نقاط پیشرفت: ما ترافیک مرگ و میر کاهش برای سال سوم و بیشتر


1. ایالات متحده

ترافیک مرگ و میر در ایالات متحده کاهش یافت و 1.2 درصد در سال 2019 کاهش برای سومین سال متوالی حتی به طور کلی به عنوان مسافرت افزایش یافته است, گزارش ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت. معاون مدیر جیمز اوانز گفت: NHTSA نگه داشته است تا حرکت را با “تمرکز بر رفتارهای که همه ما می دانیم که ناامن هستند: عدم پوشیدن کمربند ایمنی, سرعت, رانندگی, در حالی که دچار اختلال میشود.” مرگ عابر پیاده بوده اند های اخیر نگرانی است. برخی از سرزنش پریشان رانندگی برای یک 3.4% سنبله در سال 2018 اما آمار اولیه نشان می دهد که عابر پیاده و دوچرخه سوار مرگ و میر کاهش یافته و به 2 درصد و 3 درصد در سال گذشته است. با توجه به گزارش شورای امنیت ملی باز جاده ها دعوت کرده اند بیشتر در رانندگی بی پروا در طول همه گیر با نرخ مرگ و میر در مارس حتی به عنوان مجموع مرگ و میر سقوط به زیر 2019 آمار و ارقام. به عنوان متحده شروع به بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات زیادی از NHTSA در حال برنامه ریزی به سطح شیب دار تا آگاهی عمومی تلاش یادآوری رانندگان برای بازگشت به جاده با احتیاط. “در حال حاضر زمان به یاد داشته باشید تمام رانندگی ایمن شیوه های است که شما تا به حال” آقای اونز گفت. (رویترز شورای ملی ایمنی)

مایک بلیک/رویترز/فایل

ترافیک سفر در امتداد سولانا بیچ, کالیفرنیا. گزارش ها می گویند ترافیک مرگ و میر در ایالات متحده کاهش یافت و برای سومین سال متوالی.

2. برزیل

قبیله بومی در برزیل است که استقرار هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر جنگل های دور افتاده و غیر مجاز شناسایی وبلاگ نویس و زمین-تصرف. پس از روت به عنوان اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین در دسامبر 2019 اعضای Uru-اتحادیه اروپا-وو-وو, قبیله, در همکاری با رهبران محلی در حال حاضر پیدا کردن حفاظت موفقیت است. اخیر هوایی سراغ کشف 494 هکتار از زمین بودند جنگلهای در قبیله رزرو در Rodonia دولت است. “بدون یک هواپیمای بدون سرنشین که جنگل زدایی – که در حال حاضر پیشرفته – هنوز هم برای ما ناشناخته است” گفت: Bitate محلی قبیله ای رهبر. این Uru-اتحادیه اروپا-وو-وو قبیله بوده است و به تدریج با اتخاذ فن آوری های مدرن از اولین تماس با دنیای خارج در 1980s. به عنوان هواپیماهای بدون سرنشین تبدیل شده اند بیشتر مقرون به صرفه تر جوامع بومی در آمریکای لاتین در حال استفاده از آنها برای محافظت از خود ميرفتند. (Thomson Reuters Foundation, سریع, شرکت)

3. قطب جنوب

با استفاده از یک ماهواره انگلیسی, دانشمندان برای اولین بار از ایجاد منطقه گسترده نقشه از 500 هکتار از جلبک های میکروسکوپی در حال رشد در امتداد شبه جزیره قطب جنوب. این مشاهدات را به دانشمندان کمک کند تعیین اگر این گسترده ای شکوفه که نقش مهمی در, دوچرخه سواری, مواد مغذی از طریق اکوسیستم محلی و کشیدن دی اکسید کربن از اتمسفر در حال افزایش یا کاهش است. سبز جلبک گرفته شده توسط این تیم جذب 500 تن کربن در سال است. در حالی که به راحتی قابل مشاهده است به محققان در زمین شکوفه در حال تکه تکه به طور گسترده ای پراکنده شده و می تواند به تغییر روز به روز بسته به عوامل محیطی. از مدار آن را به طور معمول دشوار است برای تشخیص موجودات فتوسنتز در برابر بسیار بازتابنده برف و یخ است. اما بالا وفاداری آشکارسازهای در اتحادیه اروپا نگهبان-2 ماموریت فضاپیما قادر به سبز تغییر رنگ و محققان می گویند امکانات نقشه برداری را گسترش خواهد با راه اندازی بیشتر باز داده های ماهواره. (بی بی سی)

4. اسرائیل

Pnina تامانو-Shata اولین اتیوپی متولد وزیر دولت منصوب شود در اسرائیل است. خانم تامانو-Shata, یک عضو از میانه آبی و سفید حزب تحت Benny Gantz جدید وزیر مهاجرت از 35 کنست ملی مجلس قانونگذاری اسرائیل است. در مارس 17, اسرائیل سوگند دولت وحدت ملی بین بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و آقای Gantz پایان دادن به یک بحران سیاسی است که تا به حال به طول انجامید 510 روز. 140,000-قوی اتیوپی جامعه یهودی است که در میان فقیرترین کشور و تجارب نرخ بالای بیکاری و تبعیض به گفته بی بی سی. بسیاری از نسل دوم اتیوپی صدای اسرائیل را امن مقام در ارتش قضائیه و سیاست است. “برای من این یک نقطه عطفی و بسته شدن یک دایره” به گفته خانم تامانو-Shata که به اسرائیل در سال 1980 به عنوان بخشی از یک ماموریت است که تخلیه یهودیان اتیوپی از سودان در طول قحطی ناشی از جنگ داخلی. (BBC اورشلیم پست)

5. بوروندی

بروندی یکی از آفریقا فقیرترین کشورها برگزار شد کلید دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری در مارس 20, تا حد زیادی بدون حادثه است. رئیس جمهور Pierre Nkurunziza یک شورشی سابق رهبر تا به حال باقی مانده در قدرت برای 15 سال گذشته که بسیاری می گویند مرتکب اعمال ضد حقوق بشری با مصونیت از مجازات. در سال 2015 آقای Nkurunziza گسترده خود در انتخابات ریاست جمهوری برای سومین دوره پنج ساله که منجر به هفته از خشونت و آشفتگی. سال گذشته آقای Nkurunziza به تعجب بسیاری اعلام کرد که مرحله را قبل از استبدادی ریاست جمهوری به پایان رسید اگر چه او باقی خواهد ماند به عنوان یک “پارامونت رهبر” یک اصطلاح است که هنوز به تعریف شود. در روز انتخابات حدود 4 میلیون Burundian رای دهندگان بازیگران آراء در میان هفت ریاست جمهوری شرکت کنندگان با توجه به کمیسیون انتخابات. در مه 25, حزب حاکم را نامزد Evariste Ndayishimiye اعلام شد به عنوان برنده تامین 69 درصد آرا. (عصر ایران, نیویورک تایمز, آفریقا, اخبار,)

Berthier Mugiraneza/AP

حزب حاکم نامزد انتخابات ریاست جمهوری Evariste Ndayishimiye کست رای خود را در بروندی در مارس 20, 2020. روز بعد او اعلام کرد برنده است.

6. چین

پس از سال ها از تلاش های حفاظت انقراض Hainan, سیاه کاکل گیبونز جهان نادرترین پستانداران باید کاسته آستانه انقراض. در سال 1950 حدود 2000 Hainan گیبونز زندگی در یک اسم جزیره چین سواحل جنوبی. توسط 1970s وجود دارد کمتر از 10. اما اياد در حال دیدن یک بارقه امید برای پستانداران به عنوان Hainan گیبون جمعیت صعود بالاتر از 30 و ایجاد ثبات در نرخ زاد و ولد. از سال 2003 هنگ کنگ مبتنی بر گروه Kadoorie حفاظت از محیط زیست چین با تمرکز بر حفاظت از انقراض گونه های از شکار غیر قانونی و بازگرداندن پستانداران’ جزیره زیستگاه. در حالی که این سود به نظر می رسد کوچک ارشد سازمان حفاظت افسر گزارش که از 19 به رسمیت شناخته شده گونه گیبون های Hainan گیبون تنها یک تجربه رشد. بعدی این گروه امیدوار است تا با سرعت بالا تکثیر و گسترش گیبونز’ زیستگاه بنابراین این گونه می شود بیشتر انعطاف پذیر. (South China Morning Post)

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>