PPP وام پنجره بسته است با 134 $میلیارد دلار هنوز هم در ارائه

پنجره برنامه برای چک حفاظت از برنامه وام می بندد شنبه.

عکس: SMG/زوما پرس

واشنگتن—هنگامی که برگ برنده دولت برای اولین بار راه اندازی آن $670 میلیارد pandemic برنامه های امداد برای کسب و کارهای کوچک یک خط تیره دیوانه برای امن بخشایش وام به حال بسیاری از صاحبان کسب و کار نگران وجود دارد نمی تواند پول کافی برای رفتن به اطراف.

سه ماه بعد پنجره برنامه برای چک برنامه حفاظت از وام بسته سهشنبه با حدود 134 میلیارد دلار در بودجه در دسترس و از دوشنبه شب. که مازاد باعث شده یک بحث جدید بیش از آنچه که با این پول باقی مانده به عنوان ترس کوه که اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 بحران به مراتب بیش از.

“ما نیاز به تمرکز بر حفظ به عنوان بسیاری از کسب و کارهای عملی که ممکن است به طوری که اقتصاد بازگشایی—ما می توانید ببینید که در حال حاضر اتفاق می افتد در متناسب و شروع می شود—که آنها قادر به شروع به بازسازی و repurpose خود گفت:” جان Arensmeyer مدیر اجرایی کسب و کار کوچک اکثریت یک گروه مدافع.

کنگره دستیاران وی از حمایت هر دو حزب برای اجازه دادن به مانده وجوه استفاده می شود برای کسب و کار کوچک تسکین اگر چه هنوز وجود ندارد و توافق در مورد چگونگی انجام این کار.

حزب دموکرات پیشنهاد قانونی که اجازه می دهد کسب و کارهای کوچک را به یک دوم PPP وام در صورتی که 100 یا کمتر کارکنان. قبلا این برنامه به طور کلی به شرکت با 500 یا کمتر از کارگران است.

برای واجد شرایط کسب و کار باید نشان می دهد از دست دادن درآمد از 50 ٪ یا بیشتر به دلیل همه گیر و در حال حاضر صرف اولیه PPP وام و یا در سرعت به انجام این کار.

“بسیاری از کسب و کارهای کوچک را به ادامه مبارزه در هفته ها و ماه های آینده گفت:” بن کاردین (D., Md.), نماینده دموکرات سنا کسب و کار کوچک کمیته در بیانیه ای. “هر کسب و کار ما جلوگیری از شکست در حال حاضر یک کسب و کار است که می خواهد در یک موقعیت برای ایجاد شغل در طول بازیابی.”

وجود یک همراه و همدم لایحه در مجلس پیشنهاد شده توسط Rep. انجی کریگ (D., Minn.).

دستیاران برای بهداشت ، مارکو روبیو (R., Fla.), رئیس کسب و کار کوچک کمیته گفت: دو حزبی نیروی کار در حال حاضر به سمت اجماع بر روی یک توافق نهایی برای اجرای گام بعدی برای حمایت از کسب و کارهای کوچک.

در توسعه جداگانه سنسور. کوین کرامر (R. N. D.) و Kyrsten Sinema (D., Ariz.) برنامه روز سه شنبه به معرفی قانونی که همه را ببخش وام تحت $150,000. مقدار انتخاب شده بود به دلیل آن که شامل 85 درصد از تمام PPP وام اما تنها حدود 26 درصد از برنامه total دلار است.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در سنا پانل در 10 ژوئن که به اعتقاد او دور دیگری از هر دو حزب قانون نیاز به پمپ بیشتر پول به اقتصاد اما این تلاش ها باید به دقت هدف قرار دادند.

اقتصاددانان و صاحبان کسب و کار و بانکداران اشاره می کنند که PPP چپ آسیب پذیر ترین شرکت هایی که تعطیل شدند و قادر به rehire کارگران است. اما سیاست گذاران و دیگران می گویند این برنامه همچنین کمک به کسب و کارهای کوچک خود را نگه کارگران شاغل و آب و هوا اثر تعطیلی و کاهش تقاضا ناشی از این بیماری همه گیر.

همانطور که از دوشنبه کوچک مدیریت کسب و کار به تصویب رسانده 4.8 میلیون وام به ارزش $519.65 میلیارد دلار است. این برنامه باعث می شود تا بزرگترین بخش از دولت $2.6 تریلیون Covid-19 پاسخ صرف.

پس از اولیه بودجه از $350 میلیارد تخلیه شد در کمتر از دو هفته کنگره اختصاص داده یکی دیگر از $310 میلیارد دلار در اواخر ماه آوریل است. اما زمینه تقاضا معلوم می شود کمتر قابل توجه و به طور کلی کسب و کار است که علاقه مند بودند در PPP در حال حاضر دریافت وجوه کارشناسان می گویند.

ژوئن 16 نظرسنجی از صاحبان کسب و کار توسط فدراسیون ملی کسب و کار مستقل نشان داد 81 درصد از پاسخ دهندگان برای اعمال PPP وام—و تقریبا همه آنها تا به حال دریافت وجوه در حساب های بانکی خود را. یک اکثریت بزرگ PPP وام گیرندگان و یا 86% گفت: آنها پیش بینی نمی تخمگذار کردن هر یک از کارکنان پس از دریافت بودجه, در حالی که 14 درصد گفت: آنها هنوز هم می خواهم که به اخراج کارگران با توجه به NFIB بررسی.

سیاه و سفید کوچک-صاحبان کسب و کار مواجه شده اند مانع از دسترسی به چک حفاظت از برنامه. در اینجا چگونه آفریقایی-آمریکایی صاحبان MahoganyBooks در واشنگتن دی سی نگه داشته اند خود را کسب و کار کوچک شناور. عکس: Zach چوب برای وال استریت ژورنال

به تحریک گیرنده منافع کنگره و دولت ساخته شده برخی از تغییرات قابل توجهی به برنامه است. آنها عبارتند از: گسترش طول مدت وام مدت از هشت هفته به هفته 24 و اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر در مورد چگونه بودجه صرف شده است. قبل از آن نیاز به صرف حداقل 75 درصد از بودجه اشتغال برای دریافت کامل وام بخشش کاسته شد به 60% و جدید ساده بخشش فرم معرفی شد برای کمک به وام گیرندگان وام های کوچکتر.

از جمله مراحل نیست در نتیجه یک افزایش قابل توجهی در وام تقاضا اما ممکن است تشویق برخی از وام گیرندگان. در حالی که بسیاری از بانک ها متوقف شده بود مصرف PPP برنامه هفته زودتر وام دهندگان کار با کسب و کارهای کوچک می گویند آنها دیده می شود در آخرین لحظه های در برنامه های کاربردی وام در روزهای اخیر.

“بسیاری از مردم منتظر تا پایان” گفت: Kathyrn Petralia از بنیانگذاران Kabbage یک وام دهنده آنلاین با هدف قرار دادن کسب و کار کوچک وام گیرندگان.

Kabbage پردازش شده بود حدود 200000 وام به ارزش 5.6 میلیارد دلار توسط شنبه, از جمله بیش از 40 ، 000 وام خام در هفته گذشته. اما خانم Petralia گفت: بسیاری از کسب و کار بودند مردد به درخواست نگران آن است که این وام ممکن است ببخشند.

“مردم در نهایت متوجه می شوند که آن را در حال حاضر و یا هرگز” خانم Petralia گفت.

بیشتر

  • کسب و کار کوچک برنامه کمک قابل توجهی خطر تقلب GAO می گوید:

در حالی که کل مبلغ وام تایید شده توسط SBA افزایش حدود 4 میلیارد دلار در هفته گذشته چقدر افزایش منعکس شده در آخرین لحظات برنامه های کاربردی کوچک-حجم وام. در مجموع 3.18 میلیون وام از $50,000 یا کمتر به ارزش $57.6 میلیارد دلار شده بودند 27 ژوئن تا از 3.06 میلیون وام به ارزش $56 میلیارد دلار در یک هفته پیش از آن.

آخرین NFIB بررسی نشان داد که 47 درصد از کسب و کار است که در زمان PPP وام و یا منابع مالی از SBA را جداگانه فاجعه وام برنامه پیش بینی شده نیاز به حمایت های مالی اضافی بیش از 12 ماه آینده.

“در حال حاضر که ما در حال دیدن برخی از کشورهای مهار بازگشت خود به فاز و سه فاز و چهار بازگشایی با حتی برخی از پوسته پوسته شدن پشت که قطعا رفتن به تاثیر آن در صنایع گفت:” هالی وید مدیر تحقیقات و تجزیه و تحلیل سیاست برای NFIB.

نوشتن به یوکا هایاشی در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>