قدرت گرسنه چین و گریزان روسیه در RIC: کشتن رویای جایگزین آسیایی رهبری حکومت

صاحب نظران و سیاستمداران شده بانکی در نظم نوین جهانی که در آن آسیا و دستاوردهای برجسته بدون تضاد بلکه مکمل غرب. در واقع متعدد جغرافیای سیاسی باشگاه ها تشکیل شده اند و سالانه همایش حضور داشتند با هیاهو بیشتر به این ایده آل است. اما واقعیت این است که رویای کمانش تحت یک قدرت گرسنه چین و هند نیاز به توجه به تغییر جزر و مد.

بحران در Ladakh تشکیل این زمینه از وزیر امور خارجه S Jaishankar مجازی ملاقات با همتایان روسی و چینی تحت نظارت این RIC گروه بندی. حضور در این جلسه به یک نتیجه گیری به ویژه پس از شدت زمینه صادر کند چینی تحریک در Galwan دره. و شکی نیست که پس از آتش سوزی که در حال تکان هند از خوشنودی از خود نسبت به چین دانشمند دیپلمات تبدیل شده وزیر باید فکر این RIC دستور. این گروه تصور می شد در سال 1998 به “اطمینان حاصل شود که آن را از چپ به امریکا به رهبری غرب به تنهایی به شکل قوانین حکومت جهانی”. برای عضویت هند همیشه مورد شامل چین در اوراسیا. اما به نظر می رسد غیر قابل تصور است که امروز ریک هنوز ارتباط در زمانی که در کلمات یک مقاله نویس نوشتن در این فضا “یک Sinified جهان (dis)منظور” afflicting قوانین حکومت جهانی است.

و یکی باید سوال نه فقط ارزش RIC اما بسیاری از برجسته گروه بندی آن الهام گرفته شده مانند BRICS و سازمان همکاری های شانگهای (SCO). این همچنین اجازه می دهد تا جدید قدرت جهانی پس از قرعه کشی به عنوان هنری کیسینجر مشاهده شده در جهان نظم خود را در “divergent تاریخی تجارب و ارزش” به شکل جایگزینی برای حکومت جهانی که شکستن – اما نه برخورد با این نه بیشتر تک غربی ایده آل است.

درست است که بسیاری از کشورها بخصوص در آسیا آمده اند به نفع به عنوان استراتژیست جهانی Parag Khanna, یادداشت ها “به عبارت چینی – جامعه رایج سرنوشت” بیش از غربی عبارت “قوانین جهانی بر اساس نظم”. اما چین lynchpin از این جایگزین حکومت جهانی معماری آماده به دنبال آن سرنوشت توسط منطبق جهانی کد اخلاق بیشتر به یک جدید تر فقط جهان ، تردید.

در حالی که رئیس جمهور چین همواره تاکید برنده روابط اعمال خود خیانت مجموع صفر تفکر است. آن را روشن کنید که چین در حال ساخت یک جهانی “جامعه رایج سرنوشت” از طریق تروجان ها مانند جدید بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی (AIIB) و کمربند و جاده ابتکار. به دور از بهره گیری از برابر وضعیت کشورهای عضو در گروه مانند BRI BRICS RIC سازمان همکاری شانگهای, RCEP هستند seconded به منافع خاص.

سال پیش دانشمند علوم سیاسی فرانسیس فوکویاما معروف ابداع عبارت “پایان تاریخ” پیش بینی پیروزی غربی لیبرال دموکراسی پس از سقوط کمونیسم اما پس از آن او شروع آهسته اما مطمئن تبری جویند. فوکویاما در حال حاضر پیش بینی grand واشدن – در اول اقتصادی و سپس سیاسی – بین چین و لیبرال دموکراتیک غربی با پیامدهای جدی برای ثبات جهانی است.

هند شروع به احساس کامل مفاهیم است که پیش بینی چین به عنوان قدرت مست رهبری می یابد آن را به طور فزاینده ای سخت به مقاومت در برابر فریب از دوران گذشته که در آن استبداد از یک رژیم یا یک فرد می تواند تغییر این دوره از جغرافیای سیاسی یا سرنوشت یک ملت است.

Bellicose اظهارات توسط چین در طول لاک پکن را بی شرمانه و ضد هند تعصب در مجامع بین المللی و مداوم تلاش برای منزوی کردن دهلی نو در خود subcontinental حوزه نفوذ است اما یک محصول جانبی از این غرور است که جاروب بیش از حزب کمونیست چین. گروه بندی است که هند به دنبال به گارد در برابر دقیقا این نوع هژمونی اثبات نابرابر به کار است. روسیه نگرانی حتی به گام در خدمت به عنوان یک مخاطب بین هند و چین در RIC گفت و گو تنها ثابت می کند این نقطه است.

اما آن را به عنوان با “ضعف قوی متحده” امید آن است که هیچ سازه ساخته شده به طور کامل در کدورت سیاسی مشروعیت و کامل بی توجهی به اخلاق می تواند مقاومت در برابر به هر حال انسان در حسرت آزادی و آرامش. گسترده نارضایتی عمومی در چین بیش از دست زدن به Covid-19 شیوع گستاخانه بیدار چینی رهبری برای خود قلمداد میگردد ، این Xi رژیم انعطاف پذیری بیشتر عضلات حتی اگر آن را به معنی پاره کردن آن سفارش شده است از سود. هند سیاست گذاران باید به لول خوردن از اژدها را در آغوش و به دنبال دوستان در جاهای دیگر. چهار و ژاپن-امریکا-هند (زندانی) فرمولاسیون می تواند یک نقطه خروج.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.