پوپولیستی و بیماری های همه گیر

تصور کنید که یک قطار از دست دادن کنترل است و در مورد به کشتن 5 نفر و شما باید کنترل آن را متوقف کند اما 1 نفر می میرد اگر شما متوقف کردن قطار. چه کار می کنید ؟ نجات یک نفر یا نجات 5 نفر. این یک معروف اخلاقی فکر تجربه تدریس در هر مقدماتی درس اخلاق. رهبران در سراسر جهان نیز در یک معضل به دلیل coronavirus. آنها باید تمرکز بر بهداشت عمومی و یا اقتصاد ؟ و اکثریت انتخاب کرده اید بهداشت عمومی اما پوپولیستی, رژیم نیز مشکل دیگری برای نگرانی در مورد: اپتیک. این رهبران در حالی که مبارزه با ویروس ها و انتخاب های دشوار نیز نیاز به نگاه خوب و رهبران قوی در چشم های عمومی.

دولت با رهبران پوپولیستی در چرخ ثابت کرده اند که در یک نقطه ضعف در مبارزه با گسترش و تاثیر این ویروس. با توجه به Jan-ورنر مولر” سیاسی نبوغ پوپولیسم و ریشه بسیاری از درخواست تجدید نظر آن است که آن آشتی فردی و جمع سیاسی غرایز از طریق یک تردستی فکر می کنم از آن به عنوان یک داستان سرایی روش یک راه از همه چیز اتصالات به برخی روایت در مورد جهان”. اما این بار دشمن نامرئی است که متناسب نیست و ساده ضد نخبگان ضد مهاجر و ضد علم روایت است که ثابت کرده است بنابراین پربار قبل برای populists. به جای ترس از دیگران و مردم از ترس خود را.

شروع این بیماری همه گیر است محروم پوپولیستی رهبران از توجه و نفوذ بیش از اخبار چرخه به عنوان اخبار روزانه توجه بر گسترش ویروس و دولت ” پاسخ به آن است. مردم با تمرکز توجه خود را بر COVID-19 همچنین ارائه یک مشکل بسیار زیادی برای این رهبران. “تمام خوب” روایت است که آنها باید مداوم کشت کارائی و ما از اصل سوال از دولت های خود توانایی مدیریت بحران است. ادامه بحران بهداشتی در معرض این روند به عنوان دانشمندان و پزشکان و مقامات بهداشت عمومی همواره در تضاد با رئیس جمهور که سریع به تطهیر شدت یا طول عمر از این بیماری همه گیر. با توجه به سرعت و حجم و شدت حوادث به اثبات بیش از حد برای پوپولیستی داستان سرایی روند مناسب به معمول آن چارچوب است. سیاست COVID-19 غیر قابل پیش بینی تر از ویروس. در دراز مدت آنها نیز می تواند بیشتر به مخاطره انداخته است.

به عنوان coronavirus تشدید کرده است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که برای اولین بار رد کرد coronavirus به عنوان دموکراتها جدید “جعل” و سپس می خواست به “بازگشایی” اقتصاد ایالات متحده با عید پاک در حال حاضر درک شدت بیماری همه گیر. رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrado یک پوپولیستی از سمت چپ به عنوان شدت تهدید از ویروس گفتن مردم “برای حفظ در نظر گرفتن خانواده به غذا خوردن.” در حالی که در مجارستان نخست وزیر ویکتور وزیر در پاسخ به جهانی همه گیر با معرفی نامحدود وضعیت اضطراری با استفاده از این ویروس برای انجام نظارت گسترده از افراد گوشی های تلفن همراه برای ردیابی حرکات آنها و حبس تا سه سال برای کسانی که سرپیچی مستند سفارشات. مجارستان مجلس نیز با توجه به اوربن قدرت به حکومت توسط فرمان برای مدت نامعلوم.

در جنوب آسیا و نخست وزیر پاکستان عمران خان محبوب عبارت “Gabrana Nahin hai” ما نباید وحشت متاسفانه اگر وجود دارد هرگز یک زمان به وحشت آن را در حال حاضر. به جای مبارزه با ویروس فعالانه دولت مرکزی تصمیم گرفته است به هر چیزی را انجام دهید و ببینید که چگونه آن را بازی می کند. پزشکان در پاکستان در اعتراض به دولت برای عدم به آنها تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در مبارزه خود را در برابر COVID-19 همه گیر پس از 13 پزشکان در کویته قرارداد رمان coronavirus. پاکستان نیز همچنان به عنوان یکی از معدود کشورهای اسلامی است که نمی تواند نزدیک مساجد برای نماز و موافقت کرده است که به رهبران مذهبی خواست که مساجد باز باقی می ماند دولت موفق به انجام یک چیز و آن را به انجام: محافظت از آن آسیب پذیر ترین مردم است. در حالی که در هند دولت اجرا عجله مستند که منجر به ناامنی غذایی برای میلیون ها نفر از مردم و منجر به مهاجرت بازگشت به روستاهای خود را. این افراد همچنین ممکن است حمل COVID-19 ویروس برگشت به صفحه اصلی به مناطق روستایی هند و آلوده بیشتر مردم اگر آنها در حال حاضر انجام می شود که. این مستند همچنین به دولت اجازه داد از هند به تصویب جدید اقامتگاه قوانین در ایالت جامو و کشمیر بدون نگرانی در مورد تظاهرات از سوی مردم است.

Coronavirus ایجاد کرده داروینی آزمون که برای جوامع خواهد شد بهتر قادر به مقابله. این بیماری همه گیر را به اثبات فاجعه برای مردم فقیر در طول تاریخ فقیر شده اند سخت ترین ضربه بیماری های همه گیر. آنفلوآنزای اسپانیایی محو 6 درصد از هند به کل جمعیت. تقریبا 24 میلیون مردم کمتر خواهد فرار از فقر در سراسر منطقه در سال 2020 با توجه به تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر. با کل سیستم بهداشت و درمان بشود COVID-19 پاسخ ما ممکن است افزایش در تعداد دیگری از بیماری های عفونی مانند سل و اسهال.

اگر تاریخی بیماری های همه گیر چیزی برای آموزش مردم جستجو برای یک گروه به سرزنش. مرگ سیاه باعث جادوگر شکار و ضد یهودی پاکسازی قومی است. از زمان همه گیر است هیچ تفاوتی ندارد. در حالی که مجارستان سرزنش کرده پناهندگان بخش های خاصی از مردم در هند را تشکیل اقلیت برای ویروس. اگر آن را تهدید می کند strongmen با از دست دادن مشروعیت آنها به احتمال زیاد به دو برابر کردن خود به شیوه های استبدادی و امکان استفاده از حالت اضطراری به ادغام قدرت.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>