این Covid-19 باعث lockdown هر دو دیده می شود ستایش برای پرسنل پلیس بودند که در خط مقدم و قیامت از بحث در مورد خود اثر حوادث موارد زیر در اوتار پرادش. Sugandha Indulkar صحبت Meeran Chadha Borwankarسابق کمیسر پلیس پونا در راه هایی برای بهبود, هندی, پلیس:

یکی از مهم ترین مشکلات سیستمیک با نیروی انتظامی?

من می گویند فساد شماره یک و جدی ترین سیستمیک موضوع است. آن را تحت تاثیر تمام شهروندان اما فقیر و به حاشیه رانده بخش بیشتر رنج می برند. دوم نامنظم و غیر منطقی ساعات کار که تبدیل حتی حسن نیت افسران پلیس به ‘حساس و مکانیکی’ موجودات. سوم تکنولوژی کسری بودجه برای پیشگیری و تشخیص جرم و جنایت و یا کنترل جمعیت. به ترکیب همه موارد فوق است غیر اخلاقی و گاهی پرهیاهو و غیر قانونی دخالت های سیاسی است.

چه راه حل ؟

ما باید با شروع صادقانه و شفاف استخدام و آموزش منظم از افسران پلیس. تقویت مبارزه با فساد ساز و دولت نیز کمک کند. مبارزه با فساد اداری در ادارات (ACBs) متاسفانه باید کاهش می یابد به صرف ابزار به باج گیری از رقبای سیاسی.

عقلانی از پلیس کاری به سه شیفت و جدایی از جرم و جنایت بررسی از قانون و نظم را کاهش می دهد حجم کار یک افسر. تکنولوژی در قالب بهبود و تجهیز آزمایشگاه ها و تجهیزات را به پلیس کارآمد و سرعت بخشیدن به پاسخ آن به شهروندان در پریشانی. ایجاد دولت کمیسیون امنیت و پلیس شکایت مقامات به عنوان فرمان توسط دیوان عالی کشور را کاهش می دهد ناخواسته دخالت سیاسی و تقویت حرفه ای پلیس.

چه راه پیش رو برای دولت ؟

ما نیاز به هیچ کمیسیون یا یک تازه برنامه عمل. اجرای هفت اصلاحات به عنوان پیشنهاد شده توسط SC را فوق العاده تقویت حرفه ای پلیس. این ناراحت کننده است که هیچ یک از ارکان جامعه به دنبال اجرای این اصلاحات است. سیاستمداران صرف نظر از حزب آنها متعلق به, تمایلی برای پیاده سازی پلیس, اصلاحات که خود را کاهش دهد خودسرانه قدرت بر اجرای قانون است.

دگرگونی اساسی محیط زیست از ایستگاه های پلیس در سراسر این کشور یک ابتکار من می خواهم به تاکید. آن را در اینجا است که یک شهروند در پریشانی می آید. بسیاری از شکایت خود را غیر cognisable و جزئی در طبیعت است. اگر ما induct آموزش مددکاران اجتماعی و مشاوران در ایستگاه های پلیس آنها می توانند برای شرکت و انجام کامل عدالت به آنها. این اجازه خواهد داد که افسران پلیس به تمرکز بر روی جرم و جنایت و قانون و نظم در مسائل. كاركرد زنان بیشتر افسران پلیس در ایستگاه های پلیس را نیز رفع ابهام پلیس و افزایش سطح آسایش شهروندان است.

ما باید به تلاش برای کارآمد پاسخگو و حساس thana فرهنگ است. برای این که ما نیاز به کپی هر کشور اما به سادگی طراحی مجدد یک ایستگاه پلیس به طوری که شهروندان ما احساس راحتی آمدن به آن است.

با توجه به آنچه که اتفاق افتاده در چگونه یک شکستن سیاستمدار-پلیس-جنایی nexus?

اگر ما می خواهیم از این, پیوند, برای, ایجاد, دولت, کمیسیون امنیت برای تصمیم گیری بر اساس سیاست های در مورد پلیس ضروری است. انگلستان پیشنهاد کرده است که این کمیسیون باید از اعضای حزب حاکم مخالفت کارشناسان معتبر و اعضای جامعه مدنی.

Nexus شکوفا چرا که سیاستمداران تصمیم گیری در ارسال از افسران پلیس در ایستگاه های مناطق و commissionerates. افسران نزدیک به آنها را دریافت آلو موارد و همچنین ‘پناهگاه’ جنایتکاران مستعد به سیاستمداران تقویت nexus. انگلستان پیشنهاد کرد که استقرار تابلوهای باید ایجاد شود در هر دولت است. ارسال مطلب از افسران پلیس توسط هیئت مدیره به شمار می رود بر اساس شایستگی ارائه ثابت تصدی به افسران. این جدی ترین و سیستماتیک تلاش برای نجات پلیس هند از چنگال قدرت گرسنه سیاستمداران است. زیرک سیاستمداران راههایی را برای دور زدن این اصلاحات.

راه حل این است که برای همه ما به اصرار دارند که پلیس اصلاحات به عنوان توصیه شده توسط SC اجرا شود و در هم رفته است.

مردم عادی توجه پرسنل پلیس با ترس. چگونه می توانید این را تغییر دهید ؟

این عامل ترس است که به دلیل تصویر ماچو که پلیس بینی در تمام طول. غم انگیز طنز است که در حالی که جنایتکاران و گانگستر ممکن است ترس از پلیس و یک شهروند مطیع قانون است.

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که بیشتر شهروندان با تعامل پلیس کمتر از ترس تبدیل شدن آنها به. تشویق این تعامل از طریق رسمی و غیر رسمی مرجع تخصصی مانند Mohalla کمیته دانشجويان کارورزی برنامه های Mahila Dakshta Samitis باید کمک کند. و البته آموزش پلیس برای درمان یک شهروند به عنوان یک دارایی ارزشمند و احترام به حقوق زنان ضروری است.

صادقانه و شفاف پلیس فرآیندهای برای مثال تایید پلیس برای مقاصد مختلف مانند گذرنامه و صدور انواع گواهینامه را نیز کاهش می دهد عامل ترس است. فن آوری می تواند اضافه کردن به سرعت و کاهش احتمال فساد در اینجا.

تغییر در ادراک یک افسر پلیس از یک ‘با صدای بلند و پرخاشگرانه اسلحه toting فرد’ به ‘کارآمد ارائه دهنده خدمات’ یک کار در حال پیشرفت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de