تعمق در یک والدن تجربه ؟

به عنوان آب و هوا قطره آمریکایی ها می خواهند به صرف زمان بیشتری را خارج از منزل, شاید هل دادن دولت محدودیت در دسترسی به فضاهای عمومی. جمعیت متراکم به پارک ها و سواحل باعث شده است مقامات نزدیک به بسیاری از محبوب جمع آوری لکه های. عمومی, ورزش های تیمی مانند فوتبال هستند که دلسرد و یا ممنوع است.

همانطور که از هفته گذشته در حدود یک چهارم از پارک ملی سایت بسته شد با توجه به واشنگتن پست از جمله مجسمه آزادی Yellowstone و یوسمیتی. آپالاچی نوین محافظت از مشوق مردم برای اقامت کردن مسیر پیچ در پیچ بین مین و گرجستان است. افزایش بیابان ممکن است به نظر می رسد مانند گریز کامل. اما campsites می توانید شلوغ است. و وارد شدن به مشکل بر روی یک دنباله و نیاز به نجات می تواند پاسخ گوی به دور از کار مهم دیگر.

فرار خود انزوا خارج از منزل باقی مانده است یک ایده عالی است. در عین حال به آن نیاز دارد و به دنبال نزدیک به خانه با تمام پادمان شخصی فاصله. یک پارک محلی و یا دنباله طبیعت ممکن است به ارمغان بیاورد gasps از شگفتی مانند گراند کانیون. اما بررسی هر نوع می تواند طبیعت را به وجد خاص خود را دارد.

جاگر از دست رفته خود را به هدست یا دوچرخه سواران پردان گذشته خود را با هدف و ادعا می کند به فضاهای باز ، اما دیگران که خود را کنار گذاشته earbuds و آهسته سرعت خود را پیدا خواهد کرد به ویژه شادی. “در زمان بحران های طبیعی جهان است که یک منبع از هر دو شادی و آرامش” مشهور طبیعت آقا دیوید مستند به تازگی گفت: مسئله بزرگ مجله.

برای کسانی که در شمال پیاده روی را از طریق جنگل و تالاب – ترجیحا در یک گسترده ای دنباله دار می تواند عملکرد رؤیت قرمز شکم داده kingfishers آبی herons bluebirds و قرمز بالدار blackbirds. کلم مرداب است سرشار از آب گل آلود بانک ها. گل خوشبو در حال روشن بیداری قرمز افرای. خواب آلود نقاشی لاک پشت در حال ظهور از خواب زمستانی ممکن است سرگردان در سراسر مسیر. تماس انسان است از چپ به دوستانه “سلام” و مختصری از آنچه را خال خال شده است.

اگر آن روز بارانی? چند دقیقه آرام زل زده کردن یک پنجره بر روی درختان و یا یک غنچه باغ می کنه یک دنیا زیبایی و فعالیت است. که در آن است که پرنده رهبری با ترکه? این است که شاهین سربار مجبور دیگر حیات وحش برای پنهان کردن ؟

در شب ستاره ها در حال حاضر درخشش کمی روشن تر با کمتر انسانی ناشی از آلودگی هوا. زهره درخشان ultrabright در بخش هایی از جهان است. در مناطق ساحلی اگر یک ساحل باز است و مردم اطاعت از قوانین علیه خوشه بندی, روش سوارکاری, امواج ایده آل فعالیت اجازه می دهد یک به توان احاطه شده توسط اقیانوس قدرت. دیگران ممکن است مانند “جنگل حمام کردن,” ژاپنی ها عمل دراز کشیده یا نشسته یا راه رفتن در میان درختان به خیس خوردن در پاکسازی شکوه.

بنیانگذار مانیتور مری بیکر ادی یک بار نوشت: “مال من است یک دنده میل شدید به طبیعت در همه حالات و اشکال رضايت هر چه او.”

شکسپیر در بر داشت که “زندگی ما معاف از امد و شد زیاد می یابد زبان در, درختان, کتاب های در حال اجرا بروکس موعظه در سنگ و خوب در همه چیز.”

هر فرد قفل شده در زمستانی ترس از یک بیماری می تواند برداشته شود توسط یک برخورد نزدیک با خارج از منزل. حتی اگر با هر یک از دیگر در حال حاضر.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im