تغییر قدرت: چگونه امریکا عقب نشینی شکل دهی مجدد امور جهانی

پاریس

از آن شده است نزدیک به هشت دهه از رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت پایان دادن به آمریکا در دوران انزوا و مهر خود را غیر قابل مقاومت نفوذ بر جهان است.

و جهان, در حالی که گله مند در مورد آن – اغلب عصبانیت – رشد عادت کرده اند به آن نفوذ. ایالات متحده رهبری “جهان آزاد” و پس از آن تقریبا در تمام جهان پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی گرفته شده برای اعطا.

اما در سه سال کوتاه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پرتاب تمام این انتظارات است. او پشت خود را بر روی بسیاری از نهادهای بین المللی که جهان را اجرا اخیرا نشان دادن هیچ علاقه ای پیشرو هر گونه واکنش جهانی به COVID-19 بیماری همه گیر. مدتها قبل از وقوع آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها نشان داده شده است او میلی برای پیوستن به طرح های چند جانبه در تجارت و تغییر آب و هوا بر برنامه هسته ای ایران, به عنوان مثال.

بقیه سیاره زدم تعادل توسط این نا آشنا سناریو است که هنوز هم پیدا کردن یاطاقان های خود را. بسیاری از کشورها را – به یک معنا – به دنبال آمریکا منجر شود در این بیماری همه گیر به دنبال یک “هر انسان برای خود” رویکرد. آنها بسته مرزهای خود را به رقابت با یکدیگر برای کمیاب تجهیزات پزشکی در چین مورد bickered بیش بود که به سرزنش برای منشاء ویروس.

“این یک شوک به سیستم می گوید:” نیکلاس برنز سابق آمریکا وزارتخانه دولت. “COVID بسیار مناسب عنوان مثال چه اتفاقی می افتد اگر یک کشور به اندازه ایالات متحده حاضر به منجر شود.”

بقیه جهان عمدتا وصله هم راه حل به طوری که برای مدیریت این اختلال ناشی از واشنگتن کناره گیری از آن به طور سنتی نقش غالب و مسلط در امور جهان اما چه مدت می تواند آنها گذشته است ؟ و هیچ اجتناب از این واقعیت است که در یک جهان که در آن هیچ قدرت دیگر آماده است و یا مایل به پر کردن امریکا آستین ، اقتصادی و نظامی کفش, دولت فدرال ایالات متحده را شکست و به طور موثر مقابله با COVID-19 شیوع در خانه را برانگیخته قبر سوء ظن در خارج از کشور.

“حتی اگر شما دوست نداشتند ایالات متحده, شما تا به حال به احترام آن را به عنوان برجسته جهان قدرت قادر به انجام کارها می گوید:” Yascha Mounk که می آموزد سیاست بین المللی در دانشگاه هاروارد در کمبریج ، “اما COVID ساخته شده است که مردم را در آمریکا کمتر به طور جدی. اگر مردم به شما نگاه با حیف که نه صلاحیت برای عنوان جهان آزاد است.”

قوی تر به تنهایی

آقای ترامپ اولین رئیس جمهور ایالات متحده پس از جنگ جهانی دوم به این باور است که آمریکا قوی تر است به تنهایی بیش از به عنوان یک عضو از اتحاد بین المللی تعاونی مصرف اقدام است.در عین حال خود را neo-isolationist روش این است که در خط با آمریکا افکار عمومی. نزدیک به 6 در 10 آمریکایی ها می خواهند آمریکا “برای مقابله با مشکلات خاص خود را دارد و اجازه کشورهای دیگر در مقابله با مشکلات خود را به عنوان بهترین آنها می توانند” یک نظرسنجی پیو در بر داشت در سال 2016. برخی از 41 درصد از پاسخ دهندگان گفت: واشنگتن می کند بیش از حد نه بیش از حد کوچک (27%) برای حل مشکلات جهان.

جاناتان ارنست/رویترز/فایل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا اعلام در 8 مه سال 2018 اعلام کرد قصد خود را به خروج از ایران به توافق هسته ای.

و نه سیاست های خود از هیچ جا. آنها پیش بینی در بی میلی از سلف خود, باراک اوباما, به اداره ایالات متحده قدرت به شدت و یا به عنوان اغلب به عنوان تا به حال یک بار رایج بوده است.

بلند رفته اند روز از اوایل 1950s زمانی که آمریکا متعهد به دفاع از 42 ملل و مستقر بیش از 1 میلیون سرباز در بیش از 800 پایگاه در 100 کشور جهان است.

پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی مشخص شده توسط دو پرهزینه و تا حد زیادی ناموفق ماجراجویی های نظامی در افغانستان و عراق است. کسانی که موانع برای نام تجاری تهاجمی انترناسیونالیسم حمایت رئیس جمهور جورج دبلیو بوش به رهبری آقای اوباما برای مهار جاه طلبی های آمریکا; او حاضر به تعیین موضع در سوریه که ممکن است ذخیره قیام علیه بشار اسد و حامیان او در زمان یک صندلی عقب در انگلیس و فرانسه به رهبری مبارزه برای سرنگونی معمر قذافی در لیبی است.

رویکرد خود را شناخته شده به عنوان “رهبری از پشت.” آن را منعکس آقای اوباما معنا است که ایالات متحده قدرت بود کاهش نسبت به کشورهایی مانند چین و آن را مجاز فضای بیشتر برای متحدان به عمل می کنند. اما آنها ثابت کرده اند که قادر به پر کردن خلاء.

در حال حاضر رئیس جمهور تهمت است که مصرف ایالات متحده عقب نشینی از جهان بسیار بیشتر و انجام آن را در راه است که بیشتر مخل و که نتیجه کمتر قابل پیش بینی است.

ضعیف تر معادله

های اخیر بین المللی درب که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است ناودان است که در سازمان بهداشت جهانی (WHO). رئیس جمهور آمریکا گفت: ممکن است که واشنگتن خواهد بود “فسخ رابطه ما” با سازمان ملل متحد سازمان بهداشت زیرا چین لذت می برد بیش از حد تحت تاثیر قرار وجود دارد.

اما در اولین روز کاری در دفتر بیضی در ژانویه 2017 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نمایش مشابه غرایز کشیدن واشنگتن از مشارکت ترانس پاسیفیک 12-ملت پیمان تجارت آزاد آسیا ارتباط با آمریکا.

همه فکر می کردند که بدون آمریکا معامله خواهد سقوط. برخی از شرکت کنندگان می ترسید آمریکا تلافی اگر آنها جلو رفتم. اما کشورهای دیگر به دنبال پروژه های خود را بدون در نظر گرفتن و یک نسخه جدید از این پیمان به اجرا در آمد و دو سال بعد.

TPP را شامل سازمان ملل را تشکیل می دهند که 40 درصد از اقتصاد جهان; توافق جدید شامل تنها نیمی از آن است. “هنگامی که شما را به بزرگترین اقتصاد خارج از معادله شماره نمی آید به خوبی می گوید:” دبورا Elms که سران آسیا مرکز تجارت یک گروه مدافع در سنگاپور است.

“این امر می تواند بسیار بهتر برای همه اگر آمریکا هنوز هم در” دکتر Elms می افزاید. تجارت معامله کار می کند و ارائه می دهد “منافع قابل توجهی” به اعضای آن ، اما بدون واشنگتن به عنوان یک نیروی محرکه “آن را نداشته کاملا کشش لازم را انجام داده اند.”

یکی دیگر از تجارت بین المللی بدن است که هیچ کشش در تمام و در حال حاضر به دلیل ایالات متحده تحریم: استیناف بدن از سازمان تجارت جهانی, نهایی, داور, جهانی تجارت اختلافات. اما دیگر اعضای سازمان تجارت جهانی در حال تلاش برای ضربه شروع یک سیستم جایگزین.

واشنگتن شده است خواستار اصلاحات در سازمان تجارت جهانی. در مشخصه سبک آقای ترامپ حمایت خود را اولویت برای تجارت دو جانبه معاملات بیش از چند جانبه امور با تهدید به وتو همه نامزد به هفت قاضی استیناف بدن و در نتیجه خلع سلاح آن. آمریکا در واقع وتو تمام قرار ملاقات به سازمان تجارت جهانی عالی پنل پس از 2017.

Andy Wong/AP

روزنامه نگاران چت چینی به عنوان رهبر خلق چین در مذاکرات با تصویری در 7 ژوئن سال 2020 با مردم در یک بیمارستان در ووهان چین. ایالات متحده و چین باید sparred بیش از این ریشه ها و دست زدن به COVID-19.

به عنوان قضات بازنشسته شده اند بدون اینکه جایگزین بدن شده و به عنوان یک دیوار: به آن نیاز دارد سه قاضی به احکام اما از آنجا که در ماه دسامبر گذشته آن را تا به حال تنها یک عضو نشسته. که بدان معنی است که هر گونه درخواست تجدید نظر هل یک مورد به برزخ است.

“ایالات متحده هدایت می شود و این سازمان در گذشته می گوید:” یک مقام آشنا با فعالیت های سازمان تجارت جهانی اما چه کسی مجاز نیست به صحبت های عمومی. “به عضو موسس به طور ناگهانی انجام 180 درجه به نوبه خود شوکه بسیاری از مردم است.”

اما نه شوکه شده و آنها را به سکوت. رهبری اتحادیه اروپا, 20 عضو سازمان تجارت جهانی به کار گرفته اند به ندرت مورد استفاده حکومت به راه اندازی یک موازی تجدید نظر در روش “چندحزبی موقت درخواست تجدید نظر داوری تنظیم” که رفت و به عمل در پایان ماه آوریل است. از جمله معاملات عمده سازمان ملل از جمله چین و برزیل, گروه مسئول حدود نیمی از تمام اختلافات تجاری به ارمغان آورد به سازمان تجارت جهانی از زمان تاسیس آن 25 سال پیش.

“به این ترتیب است که یک راه حل موقت استفاده می شود که تنها تا زمانی که اصلاح استیناف بدن است دوباره به طور کامل کاربردی” اصرار تجاری اتحادیه اروپا کمیسر فیل هوگان.

پائولو Garzotti یک تجارت اتحادیه اروپا با ایران در ژنو, پژواک این نقطه است. “موقت تنظیم است که مانند یک واحد مراقبت های ویژه در حالی که ما منتظر یک واکسن است که می تواند یک راه حل برای appellate body موضوع,” او می گوید.

در دراز مدت اگر آمریکا نمی تواند وسوسه بازگشت به سازمان تجارت جهانی را در آینده به عنوان قانون گذارنده برای تجارت جهانی نامشخص است. داده پکن حمایتی گرایش و سیاست های دیگر “وجود دارد و نه یک خواست بزرگ برای چین تبدیل شدن به یک رهبر این سازمان می گوید:” این رسمی بود که مجاز به صحبت های عمومی. “و اتحادیه اروپا مشکل خود را با هم عمل می کنند.

“این یک خلاء در اینجا” او با ابراز تاسف.

توافق هسته ای ایران

یکی از مهمترین و برجسته مسائل که در آن رئیس جمهور تهمت را رها کرده است و امریکا و شرکای ترک آنها را برای دیدن آنچه که آنها می تواند نجات است, 2015 قرارداد که تحت آن ایران موافقت کرد به شدت محدود کردن برنامه هسته ای ایران در ازای کاهش تحریم های اقتصادی بین المللی.

نام تجاری آن “بدترین معامله تا کنون” آقای ترامپ کشیده متحده آمریکا از توافق در سال 2018 با این استدلال که آن را تنها به تعویق افتاد, ایران هسته ای, آیا آن جلوگیری از ساخت موشک های بالستیک و مجاز تهران به صندوق واشنگتن دشمنان در خاورمیانه است. ایالات متحده پس از اعمال یک سری از تحریم های جدید بر ایران است.

پائولو Santalucia/AP/فایل

آکسفام فعالان پوشیدن ماسک از رهبران گروه هفت قله مرحله یک تظاهرات در سال 2017 در Giardini نخس ایتالیا, نماد تنش بیش از نقش ایالات متحده در مهار گرمایش جهانی ،

تحریم های بسیار سخت – ممنوعیت فروش نفت و منع ایران از خرید دلار آمریکا در میان دیگر اقدامات است که واشنگتن خواستار یک سیاست “حداکثر فشار” – که برخی از ناظران فکر می کنم آنها طراحی شده برای تحریک تهران را به خروج از پیمان. که یک نتیجه دیگر بین المللی امضا این قرارداد چین و روسیه و فرانسه و انگلستان و آلمان و اتحادیه اروپا – در حال اضطراب به جلوگیری از. اما آنها قادر به پیشنهاد ایران بسیار امداد از یک جانبه تحریم های ایالات متحده.

چرا که واشنگتن نیز تحمیل برون مرزی ثانویه تحریم ها در هر دولت و یا شرکت که در معاملات با ایران است. این بدان معناست که دولت ایالات متحده نه تنها می تواند هر کسی ممنوعیت تجارت با ایران را از انجام کسب و کار در ایالات متحده آمریکا; آن را نیز می تواند ضبط دارایی های خود را وجود دارد و قطع دسترسی آنها به بازارهای مالی است.

واشنگتن “است bullied کشورهای دیگر به عذابی” از آنجا که آمریکا سلطه بازارهای مالی و کنترل دلار آن را قرار می دهد در صندلی راننده می گوید: Ellie Geranmayeh یک ایران متخصص با شورای اروپایی در روابط خارجی در لندن است.

“مالی ایالات متحده نگه دارید بسیار قوی … که بدون شرکت در اروپا خواهد شد و جرات شرکت در هر گونه فعالیت sanctionable تحت قانون ایالات متحده” خانم Geranmayeh می افزاید.

اتحادیه اروپا تلاش کرده است به پایان اجرا در سراسر ایران با راه اندازی ویژه داد و ستد مبتنی بر سیستم تجارت با ایران, به نام Instex که سپر شرکت های اروپایی از پیگرد قانونی در ایالات متحده اما این تاثیر تنها یک معامله تا کنون است و محدود به مواد غذایی و دارو که در حال حاضر موضوع تحریم.

در عین حال Instex شده است مهم سیاسی: این ژست حسن نیت به ایران دلیلی برای ماندن در ایران حتی اگر تهران می گوید: آن دیگر احساس محدود توافق هسته ای ایران را از نظر.

“ما بسیار کثیف معامله در حمایت از زندگی می گوید:” خانم Geranmayeh. “Instex یک گروه کمک به جلوگیری از معامله از سقوط از هم جدا. … هر کس در حال انتظار برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه تغییر پس از نوامبر” زمانی که آمریکا انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.

“این یک معامله به نام تنها,” او اضافه می کند. “این است که در بازی اما نه ایران و نه جامعه بین المللی در حال گرفتن آنچه آنها می خواستند.”

آب و هوا عامل

احتمالا وجود دارد هیچ تهدید جهانی است که خواسته های ایالات اکشن آنجا که تغییر آب و هوا. بنابراین زمانی که آقای ترامپ اعلام کرد در سال 2018 بود که او کشیدن آمریکا از توافق پاریس برای مبارزه با گرمایش جهانی آن به خصوص بود ،

“مهم نیست که چه بقیه جهان می کند” هشدار Meenakshi رامان یک فعال سیاسی با جهان سوم شبکه های مالزی-بر اساس اتاق فکر “اگر آمریکا حاضر به بازی توپ از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای رسیدن به هدف” مجموعه ای در پاریس محدود کردن گرمایش جهانی به خوبی زیر 2 درجه سانتیگراد است.

در یکی از حس واقعیت این است که دولت ایالات متحده است و دیگر در آن توافق پاریس تعهدات کاهش انتشار گازهای گلخانه ای است بی اهمیت است.

“ایالات متحده خارج از قرارداد اما آن است و نه خارج از واقعیت” اشاره پاسکال Canfin صندلی از محیط زیست و بهداشت و ایمنی مواد غذایی کمیته از پارلمان اروپا. “آن شرکت کرده اند و نه خارج از بازار انرژی و یا رقابت برای منابع انرژی پاک.”

سوزان والش/AP/فایل

برپایی تظاهرات در برابر کاخ سفید در واشنگتن در تاریخ 1 ژوئن سال 2017 به اعتراض آمریکا خروج از پاریس آب و هوا تغییر کرد ،

تغییر آب و هوا, آقای Canfin می افزاید: یک ماده عایق در ساختمان حمل و نقل اگزوز و تولید انرژی. “نبرد اصلی است, صنعتی,” او می گوید: “و اگر شرکت های آمریکایی هستند و نه انگیزه و یا مجبور به حرکت کشورهای دیگر خواهد شد که تکنولوژی و اختراعات و تنظیم استاندارد.”

در همان زمان دولت فدرال ایالات متحده است و نه امریکا. هزاران نفر از شهرهای آمریکا, ایالات, و کسب و کار را امضا کرده اند به “ما هنوز در” کمپین حمایت برای دیدار با تعهدات واشنگتن در پاریس در سال 2016. با هم, آنها حساب برای دو سوم از ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی دو سوم از جمعیت جهان و بیش از نیمی از آن کربن تولید گازهای گلخانه ای می گوید: Kevin Kennedy, یک عضو ارشد در موسسه منابع جهانی یک واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک.

اما تنها تا آنجا که آنها می توانید انجام دهید, هشدار آقای کندی. “اگر ما واقعا برای هدف net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط midcentury” او می گوید: “دولت فدرال حیاتی خواهد بود.”

در جهان به عنوان دومین کربن امیتر ایالات متحده نیز انتقادی به روند دیپلماتیک ساخته شده در پاریس در اعتراض به دولتها را تشویق به تعیین اهداف بلند پروازانه تر برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. در اطراف لبه های این کشورها باقی مانده و در توافق پاریس (هیچ به دنبال ایالات متحده در بیرون درب) می تواند برای واشنگتن نبود. سال گذشته به عنوان مثال هنگامی که آن زمان برای دوباره پر کردن صندوق اقلیم سبز کمک می کند که کشورهای در حال توسعه کاهش اثرات تغییر آب و هوا تعدادی از کشورهای اروپایی دو برابر سهم خود را برای جبران عدم پشتیبانی ایالات متحده.

اما هیچ دولتی است که با میل و رغبت به رفتن به راه انتشار کربن اهداف است که به ناچار آن را افزایش می دهد شرکت ها هزینه های تولید مگر اینکه دولت های دیگر تعهد به انجام این کار نیز هست. “شما نیاز به یک چارچوب جهانی, بنابراین به عنوان به فراتر از پایین آویزان میوه و اقدام را کاهش می دهد که خود را در رقابت” استدلال می کند امانوئل Guérin سابق فرانسه دیپلمات که رهبری این تیم که پیش نویس توافق پاریس.

در قلب این چارچوب باید جهان را دو تا از بزرگترین کربن قطره چکان چین و آمریکا “را به حرکت آب و هوا مذاکرات رو به جلو برای بار اول شما نیاز به پایه و اساس یک توافق بین چین و ایالات متحده می گوید:” آقای Canfin.

در صورتی که ثابت می کند غیر ممکن است اروپایی ها خود را به چین. “اگر اتحادیه اروپا و چین واقعا تنظیم جهت در یک راه بسیار روشن است, توافق به تقویت اهداف آب و هوا و همکاری که با ارسال یک سیگنال قوی به جهان” نشان می دهد آقای Guérin.

در حال حاضر, هر چند همه چشم ها در ماه نوامبر. توضیح می دهد که آقای Canfin “ما نیاز به نگه داشتن همه گزینه های ما زنده است.”

که ضروری است ؟

مادلین آلبرایت, رئیس جمهور سابق بیل کلینتون, وزیر امور خارجه, استفاده می شود برای اشاره به آمریکا به عنوان “ضروری کشور است.”

هیچ چیز می تواند بیشتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مفهوم ایالات متحده مسئولیت به جهان که در آن او می بیند واشنگتن نقش به عنوان محدود به دفاع از شهروندان ایالات متحده و ترویج منافع خود.

“ما پلیس جهان, اما اجازه دهید دشمنان ما بود بر اطلاع” گفت: فارغ التحصیلان آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت نیویورک در ماه ژوئن “اگر مردم ما را تهدید ما هرگز دریغ عمل می کنند.”

“کار یک سرباز آمریکایی است که به بازسازی کشورهای خارجی” او افزود: “اما برای دفاع از … ملت ما از دشمنان خارجی.”

اقتصاد آمریکا هنوز هم بزرگترین در جهان, اما و آقای ترامپ دستورات قدرتمند ترین در جهان ، و نه او خجالتی در مورد استفاده از این نقاط قوت هنگامی که آن را مناسب او را مانند به اعمال تحریم های ثانویه در شرکت های برخورد با ایران یا اعزام هواپیماهای بدون سرنشین در ماه ژانویه برای ترور قاسم سلیمانی یک ژنرال ايراني.

در ماه ژوئن او در اعمال تحریم های اقتصادی و محدودیت های ویزا در مقامات دیوان کیفری بین المللی درگیر در بررسی اتهامات جنایات جنگی در افغانستان از جمله کسانی که در برابر سربازان ایالات متحده.

مایکل Kooren/رویترز/فایل

یک جلسه طول می کشد محل در دادگاه جنایی بین المللی در لاهه هلند در سال 2013. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تحریم ها در ماه ژوئن 2020 در مقامات ICC که در حال بررسی اتهامات جنایات جنگی در افغانستان است.

آنچه که تغییر کرده است از خانم آلبرایت روز می گوید: آقای برنز که خود را سخنگوی این است که آمریکا دیگر به تنهایی در حال ضروری: این اتحاد پیوست شده توسط اتحادیه اروپا و چین است.

مشکل که اشاره آقای Mounk در دانشگاه هاروارد است که “چین نمی خواهند به اروپا است که قادر به” نقشی که ایالات متحده برای بیش از 70 سال است.

دولت چین قطعا به دنبال سود از آمریکا ناراحتی بیش از COVID-19, trumpeting رکورد خود را در مقابله با این بیماری همه گیر. اما مقامات چینی نیز تحت پوشش تا علائم اولیه این بیماری اجازه می دهد آن را به گسترش است.

پکن نشان داده است هیچ نشانه ای از به دنبال اجازه دهید به تنهایی ورزش, رهبری جهانی در مبارزه با COVID-19 علاوه بر حصول اطمینان از تحویل هر چینی تجهیزات پزشکی در خارج از کشور جذب حداکثر برسانید.

در شورای امنیت سازمان ملل چین و آمریکا و حتی مسدود تصویب قطعنامه ای خواستار بیشتر همکاری بین المللی در مبارزه با COVID-19 و برای آتش بس در درگیری های جاری به دلیل مخالفت آنها در مورد یک مرجع به چه کسی است.

در مرحله گسترده تر ایالات متحده به طور سنتی تقویت آن درخواست بین المللی ایستاده البته گاهی سر از خاک رس برای دموکراسی و حقوق بشر است. چین از حکومت تاسیس در سرکوب سیاسی تجدید نظر به چند جز استبدادی حاکمان که خود را به ارزش.

نامزد دیگر برای پر کردن ایالات متحده کفش, اتحادیه اروپا به شدت تقسیم بین شرق و غرب سیاسی و شمال و جنوب از لحاظ اقتصادی. که عدم وحدت موجب تضعیف حس از هدف مشترک اتحادیه اروپا نیاز به تحمیل جامع در صحنه جهانی است.

شده اند وجود دارد برخی از نقاط روشن در طول COVID-19 بحران است. روسای بانک های مرکزی در سراسر جهان کار کرده اند با هم برای نگه داشتن اقتصاد جهانی با هم; دانشمندان در حال همکاری در جستجو برای یک واکسن; اتحادیه اروپا-حمایت حمایت در کنفرانس ممکن است تا به حال هیچ مشکل در جمع آوری 8 میلیارد دلار برای کمک به صندوق که جستجو حتی اگر واشنگتن دور ماندند.

در جبهه دیپلماتیک گروه 20 توافق در ماه مارس به پمپ $5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی است. و در این که اتحادیه اروپا موفق به پل گسترش خلیج فارس بین چین و ایالات متحده به واسطه یک توافق در مورد تحقیقات مستقل به ریشه ها و دست زدن به اولین COVID-19 شیوع در ووهان چین.

اما به طور کلی چشم انداز همکاری های بین المللی و اقدام در واشنگتن نبود تلخ است. پکن و واشنگتن ترجیح داده اند به امتیاز کردن هر یک از دیگر و نه با هم کار کنند; اعضای اتحادیه اروپا هر یک خود را انتخاب کرد پاسخ به همه گیر و در حال مبارزه در حال حاضر برای متحد کردن اطراف یک طرح بازیابی; آفریقا و آمریکای لاتین و آسیا شده اند از چپ به دفع کردن برای خود.

“زمانی که آمریکا مردد کردن می گوید:” آقای برنز “این باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای بقیه جهان موثر باشد.”

ترجمه مقاله