کشورهای فقیر در اروپا و شرق در امان بدترین Coronavirus

نوازندگان خیابانی با پوشیدن ماسک های انجام شده در هفته گذشته در حیاط پشت بام در پراگ, جمهوری چک.

عکس: میشل cizek/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در سراسر اروپای غربی بیمارستان سرریز با افراد بیمار جدید کروناویروس و morgues در تلاش برای نگه دارید تا با نصب تعداد کشته شده است. در سازمان ملل به شرق این عفونت ها تا حد زیادی نگه داشته شده و تحت کنترل هستند و دولت شروع به شل مستندات.

تفاوت وسرد است. یکشنبه اسپانیا از دست داده بود 350 نفر در هر میلیون نفر از جمعیت آن به Covid-19 ایتالیا, 322, بلژیک, 314, فرانسه 202 و انگلیس 145 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. رومانی در مقابل از دست داده بود 15 میلیون از جمهوری چک 12 لهستان 5 و اسلواکی 0.4.

یک دلیل بزرگ برای اختلاف: فقیر کشورهای مرکزی و شرقی اروپا و ترس خود را نسبتا ضعیف سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود غرق ویروس نقل مکان کرد و با سرعت بیشتری به تصویب سختگیرانه اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و محدود کردن جنبش به مهار شیوع بیماری.

خود را با سرعت و قاطعیت عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند ما حیاتی بود برای این کشورها که در آن جمعیت های مسن تر هستند و پزشکان کمتر از در که بیمارستان نیست و همچنین مجهز به یک سیل از بیماران به طور جدی بیمار.

آن را نیز کمک کرد که این ویروس کندتر به نظر می رسد در این منطقه دریافت که کمتر بین قاره ای از مسافران خود را سخت ضربه همتایان.

به عنوان جدید کروناویروس گسترش آلمانی ها جشن کارناوال, ایتالیایی flocked به بازی های فوتبال و انگلیسی بسته بندی کنسرت استادیوم. در ایالات متحده spring breakers partied و پر سواحل خلیج فارس و سواحل به خوبی به مه. کسانی که در حوادث بعد ثابت به حال به اصطلاح سوپر پخش اثر انتشار این ویروس به طور گسترده ای.

بریتانیا نمی تواند به کامل مستند تا مارس 24 پس از تایید بیش از 8000 موارد و از دست دادن 422 زندگی می کند. در مقابل جمهوری چک بسته مدارس و مرزهای آن بستن سودآور صنعت گردشگری در مارس 12, کمتر از دو هفته پس از آن اولین مورد تایید شده و هنگامی که آن را ضبط کرده حدود 100 شناخته شده عفونت. اسلواکی اعلام وضعیت اضطراری که در همان روز و شش روز و 21 نفر به خود outbreak. روز بعد, لهستان, دستور مرزهای, میله, ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز خرید به نزدیک پس از تایید 17 مورد بیش از نه روز.

“ما مطمئن شوید که ما بیمارستان ها قادر به مقاومت در برابر این وضعیت گفت:” چک وزیر بهداشت آدم Vojtěch. “ما تا به حال به واکنش نشان می دهند.”

یک ضد عفونی پیراهن تمیز یک ایستگاه حمل و نقل در ورشو هفته گذشته است.

عکس: آدم Chelstowski/Forum/زوما پرس

روز پراگ رفت و به مستند انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون گفت: شهروندان می تواند آنها ادامه حضور جمعی رویدادهای ورزشی. دو روز قبل از آن رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما آماده شده و ما در حال انجام یک کار بزرگ با آن است. و آن را دور خواهد رفت. فقط آرامش خود را حفظ. آن را دور خواهد رفت.”

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو افتخار در مارس 2 که شهرستان خود را تا به حال در جهان بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی و گفت: “ما حتی نمی فکر می کنم آن را به عنوان بد آن را به عنوان در کشورهای دیگر است.” نیویورک نیست موضوع stay-at-home سفارشات تا 20 مارس سه هفته پس از آن صورت اول و زمانی که 15000 نفر در شهر نیویورک به حال تایید شده است آلوده.

“در غرب مردم بر این باورند که با تکنولوژی بالا جوامع با بسیار خوب مراقبت های بهداشتی می تواند مقابله با هر چیزی که ایجاد یک توهم است که آنها را به زمان و ابزار برای مبارزه ناگهانی همه گیر” گفت: Sławomir Dębski مدیر لهستانی موسسه امور بین الملل مستقر در ورشو فکر می کنم تانک. برای ضعیف تر کمونیستی سابق اروپا یک وضعیت “که در آن دولت می تواند به سمت چپ قادر به مدیریت یک وضعیت است نه مسائل برای رمان نویسان,” او گفت:. “این است که ریشه دوانده در حافظه زندگی.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

شد و دولت های غربی به کندی واکنش نشان می دهند به این بیماری همه گیر کوروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

در بسیاری از کشورهای غربی سیاست گذاران تردید به اعمال محدودیت خارج از نگرانی های اقتصادی در خرید اینترنتی و چون آنها می ترسیدند جمعیت خود نمی پایبند اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین برای یک دوره طولانی مدت. دولت بریتانیا مطالعات رفتاری ساخته شده در ماه گذشته نشان داد که مردم بعید بود به اطاعت مستند قوانین برای هفته ها. انگلستان شده است تحت سنگین محدودیت از مارس 23 با هیچ برنامه ای اعلام کرد برای بلند کردن آنها را.

ژنرال پتر پاول رئیس سابق چک ستاد کل کسانی که در تهیه پیش نویس این کشور را مهار استراتژی گفت: مردم در سابق کمونیستی شرق در حال پذیرش بیشتر از ناراحتی و تحمل بیشتری از دولت موظف محدودیت.

برخی از کشورهای سابق بلوک شوروی نیز به کارگیری نسبتا سرزده نظارت در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

لهستان آغاز شده است سفارش coronavirus مظنون به دانلود یک برنامه است که آهنگ های خود را نگهداری می فرستد و پلیس برای بررسی در قرنطینه مردم منطقه جغرافیایی که اطلاعات دستگیر میشوند از قرنطینه. اسلواکی را تایید کرده است یک قانون است که به دولت اجازه می دهد برای به دست آوردن اطلاعات شخصی از ارتباطات به منظور ردیابی ویروس. شمال مقدونیه در حال حاضر در عمل یک نسل حکومت نظامی که در آن مردم بیش از 67 تا به حال خود را رایگان حمل و نقل عمومی تصویب لغو و نه مجاز به ترک خانه های خود بعد از ظهر.

استفاده از این برنامه است که هنوز هم مورد بحث در غرب اروپا با برخی از اپيدميولوژيستها این استدلال که آن را در نهایت خواهد شد لازم برای جلوگیری از سرایت.

کشورهایی که رفت به مستندات قبلی در حال حاضر در حال حرکت به راه اندازی مجدد حداقل برخی از مکان زندگی یک تعادل ظریف از اجازه دادن به مردم گردش بدون گسترش این ویروس فراتر از آنچه که بیمارستان ها می باشد. مقامات بهداشت و درمان انتظار می رود موارد به تورم دوباره به طور بالقوه قانع کننده دور دیگری از محدودیت.

آخرین پنج شنبه, جمهوری چک آغاز شد و آرامش خود را مستند اجازه می دهد مغازه ها و زمین تنیس به بازگشایی شده است. اما چک رهبران هشدار داده اند مرزهای خود را باقی می ماند ممکن است تا حدودی بسته تا دو سال برای جلوگیری از عفونت مجدد تعطیلی که در حال حاضر مختل تجارت و زنجیره تامین در مرز-رایگان اتحادیه اروپا در منطقه است.

لهستان گفت: این امر شروع به خروج از آن مستند این هفته است. اسلواکی که ممکن است در نهایت با یک مازاد 1000 عجله تولید هواکش می تواند به زودی به دنبال. این کشور کارخانه ماشین بازگشایی در هفته گذشته.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

هیچ یک از این کشورها به طور کامل مجهز در ابتدا برای رسیدگی به بحران پزشکی شکایت کارگران در رسانه های اجتماعی در مورد کمبود منابع. هنوز هم آنها فرار کرده اند این نوع از هرج و مرج در بیمارستان در نیویورک, فرانسه و اسپانیا.

آقای Dębski لهستانی فکر می کنم تانک مدیر استناد رمان طاعون توسط آلبرت کامو به عنوان یک استعاره برای, چگونه جهان غرب بود غافلگیر شده توسط pandemic. این کتاب قهرمانان متوقف شد و به ترس آفت به دلیل فن آوری منابع.

“معلوم شد که ایمان خود را پیشرفت نمی خواهد از شما محافظت از یک بیماری جدید” آقای Dębski گفت.

نوشتن به Bojan Pancevski در [email protected] و درو Hinshaw در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im