پستی بسته تحویل ‘Bogged’ با تاخیر افتاده

ایالات متحده خدمات پستی کارمند با پوشیدن ماسک محافظ بارهای ایمیل به سبد خرید در سان فرانسیسکو در ماه گذشته.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

موجی e-commerce حجم در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال زور زدن U. s. خدمات پستی را بسته شبکه به عنوان کمبود نیروی انسانی و انباشت پرونده ها در سخت مناطق ضربه آهسته تحویل.

مشکلات را با تاخیر برخی از بسته های به روز و حتی هفته شرکت های باربری و مصرف کنندگان می گویند برگزاری سفارشات در زمانی که بسیاری از مردم در حال خرید آنلاین بیشتر برای جلوگیری از عفونت با ویروس.

آهسته تحویل پیچیده برای کسب و کار تجارت الکترونیکی فروشندگان که تکیه بر خدمات پستی به کشتی بسته در نرخ مقرون به صرفه و خدمات ردیابی اضافه شده به ناکامی های, با برخی از موارد مندرج در گیر شدن در مکان های خاص و یا اضمحلال در دسترس نباشد.

“وجود دارد کل شبکه است که گرفتار.”

— لوک ماریون مالک مشترک از خرده فروش آنلاین MIgardener

“به روز رسانی در مکان های تقریبا همه ما بسته هستند یا در دسترس نیست و آنها نمی تواند اسکن شده [یا] فرستاده می شود بدون اطلاع رسانی” گفت: پیچک کامی از کلرادو اسپرینگز., که مبادرت به فروش طلا و جواهر و هدیه از طریق یک فروشگاه آنلاین به نام بوتیک Alosia LLC. “زمان انتظار طولانی و نا امید مشتریان شده اند سرگرم کننده برای e-commerce فروشندگان مثل خودم.”

کسب و کار برای لوک ماریون شرکت مالک MIgardener آنلاین باغ مرکز مستقر در Port Huron, Mich., افزایش یافت و پس از همه گیر رسید اما بار حمل و نقل برای USPS حمل و نقل به مشتریان خود در برخی موارد دو برابر یا حتی سه برابر شده در هفته های اخیر, او گفت:. ردیابی اطلاعات نشان داد که حدود 30% تا 40% از بسته او حمل به مشتریان خود در میشیگان را از حالت اول که آقای ماریون نسبت به مشکلات در یک پستی مرکز توزیع در دیترویت.

“وجود دارد کل شبکه است که گرفتار” او گفت:, “و این [ایمیل] حامل گسل.”

مانند خصوصی تحویل غول United Parcel Service Inc. و فدرال اکسپرس Corp. خدمات پستی در مقابله با تعطیلات غیر منتظره-بسته سطح حجم به عنوان همه گیر می افزاید: برای عملیاتی و مالی تاکید می کند. یو پی اس است تحمیل هزینه های اضافی برای کمک به جبران هزینه های آن در حالی که فدرال اکسپرس است که محدود کردن تعداد آیتم های برخی از خرده فروشان می تواند کشتی از مکان های خاص.

Coronavirus است و تلفات در پستی کارگران است. در مورد 2,830 از خدمات پستی را 630,000 کارکنان باید آزمایش مثبت برای Covid-19 سخنگوی گفت: “با برخی از مرگ و میر.” اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کارگران پستی گفت: در این هفته که بیش از 60 نفر از کارگران کشته شده اند.

بیشتر

  • شرکت تکیه بر حمل و نقل تکنولوژی برای حل کردن نیمرو زنجیره تامین مه 27 سال 2020
  • سنگاپور پیل به دنبال Temasek سرمایه گذاری برای بقا 26 مه سال 2020
  • حمل و نقل به نظر می رسد به بسته نرم افزاری فن آوری 24 مه سال 2020

خدمات پستی است که متمرکز بر حفظ کارکنان خود و امن در حالی که آنها در رسیدگی به حمل و نقل از قبیل دارو و لوازم و مزایای چک های سخنگوی گفت. کسانی که کارگران ارائه “حیاتی خدمات عمومی است که بخشی از این کشور زیرساخت های حیاتی.”

او گفت: خدمات پستی مانند “دیگر تحویل شرکت را تجربه کرده است برخی از خدمات اختلال در چند محل در داخل کشور از جمله شیکاگو و نیویورک و نیوجرسی با توجه به همه گیر” است و به “مطابقت با افزایش حجم کار از جمله استخدام بر اساس نیازهای محلی.”

خدمات پستی را در زمان تحویل بسته ها از کسب و کار به خانه کاهش یافته است و در هفته های اخیر با توجه به ShipMatrix Inc., یک ارائه دهنده نرم افزار است که تجزیه و تحلیل های حمل و نقل داده است.

بین آوریل 19 مارس 23, خدمات پستی تحویل 68.2 درصد از اولویت بسته های پستی در زمان پایین از 87.4% بین 1 مارس و آوریل 18. برای کلاس اول بسته های 84.2 درصد در زمان تحویل بین آوریل 19 و 23 ماه مه در مقایسه با 92.9 درصد در دوره قبل.

یو پی اس تحویل 96.5 درصد از کسب و کار به مصرف کننده محموله در زمان بین مارس 19 و 23 ماه مه با توجه به ShipMatrix در حالی که فدرال اکسپرس تحویل زمین 86.9% این بسته در زمان در طول این دوره است.

“بسته حجم بالا رفته ما احتمالا کار در تعطیلات حجم, نرخ, اما ما در حال انجام آن با حدود 74 درصد نیروی انسانی [سطح],” دوایت Burnside پست الکترونیکی کنترل کننده در یک USPS پردازش و مرکز توزیع در مرریفیلد Va., گفت: در اتحادیه-سازمان تماس را فشار دهید در این هفته.

نوشتن به جنیفر اسمیت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>