لهستانی صنعت زغال سنگ ضرب و شتم توسط ویروس به عنوان تقاضای جهانی کاهش مییابد

ورشو, لهستان

Coronavirus است پاره پاره از طریق لهستان معادن زغال سنگ که در آن مردان فرود اعماق زمین و در محکم بسته بندی دستگاه آسانسور و محل کار شانه به شانه برای استخراج این منبع از 75 درصد از ملت برق قدرت.

لهستان را بیش از 36,000 گزارش COVID-19 موارد مورد 6,500 در حال کارگران معدن – ساخت آنها نزدیک به یک پنجم از همه تایید عفونت در کشور حتی اگر آنها را تنها 80,000 از جمعیت کشور از 38 میلیون.

این ویروس نقاط داغ, در محور جنوب, Silesia منطقه را فلج در حال حاضر مشکل صنعت بسیاری مجبور به ماندن خانه از محل کار و راه اندازی سه هفته بسته شدن بسیاری از دولتی معادن که در حال حاضر فقط در بازگشایی.

این یکی بیشتر ضربه ای است که همه گیر است و رتبه جهانی در بخش ذغال سنگ در حال حاضر در شیب کاهش در بسیاری از نقاط جهان به عنوان تجدید پذیر و دیگر منابع انرژی ارزان و جوامع به طور فزاینده ای رد آن آسیب رساندن اثرات زیست محیطی.

اقتصادی آتن از این ویروس نیز کاهش تقاضای برق. بریتانیا به طور کامل حذف زغال قدرت از آن شبکه برای 67 روز از شروع, مارس 9 – یک رکورد پس از انقلاب صنعتی به عنوان شبکه ملی کار می کند به سمت صفر-کربن سیستم تا سال 2025.

“زغال سنگ است که در دراز مدت کاهش” گفت: بخش باب سیاست مدیر در گرنتهم موسسه تحقیقات تغییر آب و هوا و محیط زیست در مدرسه اقتصاد لندن. “آن را به سادگی و ارزان تر به استفاده از گاز و یا انرژی های تجدید پذیر و اقتصاد زغال سنگ فقط دیگر حس را در بسیاری از نقاط جهان.”

“سوال این است که آیا اخیر کاهش استفاده از زغال سنگ است پایدار خواهد شد و آخرین فراتر از اثرات این بیماری همه گیر” آقای وارد گفت.

ایالات متحده شرکت های زغال سنگ در حال حاضر در مشکل مالی هستند به احتمال زیاد به طور پیش فرض به دلیل همه گیر با توجه به S&P در بازار جهانی هوش. ایتالیایی, ابزار ENEL می گوید: از آن خواهد شد قادر به سوخت زغال سنگ نیروگاه که این عمل در سراسر جهان هر چه زودتر نسبت به پیش بینی با توجه به این ویروس است.

اما کشور چین بزرگترین تولید کننده گازهای گلخانه ای واقع شده است تسریع برنامه های جدید برای زغال سنگ نیروگاه ظرفیت آن را به عنوان تلاش برای احیای آن ویروس-آمار اقتصاد است.

لهستان تحت فشار از 27 عضو اتحادیه اروپا برای کاهش انتشار کربن است دیدن همه گیر پیچیده زغال سنگ آن مشکلات است.

لهستان تنها اتحادیه اروپا دولت امتناع از تعهد کربن بی طرفی تا سال 2050. دولت در ورشو استدلال کرده اند برای سال های سال است که به عنوان یک کشور کمونیستی هنوز در تلاش برای گرفتن با غرب آن را نمی دهد تا ارزان و فراوان داخلی منبع انرژی. آن را نیز می گوید وابستگی آن به زغال سنگ نقش مهم برای از شیر گرفتن خود را از گاز روسیه است.

در واقع لهستان تولید زغال سنگ در حال تبدیل شدن کمتر کارآمد و آن را به طور فزاینده واردات ارزان تر زغال سنگ از موزامبیک کلمبیا و استرالیا و حتی روسیه است. آن را به عنوان پس لهستان ذغال سنگ خود شمع استفاده نشده و برخی از معادن بسته شده اند.

“نگاه به آنچه اتفاق می افتد با زغال سنگ چگونه بسیاری از میلیون ها تن در حال وارد شده از خارج از لهستان و قرار بود آن را به طور کامل متفاوت” ورشو شهردار Rafal Trzaskowski گفت: در یک کمپین تجمع در Silesia. او چهره محافظه کار رئیس جمهور آندره Duda در انتخابات ریاست جمهوری انتخابات یکشنبه.

Piotr Lewandowski رئیس موسسه ساختاری پژوهش در ورشو لهستان می گوید زغال سنگ بخش است تحت فشار قرار دادند به یک “نقطه اوج” توسط عوامل مختلف: کاهش تقاضا برای زغال سنگ به دلیل گرمتر زمستان درجه حرارت و دیگر انرژیهای تجدید پذیر تبدیل شدن به ارزان تر; افزایش هزینه های تولید دی اکسید کربن و یک جامعه کمتر حاضر به تحمل سطوح بالایی از آلودگی هوا.

“به عنوان معادن زغال سنگ مبارزه سهام خود را از unsold زغال سنگ است که بالاترین آن شده است در پنج سال” آقای Lewandowski گفت. “معادن هستند بین یک سنگ و یک محل سخت است. آنها نیاز به مدیریت شیوع در حالی که آنها در مالی ماند.”

در نامه ای سرگشاده جمعه به نخست وزیر, Mateusz Morawiecki برخی 40 محیط زیست و دانشمندان و گروه های دیگر خواست او را به فوریت آماده سازی یک برنامه به صورت تدریجی استفاده از زغال سنگ به منظور دریافت بودجه اتحادیه اروپا برای ساخت یک انتقال به سبزتر جامعه است. آنها گفتند همه گیر شده با سرعت بالا “اقتصادی, زیست محیطی و مشکلات اجتماعی” در ارتباط با زغال سنگ.

معدن اما نگرانی دولت می تواند با استفاده از شیوع بیماری به عنوان یک بهانه برای همیشه بسته ناکارآمد معادن. محافظه کار و رهبران سعی در آرام کردن کسانی که ترس و آگاه سیاسی هزینه های کاهش شغل به این صنعت است.

زمانی که کمونیسم سقوط کرد در لهستان آن را هنوز هم تا به حال در مورد 390,000 کارگران معدن زغال سنگ. اخراج های ایجاد شده با نرخ بالای بیکاری و فقر در سیلسیا و معدن صحنه های خشونت در ورشو.

به Jacek Sasin معاون نخست وزیر و مسئول معدن اصرار وجود دارد هیچ دلیلی برای کارگران معدن به دلیل ترس چشم انداز بلند مدت.

“همه کسانی که سعی بر این باورند که کاهش برخی از حیله گر به طرح انحلال معادن صحبت ها مزخرف است.”

قطعا هیچ کس انتظار دارد که هر تصمیم گیری در مورد زغال سنگ قبل از روز یکشنبه انتخابات بین آقای Duda این وقت و آقای Trzaskowski.

کارگران معدن زغال سنگ در حال حاضر در حال نا امید راکد و دستمزد و احساس دولت کمتر است متعهد به حمایت از آنها گفت: Patryk Kosela سخنگوی برای کارگران معدن تجارت اتحادیه Sierpien 80.

اضافه کردن به نگرانی های خود شده اند و انتظار طولانی برای coronavirus نتایج آزمون و دولت معدن موسسه گزارش صادر شده در شروع این بیماری همه گیر است که گفت: کارگران معدن در معرض خطر بودند.

“این افکار واهی و پوچ” آقای Kosela گفت. “در معدن کار شما در گروه. شما در یک بسته بندی کوچک بالابر مردم شلوغ است. پس از آن شما سفر در یک قطار زیرزمینی, همراه, مالش شانه.”

لهستانی معدن به طور معمول پوشیدن عینک و کلاه با لامپ, اما یکی از بزرگترین شرکت ها گفت: آن را عرضه ماسک و مواد ضد عفونی کننده و اجرا از دیگر اقدامات بهداشتی در آغاز شیوع بیماری است. معلوم نیست که چگونه بسیاری از کارگران در واقع عینک ماسک.

این ویروس گسترش بسیار سریع آقای Kosela گفت. خبر خوب این است که تعداد بسیار کمی مواجه شده اند عوارض جدی و بسیاری از آنها بهبود یافتند.

“برخی از آنها تعجب است که آنها آلوده هستند چرا که آنها احساس خوب,” او گفت:.

آدم Henkelman یک معدنچی است که بهبود از ویروس سرزنش دولت برای بالا میزان عفونت و دیگر مشکلات در این بخش است.

“آنها از دست داده بود علاقه ما” گفت: آقای Henkelman که با این نسخهها کار در Murcki-Staszic معدن زغال سنگ در کاتوویتس. “ما نمی دانیم که فردا چه به ارمغان خواهد آورد.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسنده Monika Scislowska کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>