نروژ

نروژ دوچرخه پسند سرمایه اسلو است که در آستانه دستیابی به یک محیط امن و عادلانه سیستم حمل و نقل هدف پس از ضبط صفر عابر پیاده یا دوچرخه سوار مرگ و میر در سال 2019. کاهش از پنج مرگ و میر در سال 2018 تا حد زیادی نتیجه 2015 برنامه ریزی برای کاهش تعداد اتومبیل ها در جاده ها و ترویج دوچرخه سواری پا ترافیک و حمل و نقل عمومی در اسلو خودرو رایگان, شهرستان, مرکز, طرفداران می گویند. این کشور به عنوان یک کل در حال حاضر برخی از امن ترین جاده ها در جهان ساخت آن نزدیک به 50% کاهش در ترافیک مرگ و میر در بین سال 2010 تا 2017 بیشتر چشمگیر, با توجه به حمل و نقل بین المللی انجمن 2019 ایمنی جاده ها گزارش. (Smart Cities شیرجه)

در سراسر جهان

یافته های جدید از محققان در دانشگاه واشنگتن در تضاد با این باور که شیلات در سراسر جهان در حال کاهش است. حدود نیمی از ماهی گرفتار در سراسر جهان, این گزارش می گوید آمده از سهام هستند که تحت نظارت و افزایش در فراوانی. اضافه کردن به یک دهه کار و همکاری های بین المللی این پروژه تحقیقاتی شناسایی موثر شیلات مدیریت به عنوان مهم ترین ابزار در حفظ سلامت ماهی سهام – حتی به عنوان شکاف بزرگ در داده ها باقی می ماند. “وجود دارد یک روایت است که ذخایر ماهی در حال کاهش در سراسر جهان است که مدیریت شیلات شکست خورده است و ما نیاز به راه حل های جدید – و آن را کاملا اشتباه می گوید:” منجر نویسنده Ray Hilborn یک استاد دانشگاه واشنگتن از آبزیان و شیلات دانشگاه علوم. (دانشگاه واشنگتن)

چین

Aly آهنگ/ایسنا

مشتریان فروشگاه های کاستکو فروشگاه در شانگهای. چین به تازگی اعلام کرد ممنوعیت کیسه های پلاستیکی برای کاهش وابستگی آن به تک-استفاده از پلاستیک است.

چین ممنوعیت کیسه های پلاستیکی در تمام شهرستانها عمده در پایان این سال و در همه شهرستانها و شهرها تا پایان سال 2022 با توجه به سیاست جدید از توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون و وزارت اکولوژی و محیط زیست. این ممنوعیت می آید به عنوان چین شاید بزرگترین تولید کننده پلاستیک زباله در جهان, تلاش برای کاهش وابستگی آن به تک-استفاده از پلاستیک است. موارد دیگر مانند نی های پلاستیکی را نیز از رده خارج در صنعت رستوران که چهره پنج سال مهلت برای کاهش پلاستیکی آن با استفاده از 30 درصد. تازه تولید, بازار, در همین حال, خواهد بود معاف از ممنوعیت تا سال 2025 است. (رویترز)

کالیفرنیا

الهام Nakken شد اولین بار زن مربی در لیگ اصلی بیس بال پس از استخدام به عنوان دستیار با غول سان فرانسیسکو در ماه ژانویه است. سابق کالج, بیسبال دارای توپ نرم, بازیکن, خانم Nakken کمک خواهد کرد که هماهنگی بهداشت و سلامتی, برنامه نویسی, در حالی که سفر با این تیم است. “به سادگی من فکر می کنم او را برای رفتن به یک مربی بزرگ” گفت: مدیر گیب Kapler. “شایستگی و توانایی تبدیل شدن به یک مربی بزرگ عشق و نفرت.” خانم Nakken را استخدام پیروی از نیویورک یانکیز’ نوامبر استخدام راشل Balkovec به عنوان یک ضربه مربی برای کوچک خود را تیم لیگ – ساخت اولین وقت زن ضربه مربی استخدام در بیس بال حرفه ای. (ESPN)

فلوریدا

فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست به دست آوردن 20000 هکتار از تالاب ها در زمین های باتلاقی برای محافظت از آن را پس از یک دادگاه سابق صاحب یک شرکت املاک و مستغلات می تواند مته برای نفت در زمین است. اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی از کالیفرنیا ، ران DeSantis’ دفتر تالاب کسب است که گفته می شود بزرگترین در یک دهه و می تواند کمک به محافظت از بیش از 60 در معرض خطر و تهدید گونه است. گروه های زیست محیطی با تمجید از تصمیم فرماندار DeSantis که حفظ باتلاقی یکی از برترین محیط زیست اولویت پس از اعلام چهار سال $2.5 میلیارد دلار صرف برنامه ریزی برای حفظ اکوسیستم در سال 2019. خرید می آید به عنوان برخی از فرمانداران جمهوریخواه در کشورهای ساحلی شروع به مقاومت در برابر تلاش های کاخ سفید برای نرم کردن مقررات حفاری دریایی. (سی ان ان)

آفریقا

نیجریه مشخص شده سه سال بدون فلج اطفال مورد معنی آفریقا می تواند اعلام فلج اطفال-رایگان در اوایل این سال است. پیشرفت به شرح زیر چه دکتر Matshidiso Moeti سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای آفریقا به نام “به یاد ماندنی تلاش” سلامت و بهداشت کارگران در سراسر نیجریه است که در سال 2012 تا به حال 200 موارد گزارش شده از این بیماری است. “ما مطمئن هستیم که به زودی ما خواهد بود trumpeting گواهینامه است که کشورها باید یک بار و برای همه لگد فلج اطفال خارج از آفریقا” گفت: دکتر Moeti. اگر این قاره است که در واقع اعلام فلج اطفال-رایگان و سپس پاکستان و افغانستان خواهد بود که عمده کشورهایی که بیماری بومی است. (نگهبان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im