رئیس فدرال جروم پاول پس از رای دادن قطع اعلام مارس 3 در واشنگتن ،

عکس: اریک baradat/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس فدرال جروم پاول گفت: اقتصاد ایالات متحده “ممکن است در یک رکود” اما آن است که بانک مرکزی در نظر گرفتن بی سابقه ای اقدام به کمک به اطمینان از فعالیت های اقتصادی می توانند رزومه به عنوان به زودی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل است.

“این ویروس در حال رفتن به دیکته جدول زمانی اینجا” آقای پاول گفت: در یک اتفاق نادر مصاحبه تلویزیونی در ان بی سی “امروز” نشان می دهد پنج شنبه صبح. “اول منظور از کسب و کار خواهد بود به گسترش ویروس را تحت کنترل و سپس از سرگیری فعالیت های اقتصادی است.”

آخرین Covid-19

  • در مجلس سنا تصویب حدود 2 تریلیون دلار در ویروس امداد
  • دولت سرکوب به عنوان Coronavirus عفونت خروش
  • به روز رسانی زنده

آقای پاول گفت که او انتظار می رود فعالیت های اقتصادی به کاهش “بسیار قابل ملاحظه ای” در سه ماهه دوم. فدرال ریزرو کار در حال حاضر او اضافه شده است به مطمئن شوید که کسب و کار از تمام اندازه ها می توانید یک “پل” از پشتیبانی از جمله از طریق اعطای وام اضطراری برنامه های تغذیه شده است نورد از به طوری که اقتصاد می تواند در بهبود سریع تر.

تغذیه مقامات در حال تلاش برای جلوگیری از شرکت های از دست دادن دسترسی به کمک های مالی که پس از آن می تواند گلوله برفی تبدیل به چه شکل دادن به یک شديد و همزمان با رکود اقتصادی جهانی به یک کامل با مته سوراخ کردن افسردگی است.

فدرال رزرو به کاهش آن نرخ بهره به صفر و پرده برداری از یک سری از برنامه ها برای افزایش وام. روز جمعه آن را نیز خریداری شده حدود 1 تریلیون دلار در خزانه و اوراق بهادار وام مسکن بیش از دو هفته گذشته.

“که در آن اعتباری است نه روان ما توانایی های منحصر به فرد این شرایط به طور موقت به گام و ارائه آن وام و ما را حفظ خواهد کرد انجام است که شدت و forthrightly به عنوان ما شده اند” گفت: آقای پاول.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره توافق روز شنبه برای ارائه $454 میلیارد دلار بودجه اضافی برای خزانه به صورت فله موجود و یا جدید فدرال وام امکانات از جمله برنامه های حمایت از کسب و کار کوچک وام و تقویت تامین مالی در بازار را برای دولت های ایالتی و محلی.

“وقتی که می آید به این وام ما در حال رفتن به اجرا از مهمات. که اتفاق نمی افتد” آقای پاول گفت.

آقای پاول گفت: ممکن بود که برای هر دلار در حمایت از اعطای وام است که بانک فدرال دریافت از خزانه آن می تواند گسترش تا 10 دلار در وام های جدید است. این بدان معناست که آخرین قانون که به تصویب مجلس سنا اما مجلس نمایندگان می تواند با فعال کردن بیش از 4 تریلیون دلار در برنامه های اعطای وام.

تا کنون وزارت خزانه داری مرتکب شده 50 میلیارد دلار به پنج جداگانه تغذیه اعطای وام تسهیلات با استفاده از مبهم گلدان از پول موجود به وزیر خزانه داری به نام ارز صندوق تثبیت نیست که نیاز به کنگره تصویب.

آقای پاول گفت: زمان از زمانی که فعالیت های اقتصادی می توانند رزومه باید دیکته عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان. “این یک وضعیت منحصر به فرد. آن را مانند نوعی رکود,” او گفت:. “ما خواسته ایم مردم به قدم به عقب از فعالیت های اقتصادی واقعا به سرمایه گذاری در بهداشت عمومی ما.”

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

فدرال ریزرو سیاست خواهد بود “بسیار مهم است که بهبود می آیند را که در بهبودی به عنوان قوی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

نوشتن به نیک Timiraos در nick.timiraos@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de