسواس کوچکترین محرک می تواند به شما پرتاب کردن. اما pratyahara به معنی ساخت تعامل خود را با جهان آگاه است. پس از آن است که آگاهانه جهان هرگز نمی تواند شما مزاحم.

در حال حاضر مردم سعادتمند و فراوان در درون خود را در درجه اول از آنجا که آنها قادر به حفظ انرژی. Pratyahara ایجاد می کند این نوع از سیستم انرژی است که سبب شما را به هر گونه تجربه زندگی در آن گام. شما به تدریج پیدا کردن لازم انرژی درونی برای رسیدن به این قله بسیار از تجربه انسانی است.

شما نیز شروع به درک کنند که ذهن شما خارجی است به شما. محتوای آن به طور کامل جمع آوری شده از جهان خارج است. این گمراه کننده خود ساخته ایجاد ممکن است به ارائه برخی از لذت اما هرگز نمی تواند پایدار. اگر شما اشتباه این روانی حباب به صورت یک واقعیت وجودی شما خواهد بود سرخورده.

آن است که من برکت است که شما سرخورده به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. ممکن است شما را از خواب بیدار از پیله خود گمراه کننده ذهن به نفس و عظمت و عمق خلقت خود را. این باور نکردنی قول می دهم که pratyahara نگه می دارد برای همه است. اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو