وزیر امور خارجه مایک Pompeop با آنگولا وزیر خارجه مانوئل Augusto روز دوشنبه در لوآندا, آنگولا.

عکس: ampe rogerio/شاتر

لوآندا, آنگولا—وزیر امور خارجه مایک Pompeo ابراز حمایت از موضع ضد فساد و کسب و کار گرا دستور کار جمهور آنگولا João لورنسو, پس از یک جلسه در روز دوشنبه.

طی یک کنفرانس خبری با وزیر امور خارجه آنگولا مانوئل Augusto آقای Pompeo گفت که او تا به حال برگزار مولد گفتگو با آقایان Augusto و Lorenço.

“ما می خواهیم آنگولا را در آینده به طور مستقل مرفه و صلح آمیز” آقای Pompeo گفت.

مرتبط

  • پرتغالی بانکدار به نام در آنگولا در مورد تقلب در بر داشت مرده (Jan. 23)
  • این 500 میلیون دلار از بانک مرکزی دزدی—و چگونه آن را کشف و خنثی (Oct. 3, 2018)

این لورنسو دولت در مبارزه با فساد اداری در فشار است درگیر این بیمارستانها در حال تمام مقامات از دولت سلف خود خوزه ادواردو دوس سانتوس و بررسی از چند تن از بستگان خود را ممکن است خود برخورد. آنگولا دادستان به دنبال اتهام تقلب علیه رئیس جمهور سابق دختر میلیاردر بازرگان ایزابل دوس سانتوس بیش از معاملات است که گفته می شود هزینه های دولت بیش از 1 میلیارد دلار. یک آنگولا دادگاه منجمد Ms. dos Santos دارایی های این کشور در ارتباط با این مورد.

در اظهارات پس از آن به ایالات متحده و آنگولا رهبران کسب و کار آقای Pompeo ارائه ملامت از فساد دولتی در سراسر جهان است.

“چند هفته پیش کسی از من پرسید که چه شگفتی من بیشتر زمانی که من سفر در سراسر جهان و من باید به شما بگویم آن را مطلق سطح فساد” او گفت:. “فساد دشمن از ملت ها در رشد و پیشرفت” گفت: این گروه است. “در اینجا در آنگولا آسیب از فساد بسیار روشن است.”

در گفتگو با آقای لورنسو او گفت: “من شرم صحبت کردن در مورد کاری که او انجام این کار است که نیاز به ادامه انجام شود.”

آقای Augusto گفت: از طریق یک مترجم که این دیدار از آقای Pompeo نشانه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تغییرات آقای لورنسو است به دنبال. رئیس جمهور منتخب در سال 2017 پس از 38 سال از آقای دوس سانتوس حکومت تحت فشار قرار دادند تا برای شفافیت بیشتر در دولت و راه اندازی تهاجمی مبارزه با فساد است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده در مارس 2019 تاسیس یک برنامه برای کمک به آنگولا دولت در اجرای برنامه های مبارزه با پول شویی و تامین مالی تروریسم.

آقای Pompeo گفت: یک قانون تصویب شده توسط آنگولا مجلس برای تسهیل سرمایه گذاری بخش خصوصی به عنوان یک گام مثبت و ابراز امیدواری کرد که این امر می تواند اجرا منصفانه و شفاف.

وزیر امور خارجه ابراز خوش بینی است که روابط نزدیک تر با آمریکا خواهد فاستر افزایش سرمایه گذاری را قادر می سازد آنگولا دولت به منظور بالا بردن استاندارد زندگی را برای شهروندان خود و تقویت این کشور با مشخصات بین المللی.

آقای Pompeo سفر به لوآندا شده بود “خوب دیدار به دلیل بحث و گفتگو شدید و همچنین اهمیت آن مطالب” آقای Augusto گفت.

نوشتن به کورتنی مک براید در courtney.mcbride@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو