پست-مستند طرح: کانون مهار خواهد شد موفق و بدون وقفه در عرضه ملزومات

به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در کشور AIIMS مدیر Randeep Guleria گفت: ممکن است برخی از جامعه گسترش Covid-19 عفونت در نقاط. در واقع حتی اتحادیه های وزارت بهداشت به نظر می رسد به موافقت با این ارزیابی موافق است که این کشور شاهد موضعی جامعه انتقال. این به این معنی است که تمرکز خاص نیاز به سمت Covid-19 نقاط به منظور جلوگیری از تمام عیار جامعه انتقال یا مرحله 3 که منبع عفونت می شود دشوار است برای تعیین. با 21 روز در سراسر کشور مستند در مورد به پایان رسیده و در زمان یک هفته مدرج استراتژی خروج است که شامل ادامه داد: محدودیت در کانون مناطق است که نیاز به ساعت.

آنچه که ممکن است این پست-مستند محدودیت ؟ راجستان بیلوارا مدل از کانون مهار به دست آورده است برخی از به رسمیت شناختن در چند هفته گذشته. در اینجا سه جانبه رویکرد به تصویب رسید که شامل اجرای موثر مقررات منع رفت و آمد و آب بندی از مرزهای مهار مناطق شناسایی خوشه و فشرده تماس با ردیابی و عظیم غربالگری ورزش پوشش کل جمعیت به تشخیص آنفولانزا مانند علائم.

ما می توانیم اقدامات مشابه در دیگر کانون های مناطق یک بار این مستند به پایان رسیده است. اما برای چنین مهار به موفقیت آن مهم است برای اطمینان از عرضه بدون وقفه از ملزومات این نقاط. فقط در آن می تواند رعایت شود به دست آمده از زندگی مردم در این مناطق است. به علاوه ما نیز نمی خواهید برای ایجاد یک سیستم آپارتاید که در حالت عادی برمی گرداند به مناطق دیگر اما نقاط قرار دارد تحت فلج شرایط. ایده این است برای جلوگیری از عفونت نیست برای مشاهده این نقاط به عنوان مناطق فاجعه و مجازات مردم زندگی می کنند وجود دارد. هوشمند با رویکرد ایجاد توازن میان نیازهای مردم و سلامت و اقتصاد فعالیت ضروری است در اینجا.

دفعات بازدید: داستان کامل : برخی از جامعه گسترش در نقاط گوید AIIMS رئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de