سیاست نفرت از دست می دهد یک کلید رای در هند

اقلیت مسلمان در جهان دو پرجمعیت ترین کشورهای چین و هند به تازگی احساس بسیار تحت محاصره است. پس از 2017 چین تعطیل مساجد و گرد آن مسلمانان اویغور به جرم “بازآموزی.” در ماه دسامبر به هند جدیدی را در قانون تابعیت به مهاجران که به عمد مانع مسلمانان است. این اولین بار بود که از دین استفاده شده است برای اعطای ملیت به رغم هند سکولار قانون اساسی است. در دیگر حرکت حاکم Bharatiya Janata Party (BJP) است و نشانه های آن را به دنبال هندو-محور ملت است.

در هر کشور بر ضد اسلام تبعیض متفاوت در دامنه و شدت. در عین حال یکی دیگر تفاوت می ایستد.

در هند که بزرگترین دموکراسی جهان هر دو مسلمانان و غیر مسلمانان برگزار شد پایدار تظاهرات به مدت دو ماه در برابر جدید قانون تابعیت بزرگترین تظاهرات در دهه. حتی مهم تر از رای دهندگان به نظر می رسد در شورش. در فوریه. 8 BJP رنج می برد و یک شکست در انتخابات محلی در دهلی نو با وجود مبارزه شدید با حزب رهبر و نخست وزیر نارندرا.

با 20 میلیون نفر پایتخت کشور است کوچک از کشور است. بی جی پی برنده تنها 8 از 70 کرسی در این شهرستان در مجلس در حالی که دیگر صندلی رفت و به محلی Aam Aadmi Party (مشترک حزب یا AAP). رهبر آن, Arvind Kejriwal, شناخته شده مبارزه با فساد فعال که به عنوان دهلی وزیر پس از سال 2013 به اجرا در محبوب ضد فقر پروژه ها. او مخالف هر گونه ترس در برابر مسلمانان است.

یکی از AAP را رهبران سانجی سینگ گفت: این انتخابات نتیجه یک دستور در برابر نفرت. آقای Kejriwal می گوید رای “یک پیروزی برای مادر هند برای ما کل کشور است.” در واقع این انتخابات دیده می شد به عنوان یک همه پرسی آقای مودی سیاست تقسیم و تصویر خود را به عنوان محافظ اصلی که حدود 80 ٪ از جمعیت.

مقاومت در برابر بی جی پی را سیاست می تواند بر روی بروید. حتی اگر حزب برنده انتخابات ملی در ماه مه گذشته آن را از دست قدرت در پنج متحده پس از سال 2018 و ممکن است از دست دادن بیشتر این سال است. در یک دموکراسی که در آن اصل برابری همه مردم در برابر قانون مقدس است استفاده از نفرت را به نفع خود رای و یا به قدرت است که به راحتی در معرض.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

آموزش سئو