Charleston, W. Va.

کميته نظارت بر مجلس نمايندگان روز چهارشنبه ژنرال لوئيس دجوی مدير را برای سوابقی در مورد تاخيرهای گسترده تحويل پستی که سرويس پستی را به کانون توجه سياسی کشيده است، احضار کرد چرا که خود را برای رسيدگی به يوزح برگه های رای در انتخابات ماه نوامبر آماده می کند.

اين احضاريه که به دنبال اسناد مربوط به تغييرات عملياتی است که ها و برنامه های آژانس برای انتخابات رياست جمهوری را کند کرده است، پس از آن صورت می گیرد که ريپ کارولين مالونی رئيس کميته گفت آقای دجوی به اندازه کافی به درخواست های هيات برای کسب اطلاعات بيشتر پاسخ نداده است.

خانم مالونی، دی ان وای، در این هفته گفت: “روشن است که احضاریه ای برای ادامه تحقیقات کمیته و کمک به اطلاع رسانی اقدامات بالقوه قانونگذاری ضروری شده است.”

آقای دجوی، کمک کننده عمده جمهوريخواهان و دونالد ترامپ رئيس جمهوری آمريکا، در ماه ژوئن پس از يک کار در تدارکات، آژانس را در دست گرفت و مجموعه ای از تغييرات سياستی را که را به تاخير انداخته و نگرانی آژانس را در پردازش برگه های رای پستی در پاییز امسال برانگیج کرده است، در حرکت قرار داد.

او در هفته های اخیر دو بار در برابر کنگره ظاهر شده است تا در مورد حذف جعبه های جمع آوری آبی آژانس و ماشین های مرتب سازی پستی و همچنین تغییرات در عملیات کامیون داری و ساعات اضافه کاری که کارگران پستی می گویند منجر به تاخیر می شود، شهادت دهد. آقای دجوی در ميان يک اعتراض عمومی گفت برخی از تغييرات را تا پس از انتخابات متوقف کرده است.

دمکرات ها به دنبال تغييرات عملياتی آقای دجوی و ادعاهای بی اساس آقای ترامپ مبنی بر اينکه رای گيری پستی منجر به تقلب گسترده خواهد شد، برای افزايش نظارت بر سرويس پستی فشار آورده اند. رئیس جمهور همچنین اعتراف کرده است که از پول اضطراری آژانس خودداری می کرد تا پردازش آنچه انتظار می رود تعداد رکورددار برگه های رای پستی به دلیل همه گیر کروناویروس باشد را برای این سرویس دشوارتر کند.

این کمیته همچنین خواستار کسب اطلاعات در مورد چگونگی انتخاب آقای دجوی است که انتصابش خط طولانی ژنرال های مستر را با تجربه قبلی در آژانس شکست، برای این کار و همچنین هرگونه ارتباط بین آقای دجوی و کمپین ترامپ انتخاب شد.

همچنین از تقویم اصلاح نشده آقای دجوی به همراه سوابق مربوط به ارتباطات بالقوه با استیون منوچین وزیر خزانه داری و مارک میدوز رئیس ستاد کاخ سفید درخواست می کند.

آقای دجوی روز جمعه در نامه ای به کميته گفت رهبری پستی يک کارگروه را در های انتخاباتی با مقامات محلی گسترش داده است و گفت کارکنان او برای ارائه مواد درخواستی کار می کنند. او گفته است که انتخاباتی «اولویت شماره یک» اوست و اجازه استفاده گسترده از اضافه کاری، سفرهای اضافی کامیون و اقدامات دیگر را در هفته های قبل از انتخابات برای اطمینان از تحویل به موقع برگه های رای خواهد داد.

يک سخنگوی سرويس پستی گفت آژانس از تعهدات قانونی خود تبعيت خواهد کرد.

“ما از اصرار رئیس مالونی در صدور احضاریه به سرویس پستی در بحبوحه گفتگوی مداوم با کارکنانش در کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان برای تولید اطلاعات به صورت منظم شگفت زده و گیج باقی می ماندیم. ما به طور کامل قصد داریم تعهدات خود را بر اساس قانون رعایت کنیم.»

احضاریه ظهر ۱۶ سپتامبر مهلتی را برای آقای دجوی قرار داد تا سوابق را ارائه دهد.

به طور جداگانه، یک ممیزی از بازرس کل سرویس پستی دریافت که بیش از یک میلیون برگه رای پستی در اواخر انتخابات اولیه برای رای دهندگان فرستاده شده است. ديده بان از همکاری بيشتر ميان دولت ها و آژانس پيش از انتخابات ماه نوامبر خواست.

در این گزارش هیئت های انتخابات ایالتی در عرض یک هفته از انتخابات مقدماتی خود بیش از یک میلیون رای ارسال کردند و یک «خطر بالا» ایجاد کردند که نمی توان آن ها را پر کرد و به موقع بازگشت تا شمارش شود. در هزاران مورد در سراسر کشور، برگه های رای پس از ضرب الاجل پستی ایالت ها یا در روز انتخابات به بیرون فرستاده شد.

بازرس کل همچنین تعداد انگشت شماری از نگرانی ها اطراف های انتخاباتی را شناسایی کرد، از جمله برگه های رای ارسال شده بدون فناوری ردیابی با کد نوار، طرح های رای گیری پستی که پردازش را دشوار، الزامات مارک، و آدرس های رای دهندگان خارج از تاریخ می کند.

حسابرسان نوشتند: حل این مسائل نیاز به مشارکت های سطح بالاتر و همکاری بین سرویس پستی و مقامات مختلف دولتی از جمله دبیران هیئت های انتخابات ایالتی و ایالتی خواهد داشت. تحویل به موقع انتخابات و سیاسی برای اطمینان از یکپارچگی روند انتخابات آمریکا ضروری است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im