پرداخت تصویر آمریکا در چشم مردم آن

زمانی که جورج بنکرافت شد قوز بیش از خود را در جدول محترم بوستون Athenæum در سال 1832 او نبود صرفا کار در بحرانی داربست از کار بزرگ “تاریخ ایالات متحده آمریکا.” که قطعا کار خود را به عنوان مورخ Colin Woodard روشن می سازد در او قانع کننده کتاب جدید “اتحادیه: مبارزه برای ایجاد داستان از ایالات متحده ملیت” وجود دارد عمیق تر رانندگی نیروی Bancroft: او فقط نوشتن تاریخچه – او در شکل گیری اساطیر.

پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه هاروارد در سن رسیده از 16 مورد مطالعه او در آلمان و خواندن خارجه تاریخ ایالات متحده در حالی که ماندن با او برادر در قانون در واشنگتن و او به تدریج به دست آورد تجلی. “این بود که در طول اقامت در پایتخت” می نویسد: دارد “که Bancroft تصمیم به نوشتن تاریخ کشور خود کمک خواهد کرد که راهنمای مردم به سرنوشت خود.” “مردم” او با اشاره به یک “Anglo-Saxon جوانه” با توجه به Woodard و Bancroft را “تاریخ” به تصویر کشیده شده “قبل از تماس با آمریکا عنوان شده عاری از تمدن است.” متن خود را با کمک سوخت در آمریکا جنبش فرهنگی امروز شناخته شده به عنوان آشکار سرنوشت این حرف که “الهام گرفته از روحیه طرفداران الحاق و جنگ است.”

Bancroft احساس مجبور به استفاده از یک به صراحت مبلغ تن و او تنها نبود. Incantatory فرهنگ عامه همواره یک عنصر فعال در آمریکا تاریخچه; تنها 40 سال قبل از Bancroft مجموعه به کار پرشن ماسون Weems نوشته بود معروف خود “من نمی توانم دروغ” سنت زندگی جورج واشنگتن و اگر hagiography می تواند برای یک مرد این کار می تواند برای یک کشور است. Bancroft را “تاریخ” های فوری پرفروش و نویسنده آن حال درونی اخلاص از یک سنت. برای او “جنگ داخلی شده بود این کشور را نهایی مبارزه” به عنوان Woodard آن قرار می دهد; “از این پس ایالات متحده خواهد شناور پایین خوشبخت جریان به سرزمین شیر و عسل و آزادی انسان.”

جورج Bancoft پرتره است تنها یکی از بسیاری از کاملا گیج توصیفاتی پراکنده در سراسر “اتحاد”. Woodard عاقلانه تصمیم گرفت که یک کتاب در مورد تاریخچه لزوما باید شامل مورخان و امریکا دقیقا نمی فاقد برای مورخان که حداقل به عنوان علاقه مند به تخمگذاری دستور کار ایدئولوژیک به عنوان آنها در تجزیه و تحلیل سوابق.

در واقع برخی از آنها رفت و از نوشتن کتاب های تاریخ به تاریخ ساخت. یکی از مهمترین Woodard را نمونه هایی است که در آینده رئیس جمهور وودرو ویلسون که در سال 1893 منتشر شده “را بدست آورد و مراسم 1829-1889” که در آن در میان دیگر نژادپرستانه احساسات او نوشت که در آمریکای جنوبی “شد و به راحتی مدیران و نگه داشته بودند از کار زیاد هر دو توسط خود تنبلی و شل و انضباط که آنها قرار گرفتند.”

تنها 10 سال قبل از ظهور “را بدست آورد و مراسم” دیوان عالی ایالات متحده تا به حال سوخته چند کلید مقررات حقوق مدنی قانون از سال 1875 – بخشی از گسترده الگوی قانونگذاری و قانونگذاران نورد به حقوق. که الگوی مبارزه با یکی دیگر از Woodard اصلی شخصیت های فردریک داگلاس که thundered در سخنرانی پس از سخنرانی که یک اشتباه انجام شود به یک مرد بود یک اشتباه انجام شود به همه مردان است. “ممکن است این احساس در لحظه های بد ممکن است طولانی به تاخیر افتاد اما تا مطمئن شوید که وجود دارد به عنوان یک اخلاقی دولت جهان تا مطمئن شوید که وجود دارد به عنوان یک خدای جهان تا مطمئن شوید که آیا برداشت از شر آمده است.”

ویلسون نژادپرستانه دید از تاریخ ایالات متحده بود infamously منعکس شده در آمریکا برای اولین بار فیلم تا کنون به نمایش در کاخ سفید: D. W. Griffith را “تولد یک ملت” (در اصل “این Clansman”) که ویلسون تماشا در ربودهشده سکوت در سال 1915 و پس از آن خداست ، زمانی که این فیلم برای اولین بار در بوستون در تاریخ 17 آوریل سال 1915 آن مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد و بزرگ شد. “شاهدان توصیف صحنه به عنوان یک نزدیکی شورش” دارد می نویسد: “یک فاصله خیلی کم از تبدیل خشونت آمیز بود که به سختی نقض توسط قریب به اتفاق حضور پلیس.” معترضان که clubbed توسط پلیس ممکن است باید گفت که این صحنه بود و در واقع خشونت آمیز اما در هر صورت به عنوان Woodard اشاره “وقایع آن شب در بوستون موجب آغاز چیزی فوق العاده: اولین جرم سیاه حقوق مدنی تظاهرات در تاریخ ایالات متحده است.

این depressingly آشنا یادداشت های صوتی در سراسر کتاب است که در آن Woodard توصیف جنبه های “یک نبرد فکری از بالاترین ممکن است مخاطرات” که خروشان بیش از خشن قرن کتاب تواریخ. مخاطرات چیزی از تعیین چگونه یک ملت فکر می کند در مورد خود, چگونه آن را می آموزد آیندگان در مورد خود. در “اتحادیه اروپا” که نبرد sprawls خارج از محدوده باریک از دانشگاه و embroils کل کشور و مبارزه در حال انجام است.

ترجمه مقاله