پاول می گوید: تغذیه متعهد به بهبود محل کار تنوع فرهنگ

جروم پاول می گوید: تغذیه نیاز به یک محل که در آن مردم می توانند اختلاف نظر دارند اما باید انجام دهید تا با احترام.’

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

رئیس فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی بود عمیقا متعهد به پرورش متنوع و فراگیر محیط کار پس از یک سابق کارکنان اکونومیست منتشر طولانی پست وبلاگ critiquing درمان زنان و اقلیت اقتصاددانان دانشگاهی و سیاستگذاری محافل.

“شده است وجود دارد بسیاری از درد و بی عدالتی و درمان ناعادلانه است که زنان با تجربه در محل کار و نه فقط در میان اقتصاددانان اما در میان اقتصاددانان و تغذیه” آقای پاول گفت: در یک کنفرانس خبری روز چهارشنبه در پاسخ به یک سوال در مورد پست وبلاگ.

“که در جریان بوده است برای بیش از حد طولانی,” او گفت:.

آقای پاول گفت که او تا به حال خواندن پست توسط کلودیا Sahm, دکتری اقتصاد که در حال حاضر با این نسخهها کار برای واشنگتن مرکز عادلانه رشد لیبرال فکر می کنم تانک.

خانم Sahm که مشغول به کار در این هیئت از سال 2008 تا سال 2019 گفت: سمی فرهنگ در تمام سطوح حرفه ای از جمله در تغذیه تا به حال مانع از تلاش برای ایجاد زمینه متنوع تر و فراگیر و تضعیف کیفیت پژوهش و سیاست مشاوره.

“اقتصاد رسوایی” او نوشت: جزئیات موارد نامناسب محل کار رفتار او تا به حال شاهد و مورد از همکاران. “ما راندن استعداد; ما بدرفتاری کسانی که بماند; و ما را تحمل رفتار بد.”

خانم Sahm همچنین در توصیف جنگ با بیماری های روانی و گفت که اخیر مرگ و میر ناشی از اقتصاددانان برجسته با خودکشی باعث شده بود او به صحبت کردن در حال حاضر.

آقای پاول گفت که فدرال رزرو در مورد نیاز به یک محل “که در آن مردم می توانند اختلاف نظر دارند اما باید انجام دهید تا با احترام” است که آن را تا به حال پیشرفت های در حال متنوع تر است. “مانند هر دیگر سازمان های فدرال می تواند انجام داده اند بیشتر است و باید بیشتر انجام,” او گفت:.

اقتصادی و حرفه ای به تازگی آغاز کرده در جستجوی روح ارزیابی از درک خصومت به زنان و اقلیت ها در صفوف آن به رهبری آمریکا اقتصادی انجمن که در گذشته و در زمان رئیس جمهور سابق بن برنانکی و سابق رئیس بانک فدرال ریزرو بود.

مربوط تصویری

کشتن جورج فلوید در 25 مه موجب اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. وال استریت ژورنال را دارن Everson صحبت با متخصصان به بحث در مورد تجربیات خود و چه تغییرات آنها می خواهم برای دیدن. تصویر عکس: Adele مورگان

آقای پاول در سال گذشته به میزبانی آقای برنانکه و خانم یلن برای یک hourlong ارائه به بانک فدرال کارکنان در یافته های حرفه ای آب و هوا را بررسی انجمن تا به حال انجام شده در مورد تبعیض در این زمینه است.

در سال گذشته دو زن اقتصاددانان استیسی Tevlin و بث آن ویلسون ترویج بودند به دو نفر از ارشد ترین کارکنان در بانک مرکزی هیئت مدیره پیشرو در تحقیق و آمار را بدست آورد و بین المللی سرمایه گذاری بخش بود.

خانم Sahm کاهش یافت یک مصاحبه درخواست پنج شنبه. او گفت در توییتر او انتظار می رود آقای پاول به او را از نگرانی های جدی اما افزود: “او نه موج گرز سحر و جادو.”

“تلاش برای تغییر فرهنگ ما ارزان هستند بحث اگر ما عمل نمی کند” خانم Sahm نوشت: روز شنبه. “به جای یک پیروزی دامان ما باید شرمنده از عدم پیشرفت و درهم و برهم پیاده سازی.”

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im