سیاست های پایان ترم امتحان!

است لغو نهایی ترم بررسی موضوع به نمره یکجور دوربین عکاسی سیاسی ، باید تصمیم به انجام یا عدم انجام پایان ترم معاینه سیاسی بود? چیزی است که در بهترین منافع دانشجویان و دانشگاهیان در حالی که حفظ حرمت بررسی و ارزیابی سیستم اعتبار معاینه و مدرک ؟ نمی تواند این تصمیم بود از چپ به دانشگاهیان دانشگاه کمیسیون کمک های مالی دانشگاه ها قانونی بدن & منتخب نهادهای دانشجویی به صورت جمعی تصمیم می گیرید ؟ نیست و از آن مهم تر برای پیدا کردن یک راه حل که قرار نیست دانش آموزان در معرض خطر استرس و در طول این زمان همه گیر اما همچنین تضمین می کند که ارزش خود را از مدرک است و نه انحطاط در جامعه و کارفرمایان آینده نگر?

اینها برخی از سوالات اساسی است که باید التماس قبل از رسیدن به یک تصمیم عجولانه در این زمینه است. وجود دارد یک بخش بزرگ از معلمان و دانش آموزان که در حال بالا بردن صدای خود را در برابر سازمان ملل متحد proctored آنلاین کتاب باز امتحان که مجبور شده است پس از نهایی ترم دانشجویان در دانشگاه دهلی نو و بسیاری دیگر از دانشگاه ها ممکن است به دنبال. نگرانی خود را به نظر می رسد واقعی باشد چرا که این روش ارزیابی است که به احتمال زیاد ثابت تبعیض آمیز و مطلوب به مدبر و تشویق معنای ناعادلانه است. توسط no ‘استاندارد’ می توان آن را به عنوان برچسب ‘آزمون’ به عنوان ابع است انجام می شود و در معاینه مانند وضعیت در حضور invigilator و دانش آموزان معمولا مجاز به مشورت تنها اعلام مراجع است. در بهترین سازمان ملل متحد proctored آنلاین ابع تنها می تواند به عنوان ‘خانه انتساب’ پس چرا دانشگاه تماس بگیرید و آن را با آن نام و نام خانوادگی واقعی. علاوه بر این دانش آموزان بودند نه تدریس و آموزش دیده برای این نوع آزمون. این ممکن است آنها را وادار به استفاده ناعادلانه و رویکرد به کمک کارشناسان آموزگار و دیگران. در حالی که در ابع کمک از خارج است نه مجاز. این به این معنی معلمان و دانش آموزان به درستی نگران است که درجه تعلق می گیرد از طریق این نوع از ارزیابی روش را رقیق استاندارد و تحت تاثیر چشم انداز شغلی از نامزدها بعد. طبق قانون UGC و دانشگاه ها مسئول هستند به حفظ استانداردهای آموزش و پرورش و بررسی, بنابراین, نباید قبول هر گونه راه حل است که آن را کاهش می دهد و منزلت و کرامت است. UGC در حالی که نشان می دهد ابع به عنوان یکی از گزینه هرگز پیشنهاد انجام چنین آزمایشی بدون حفظ حرمت آن و بدون invigilation. یک گروه از دانشگاهیان اعلام کرده اند این جایگزین مدل منصفانه و معتبر ارزیابی روش نمی خواهد سازش یا رقت استاندارد در درجه اعطا شده توسط دانشگاه برای ترم آخر دانشجویان از زمان فارغ التحصیلی دسته ای اما تا به امروز آنها پاسخ داده نمی شود اصل دغدغه های دانش آموزان و معلمان.

بسیار مهمتر از دانش آموزان نمی خواهید برای اجرا به دور از هر گونه معتبر از روش های بررسی و ارزیابی است. اکثر دانش آموزان با حمایت معلمان خود خواهید بود نسبتا ارزیابی برای هر مقاله/البته که آنها انجام داده اند در طول زمان ترم و نمرات هر مقاله اهدا خواهد شد. اما نگرانی واقعی است که ارزیابی انجام می شود از طریق معتبر ارزیابی روش و درجه اعطا شده به آنها را هرگز نباید به عنوان برچسب COVID نهفته درجه است. بر خلاف این گونه اظهارات پوپولیستی از احزاب سیاسی مانند INC, AAP, TMC ، خواستار لغو امتحانات این است که ایجاد یک تصور غلط است که درجه اهدا خواهد شد در یک سادگی. این کار را انجام بیش از آسیب خوب انجام می دهند برای چشم انداز از دانش آموزان است. متاسفانه اگر این اتفاق نمی افتد و مشاغل از دانش آموزان است که قربانی برای خرده منافع سیاسی. سابق UGC رئیس همراه با برخی از اساتید نوشته اند نامه ای به رئیس فعلی UGC در این زمینه است. آن را دشوار است به این باور است که وجود دارد در واقع یک اصل سیاسی unmotivated نگرانی از آنجا که در طول تصدی خود به عنوان رئیس UGC بسیاری از ضد و ضد معلم تصمیم گیری (مانند ترم سیستم فاجعه API PBAS سیستم برای تبلیغات و غیره) اعمال شدند در دانشگاه ها و کالج ها به نام اصلاحات بدون هر گونه مخالفت با آن را در UGC سطح و پس از آن سیاست های دولت بی سر و صدا.

حتی در حال حاضر UGC و دانشگاه ها می توانید خنثیسازی آسیب وارد شده توسط سیاستمداران و اتخاذ قابل اعتماد و معتبر روش از اعلام نتیجه نهایی ترم دانش آموزان است. یک راه این است که ترکیبی از ارزیابی درونی و در اوایل ترم بهترین نتیجه. مانند کسی است که به تصویب رسید برای متوسط ترم دانش آموزان توسط اکثر دانشگاه ها. این مهم است که توجه داشته باشید که در CBCS طرح است که عامل در تمام کالج ها و دانشگاه های, تمام ترم برابر وزنها. درجه هر دوره آموزشی/مقاله باید منعکس شده در جایزه خود را لیست و شمارش نهایی CGPA چرا که دانش آموزان را به اتمام این دوره ها/مقالات و با حضور در کلاس و به نظر می رسد در آزمون عملی ارائه تکالیف/ به نظر می رسد در کلاس تست و غیره. در نظر بسیاری از این طرح ارزیابی است به مراتب معتبر تر و سریع و همچنین می توانید مراقبت از ایمنی دانش آموزان و از بین بردن استرس دانش آموزان, در این بیماری همه گیر دوره نسبت به سازمان ملل متحد proctored آنلاین ابع. هیچ کس نباید اجازه داده شود به از بین بردن آینده از دانش آموزان ما در نام و برگزاری آزمون آن در خاطر و سیاست است. اعتبار مدرک ممکن است زیر سوال و این ممکن است به نام COVID نهفته درجه بعد اگر به دلیل اقدامات احتیاطی گرفته شده در حالی که برخورد با این وضعیت. در کل بهره ای از دانش آموزان و برای دیدار با همه گیر چالش UGC/دانشگاه/دولت نباید اعلام لغو آزمون به بی ارزش سیستم ما به جای آنها باید اعلام یک رمان روش ارزیابی با اعتبار مناسب برای هر مقاله. آنها نباید فراموش کرد که دانش آموزان باید زمان صرف شده در این ترم و به بهترین خود را حتی در این زمان خسته کننده. دانش آموزان مورد مطالعه ترم آخر مقالات و آمادگی کامل خود را برای ارزیابی و حتی اشتباه هیچ تصور باید اجازه ایجاد می شود که سازش ساخته شده با استاندارد های علمی ارزیابی و ارزیابی در حالی که اعطای درجه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net