سیاسی و اقتصادی حس: گسترش قفل کردن = غارنوردی به Covid 19 تهدید

چگونه به خوبی در این دولت انجام داده است در مدیریت بحران شناخته خواهد شد و پس از بحران است. متاسفانه خیلی دیر به علاقه به خواننده متوسط. آنچه می تواند مورد ارزیابی قرار contemporaneously این است که آیا دولت به رهبری در مسیر درست.

به لطف بزرگ هند ژنوم انتخاب طبیعی, جغرافیا, و یا قوی اقدام دولت هند در حال انجام است و در COVID 19 جدول لیگ

بیش از دو ماه به بحران (اولین مورد شناسایی شد و در 30 ژانویه) نسبت به اندازه ما جمعیت و دوره از قرار گرفتن در معرض ویروس و هند در حال انجام است بهتر از بسیاری از کشورها. این است که مگر ما بر این باورند که هند ژنوم به طور طبیعی مقاوم به ویروس و از این رو تعداد کم از عفونت (5361) و مرگ و میر (163).

ما باید تخفیف “طبیعت هدیه” برای این نتیجه که آیا آن است که متوسط یا یک COVID مقاوم در برابر ژنوم و یا حتی عادات غذایی مثل گیاهخواری و یا استفاده از گیاهان سنتی. اما به نسبت ما COVID 19 مقاومت به هر یک از این باید در انتظار شواهد علمی.

ظلم و ستم از اعداد

مسلما ما سیستم ضبط و مرگ و مير کمتر از کافی است. در صورت عدم وجود تجهیزات کافی و منابع انسانی و امکانات تست علت بیماری و یا مرگ می تواند تبدیل به بی ثبات تخیل با حضور دکتر احتمالا دیکته سیاسی انگیزه ای برای کاهش تاثیر این ویروس (به عنوان اعتقاد بر این است که اتفاق افتاده است در ووهان چین) و یا برعکس به بازی کردن بحران (به عنوان اتفاق می افتد در ایالات متحده در حال حاضر) برای رئیس جمهور تهمت به اعلام “پیروزی” در هنگام واقعی مرگ آمد آن را در زیر بینی بدترین سناریو از 200,000.

ICMR دانشمندان ادعا می کنند به نسبت 400 در هر فرد آلوده بیش از یک ماه است. بر این اساس 5351 تایید موارد می تواند آلوده حدود 2 میلیون نفر دیگر در حال حاضر. تنها 10 درصد از افراد آلوده را نشانه توسعه. و 3 ٪ از افراد آلوده ممکن است مرگ در حدود 6000. با استفاده از جایگزین کاهش قاعده انگشت شست گسترش نسبت از 100 مرگ و میر ممکن است 1500 مقابل 3333 در چین (7/4/2020).

ما در حال حاضر می دانیم آنچه که ما نمی دانیم

تست یک نمونه نماینده از کل جمعیت را که تنها راه موثر برای درک گسترش و جمعیتی از ویروس. ما نمی باید از این ظرفیت است. قفل پایین به عنوان یک پاسخ به کاهش گسترش فعال کردن سطح زمین و ظرفیت سازی جامعه سطح نظارت و پراکنده ارائه کمک های پزشکی بود “امن” پاسخ.

یک اندازه گیری سیاسی در پاسخ به جلو رفتن

سوال این است که باید سیاست ما پاسخ رفتن پیش همچنان در حالت امن است که تضمین می کند که حداقل سرزنش از عواقب نامطلوب متصل به دولت ؟

“امن” کم خطر سیاسی گزینه است.

سیاسی “گزینه امن” خواهد بود به گسترش قفل کردن تا 30 ژوئن در نتیجه تکرار این عمل قوی بیش از سه ماه است که چین صورت گرفت. اما آن را ورشکسته دولت است.

اگر ما برای اطمینان از ثبات اجتماعی به چین می کند 100 میلیون خانوار از کارگران رسمی و فقیر نیاز به تغذیه برای چهار ماه (آوریل-ژوئیه) در یک سال مالی از مبلغ سرمایه گذاری از Rs 2 تریلیون (1 ٪ از تولید ناخالص داخلی). کاهش سالانه مالیات بر درآمد با توجه به کاهش خدمات و تولید بیش از چهار ماه خواهد بود در اطراف تومان 3 تریلیون دلار (1.5 درصد از بودجه تولید ناخالص داخلی). رکود نیز اتلاف سرمایه هدف دشوار برای رسیدن به کاهش Rs 2 تریلیون (1 ٪ از تولید ناخالص داخلی) از درآمدهای غیر مالیاتی.

مرگ و میر کمتر اما مطمئن اقتصادی خراب

کل هزینه اضافی از جمله پزشکی outlays و تلاش جامعه می تواند به حدود 4 درصد از تولید ناخالص داخلی خواهد شد که فشار مالی کسری بودجه به زیر 8 درصد – بالاتر از 6.6 درصد در سال 2009 پس از بحران مالی جهانی.

وجود خواهد داشت اضافی مربوط به فشار مالی به recapitalize بانک ها برابر بالاتر تاکید کرد وام moratoriums در باز پرداخت وام و کاهش حاشیه از سرمایه گذاری ترغیب وام نرخ پایین تر.

گزینه دیگری وجود دارد. اما مانند مکزیک آن را شامل در نظر گرفتن استدلال شرط و فرض خطر ابتلا به برخی از متوسط گسترش عفونت (با نماز خاموش به این ویروس مقاوم در برابر هند ژنوم) و باز کردن قفل در مرحله برنامه از 15 آوریل است.

تصمیم گیری عقلانی – قبول بالاتر مرگ و مير البته هنوز هم پایین تر از جاهای دیگر برای به دست آوردن و گرفتن اقتصاد رفتن

اجازه حرکت آزاد صادرات و واردات کالا و محصولات ترافیکی در درون شهرها و بین متحده است. اجازه می دهد تا رایگان حرکت انسان در شهرستانها. آسانسور تمام کنترل در تولید خدمات و کسب و کار خرده فروشی با افزایش نظارت بر سلامت کارگران است. اجازه دهید کسب و کار تصمیم گیری سطح تولید آنها راحت هستند و تعداد کارگران آنها نیاز دارید.

اطمینان رسمی کارگران مالی/حمایت غذایی به مدت دو ماه (فروردین و اردیبهشت) حتی اگر آنها از سر کار به عنوان یک انگیزه. توزیع ماسک و دستکش به همه کارگران است.

جشن روز کارگر (1 می) اجازه می دهد تمام درون شهر حرکت انسان. محدودیت بین المللی حرکت انسان باید مرحله به مرحله تنها یک بار جهانی عفونت سطوح تحت کنترل هستند.

کلاه کسب و کار (مهمان نوازی حمل و نقل هوایی و گردشگری) خواهد بود انتخابی را تحت تاثیر قرار. اما این اجتناب ناپذیر است.

نصف هزینه اقتصادی دو پایین مرگ و میر اعداد

این گزینه هنوز مهیب عواقب مالی. اما هزینه را کاهش می دهد به حدود 2 درصد از تولید ناخالص داخلی – نیمی از هزینه های “امن” گزینه با توجه به کاهش حمایت از کارگر و بیشتر درآمد مالیاتی از اوایل عادی سازی اقتصاد – به عطسه در است.

خطر اضافی از عوارض و مرگ و مير خواهد بود بسیار کوچک است. آن را نمی باید به طور قابل توجهی متفاوت از گذشته روند چرا که در هر صورت هند شده است تحت سخت قفل کردن به جز شاید در رسم مناطق شهری است.

چین سبک قفل کردن تنها قابل اجرا و لازم است در کوچک موضعی نقاط داغ

40 درصد از شهری هند زندگی می کند در تراکم های فقیرنشین و نامنظم شهرک که در آن پیچیده جامعه هنجارهای غالب است. در مناطق روستایی هند (70 ٪ از کل جمعیت) موثر قفل کردن یک سراب زندگی حول محور کار الگوهای محصولات – هر تعویق افتادن که جادوها جدی اقتصادی فاجعه است.

پایین خط سیاست ملاحظات به شرح زیر است. اول فکر می کنم محتوا و سه گوش مشاوره حرفه ای (ذاتا محافظه کار و اغلب خود خدمت) با حس مشترک و زمینه سطح feed-back.

دوم برنده شدن در یک “پزشکی” COVID جنگ با به حداقل رساندن خطر مرگ و زودگذر سیاسی دستاوردهای آن باید وزن برابر بیشتر اقتصادی پایدار دست دادن بیش از یک سال و یا بیشتر است.

برنده شدن در یک “پزشکی” جنگ COVID 19 با پایین مرگ و میر – a وابسته به ‘پیروس’ پیروزی اگر اقتصادی گلایه کوه

در نهایت به یاد داشته باشید حتی اگر شما را تا پایان مراتب کمتر و در پزشکی جنگ شما هنوز هم باید انجام شود بسیار بهتر از بسیاری قابل مقایسه با دیگر کشورها است.

این را مقایسه کنید با اطمینان فروپاشی اقتصادی از یک دوره طولانی از قفل کردن آن را هرگز به عنوان سخت به عنوان چین و نه آن را داوطلبانه خرید به عنوان نشانی از آن را در آلمان یا کره جنوبی. چرا شما می خواهید به مانند فرانسه و یا انگلستان و مکزیک است ؟ مهار و درمان موضعی نقاط داغ. رایگان بقیه.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>