طرف مثبت از مستند – دیجیتال ورود

در هند, مستند آغاز شده و از 25 مارس حال حاضر در مورد آن به طور کامل دوم فرمت منتهی به 31 مارس در مجموع به 68 روز. به غیر از موارد ضروری هر چیز دیگری آمده است به توقف در کشور است. برخی از مناطق انجام می دهند بسیار خوب برخی از آنها بازدارنده برای تغییر و آهسته و تعداد بسیار کمی شکست خورده اند به شدت در مهار بیماری بدخیم. در طول تمام این روزها برخی آزمایش ها دیده می شود نشانه های مثبت. آن را بسیار مهم برای سیاست گذاران و سهامداران به تمرکز بر موفقیت آمیز مراحل در پست-COVID روز و اتخاذ آن به قدرت در توسعه اکوسیستم.

از مختلف اثرات مثبت (تحت نظارت) این مقاله کوچک را لمس بر دیجیتال شمول است. ما به وضوح می توانید مشاهده افزایش استفاده از تکنولوژی و گسترش آن در میان اقشار مختلف در طول مستند دوره است. کاربران جدید در حال حاضر بیشتر به تکنولوژی و کاربران با استفاده از آن به طور موثر و کارآمد. دیجیتال شمول است که اتفاق می افتد در برخی از و یا راه دیگری در جامعه ما; موثر آموزش و پرورش, سرمایه گذاری و حکومت بیشتر است. گزارش های اخیر به وضوح نشان می دهد موجی شکل در سراسر جهان است.

مدارس خصوصی مربیگری سایر موسسات آموزشی و تدریس خصوصی به طور گسترده با استفاده از فن آوری برای ارائه بدون وقفه در جلسات آموزشی به عنوان در هر علمی خود را برنامه. فن آوری مورد استفاده برای این منظور است اما استفاده از آن افزایش یافته است multifold با بهبود رابط کاربری و تجربه کاربر. آموزان, معلمان, مربیان و سرپرستان در حال حاضر به پذیرش آن به عنوان بخشی از فرایند یادگیری و تحویل; عمدتا در پاسخ به اجتماعی فاصله. برخی از ایده ها هنوز در راه به انجام شفاف و موثر در فرایند علمی ارزیابی است.

ارائه دهندگان خدمات مالی در زمان تکنولوژی های مختلف و موثر تر برای رسیدن به سطح ارائه خدمات و همچنین به منظور افزایش آگاهی در میان مشتریان خود است. موسسات مالی کار در کشاورزی-کسب و کار دامنه آغاز شده همگرا عملیات خود را با آخرین دولت اعلام. روستایی سرمایه گذاری کسب و کار برای هر NBFC-MFI تا حد زیادی بستگی به اعتماد اجتماعی به طور منظم در تماس با مشتریان و درآمد مداوم فعالیت نسل. شرکت ها با استفاده از تکنولوژی به منظور افزایش آگاهی و مشاوره, مشتریان, مدیریت ریسک و غیره. برای آن پردازنده مشتریان به حفظ تماس منظم در طول COVID زمان. فرآیندهای جدید و محصولات هنوز در مرحله آزمایش, اما بله این حرکت رو به جلو و مثبت برای یک تکنولوژی جدید و مشتری محور در بخش مالی.

دولت به عنوان یک کل و مختلف آن در بخش مرکزی و در سطح دولت افزایش یافته است و دامنه فن آوری از طریق ویدئو کنفرانس. این تکنولوژی شمول است نه محدود به دولت زیرساخت; حتی در پایین ترین سطح Sarpanch است که به خوبی در ارتباط با بلوک توسعه افسر و اداری دیگر بخش. زنان در گروه خودیاری در حال ارتباط گرفتن با مرکزی MIS مدیریت توسط دولت تحت دولت روستایی امرار معاش ماموریت (در برخی از دولت). حرکت آورده شفافیت و مدیریت موثر از مسائل در زمان مقرر. دولت با استفاده از فن آوری در اوج خود به صورت G2C و G2B انتقال از مزایای این فراخوان برای ترکیب جدید محصولات مالی و نوآورانه مدیریت فرآیند. با برخی از آمار و مطالعات سیستم ها هنوز هم در حال پیشرفت برای بهبود کلی اکوسیستم.

در حالی که به دنبال در این وضعیت از رشد فراگیر, نقطه نظر, از آن حس را اگر SHG می شود و جهت ساخت ماسک های ضد عفونی کننده, PPE کیت و غیره. به طور مستقیم از توزیع کننده دریافت و پرداخت در حساب خود را با اطلاعات مربوط به GST در دسترس است برای دولت. رشد فراگیر مفهوم شروع می شود با مولد شهروند; و به آنها فرصت برای به دست آوردن سود از توسعه اقتصادی و افزودن ارزش به توسعه کشور از طریق مهارت های خود را.

هند در حال آماده شدن برای توسعه های جدید عصر که در آن شهروندان موثر و کارآمد نقش مهمی در توسعه اقتصادی و منصفانه منافع.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>