مفاهیم سیاست: جهانی یادگیری شاخص

مدارس خصوصی در هند خدمت 12 کرور دانش آموزان نزدیک به نیمی از کشور را به مدرسه رفتن کودکان. ظهور مدارس خصوصی مهم است و اغلب بی سابقه داستان در مورد سیستم آموزش و پرورش ما. بر خلاف درک از مدارس خصوصی به عنوان ‘نخبگان’, رشد بخش است طراحی شده توسط یک موج کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها در سراسر هر کشور با 45 درصد از دانش آموزان پرداخت کمتر از ₹500 در هر ماه به عنوان هزینه های دوره. اگر متوسط هزینه کم است سهم به اقتصاد بسیار مهم است و در اطراف 1.75 لاخ کرور یا 23 میلیارد دلار است. پدر و مادر’ سرمایه گذاری رانده شده توسط آرمان. با توجه به بررسی نمونه ملی 2019, 73 درصد از والدینی که آموزش فرزندان خود را در بخش خصوصی انجام دهد تا برای یادگیری بهتر با کیفیت. به این پدر و مادر می دانم نتایج آموزشی فرزندان خود را رسیدن به بحرانی خواهد بود خود را به تحرک اقتصادی و رشد کشور.

متاسفانه حتی پس از دو دهه از مدارس خصوصی رشد سیاست محیط زیست نیست واقعا اولویت بندی آموزش بهبود کیفیت. این نظارت قابل مشاهده است در نتایج مدارس خصوصی’ دانش آموزان قادر به دست آوردن. آنها را کمی بهتر از همتایان خود در سیستم دولتی اما با توجه به Pratham را ASER گزارش 35 درصد از روستایی های خصوصی دانش آموزان در کلاس 5 و قادر به خواندن از پایه و درجه 2 در سطح پاراگراف.

چه توضیح می دهد که شکاف بین پدر و مادر ادراکات و نتایج? در حالی که پدر و مادر ممکن است اولویت بندی یادگیری آن را بسیار سخت را برای آنها به اندازه گیری آن در یک قابل اعتماد و راه استاندارد شده در حالی که انتخاب بین مدارس – به خصوص برای پدر و مادر که خود ممکن است با سواد. قابل اعتماد و مقایسه اطلاعات عمومی در مدرسه نتایج یادگیری است و اندک. درجه 10 و 12 هیئت مدیره امتحان درصد اغلب استفاده می شود به عنوان یک مدرسه یادگیری نشانگر پوشش نمی دهد 60 درصد از هند مدارس خصوصی که در پایان در کلاس 5 یا 8. دیگر از این پدر و مادر فقط داده ها را از غیر استاندارد امتحانات مدارس خود انجام شده است. در صورت عدم وجود اطلاعات در نتایج یادگیری پدر و مادر مجبور به تکیه بر پروکسی – کیفیت زیرساخت های لباس, نظم و انضباط و یا مقدار از مشق شب. از آنجا که مدارس در نوبت نمی تواند سیگنال یادگیری خود را با کیفیت آنها افتراق خود را بر اساس این پروکسی. بنابراین یک چرخه فقیر اطلاعات و تصمیم گیری ایجاد کردن از خود و در نتیجه انگیزه کمی برای مدارس به طور مداوم سرمایه گذاری و بهبود یادگیری است.

این مهم است و شواهد حمایت فضایی برای سیاستگذاران به دخالت. ما می تواند ما را نشانه از شیلی که در آن نتایج یادگیری شده اند در میان سریعترین رشد در دهه گذشته است. در میان یک سری از مهم اصلاحات در دهه 1970 شیلی برقرار یک سیستم ارزیابی نمرات 4, 8 و 10 هر سال در سراسر هر مدرسه است. با استفاده از این اطلاعات آنها برای عموم ارائه اطلاعات در تمام مدارس’ عملکرد از طریق یک وب سایت روزنامه مقالات و انتشار ابزار. این اطلاعات اجازه می دهد تا هر دو پدر و مادر و رگولاتور به تمرکز و یادگیری را فراهم می کند یک انگیزه قوی برای مدارس به نوآوری در اطراف یادگیری است. تحقیقات در جنوب آسیا انجام شده توسط شواهد برای سیاست طراحی (EPoD) و موسسه آماری نشان داده است که زمانی که گزارش کارت های که رتبه های نزدیک مدارس داده شد به پدر و مادر وجود دارد پایدار بهبود در عملکرد دانشجويان – حتی در یک مورد 8 سال پس از این آزمایش انجام شد.

جریان درهم و برهم کردن از مقررات قفل کیفیت ارائه دهندگان خارج از بخش و ما نیاز به تغییر تمرکز بر اندازه گیری و افشای واقعی مدرسه نتایج یادگیری است. این امر توانمند سازی پویا ترین و تعیین ذینفعان در این اکوسیستم – پدر و مادر است. پیش نویس آموزش و پرورش ملی و سیاست 2019 باعث می شود خوش آمدید مرجع به مرحله کلیدی در ارزیابی نمرات 3 و 5 و 8. در یک سال و مانند این باید کم سهام gamified آزمون – در نظر گرفته شده به گواهی دانش آموزان تا آنجا که ارزیابی مدارس. انتقادی این ارزیابی باید پوشش مدارس خصوصی و شامل مکانیزم های روشن برای توزیع در سطح مدرسه اطلاعات در سراسر دولتی و مدارس خصوصی. نیز وجود دارد که مهم فضایی برای خیر و سازمان های غیر دولتی به حمایت از دولت در نظر گرفتن که اطلاعات به آخرین مایل. در نهایت این حرکت را بسیار مهم پیامدهای بلند مدت. امکان تقاضا برای کیفیت را ایجاد یک اثر موج دار شدن از طریق سیستم آموزش و پرورش – در ترغیب سرمایه گذاران و کارآفرینان متمرکز بر ارائه کم هزینه آموزشی و راه حل های مدیریت مدارس و حتی مدارس دولتی خواهد شد که همچنین رقابت برای بهبود کیفیت خود را.

پس Covid بخش خواهد شد و نیاز به قابل اعتماد و اطلاعات عمومی بیشتر از همیشه. به لحاظ مالی ضربه پدر و مادر مجبور به تجدید نظر که در آن آنها خواهد فرستادن فرزندان خود به مدرسه یک ابزار است که اجازه خواهد داد که آنها را به انتخاب بهتر (و ارزان) مدرسه می تواند یک نعمت غیر مترقبه. عمل در حال حاضر به نوبه خود بحران را به یک فرصت قابل توجه و طولانی مدت بهبود یادگیری برای دانش آموزان در مدرسه خصوصی بخش.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im