نقاط پیشرفت: حمایتهای قانونی برای تجاوز کارکنان و بیشتر


1. ایالات متحده

ایالات متحده تایید کرده است که اولین آمریکایی آفریقایی تبار رهبر شاخه نظامی. در ماه ژوئن سنا به اتفاق آرا به تصویب نامزدی ژنرال Charles Q. براون جونیور به عنوان رئیس ستاد نیروی هوایی. به طور کلی قهوه ای پرواز 3000 ساعت از جمله ماموریت های مبارزه با, و نظارت نیروی هوایی عملیات در خاورمیانه از پست فرماندهی در قطر.

کوین Dietsch/ایسنا

ژنرال چارلز A. Brown Jr.

در یک ویدئوی منتشر شده در مدت کوتاهی قبل از خود را تایید کلی قهوه ای مشترک خود تجربه زندگی در آنچه که او به عنوان توصیف دو جهان از جمله لحظات در زندگی حرفه ای او “که نمی همیشه می خوانم از آزادی و برابری است.” سنا رای گیری نیز باعث می شود به طور کلی قهوه ای پنتاگون برای اولین بار, سیاه, ارشد رهبر از ارتش ژنرال کالین پاول ، اگر چه ژنرال پاول به عنوان رئیس ستاد مشترک ارتش از سال 1989 تا 1993 او به عنوان رئیس ستاد ارتش. (وال استریت ژورنال)

2. ایالات متحده

دیوان عالی کشور تأیید کرده است که تجاوز کارکنان از نظر قانونی محافظت از وجود تبعیض در محل کار تحت یک سال 1964 حقوق مدنی قانون است. حدود 11 میلیون آمریکایی شناسایی به عنوان LGBTQ اما 28 متحده ارائه جامعه کم و یا هیچ در محل کار حمایت. در یک تصمیم دیوان عالی کشور حکم داد که قانون فدرال جلوگیری از تبعیض جنسی در محل کار به گسترش گرایش جنسی و هویت جنسیتی. دانشیار عدالت نیل Gorsuch رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین نامزد به دادگاه نوشت که کارفرمایان که آتش LGBTQ مردم بر اساس “صفات و یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف انجمن” در حال شکستن قانون است. تصمیم گیری است و انتظار می رود که یک جارو تاثیر مورد انتظار در دادگاه های پایین. (ایالات متحده امروز)

3. پاناما

دانشمندان را شناسایی کرده اند یک “متوسط نقطه اوج” برای جنگل های استوایی و یا یک آستانه است که در آن مقدار کربن جنگل ها فروشگاه قطره. هنگامی که درختان را بیش از حد گرم و یا خشک کردن آنها می تواند به توقف جذب کربن از طریق فتوسنتز است. و زمانی که آنها می میرند و یا پوسیدگی آنها انتشار کربن قفل شده در چوب خود را به عقب به اتمسفر است. جنگل های استوایی نگه حدود 40 درصد از تمام کربن ذخیره شده توسط زمین گیاهان. محققان دریافتند که هنگامی که درجه حرارت بالاتر در حدود 90 درجه فارنهایت جنگل های استوایی از دست دادن که کربن بیشتر به سرعت. دانشمندان نظارت جنگل های استوایی رفتار های مختلف در شرایط حرارتی در حدود 600 سایت در سراسر جهان از جمله موسسه تحقیقات گرمسیری اسمیتسونیان در پاناما. بر اساس مطالعه و آینده گرم شدن زمین پیش بینی های دانشمندان معتقدند آمریکای جنوبی, جنگل خواهد بود و بیشتر تحت تاثیر تغییر آب و هوا, اما درک این دما آستانه می تواند کمک به بهبود تلاش های حفاظت. (اسمیتسونیان گرمسیری موسسه تحقیقات)

4. ایتالیا

برای اولین بار باستان شناسان نقشه برداری کل شهر روم با استفاده از تکنولوژی اسکن. این رادار نافذ زمین ایجاد شده بسیار دقیق تصاویر از Falerii نوی یک شهر در حدود 30 مایلی شمال رم. محققان می گویند اسکن و کمک به قطعه با هم شهر را آب سیستم طرح و شواهد نشان از مذهبی صفوف مسیر است که احتمالا هرگز کشف شده است توسط حفاری به تنهایی. برخی از بناهای مرموز ممکن است ارائه سرنخ در مورد فرهنگ Faliscan مردم که اشغال این منطقه قبل از آن بود و در نهایت فتح رم.

یارا Nardi/ایسنا

Falerii نوی متخصص و Raniero Pedica نشان می دهد یک نقشه از روم باستان شهر به کاوش با استفاده از رادار فن آوری است.

“شما می توانید حفاری و کمی بینش, اما آن را بسیار دشوار است برای دیدن چگونه [آن شی ء] کار به عنوان یک کل” مارتین گفت: Millett, یک, کلاسیک, استاد باستان شناسی در دانشگاه کمبریج. با رادار روش شناسان قادر به نگاه در کل 74 هکتار سایت به دست آوردن درک جدیدی از زندگی و حکومت در امپراتوری روم است. (نگهبان)

5. چین

Pangolin مقیاس های دیگر موجود در لیست رسمی از طب سنتی چینی,مواد تشکیل دهنده یک گام عمده در حفاظت از جهان ترین قاچاق های حیوانی. بیش از 130 تن از مقیاس و دیگر pangolin-محصولات مرتبط کشف و ضبط شد مرزی رکود در سال گذشته به نمایندگی تا 400,000 حیوانات با توجه به حفاظت از محیط زیست گروه را برآورد. این تغییر آمد و پس از مدت کوتاهی وضعیت گربه به اندازه پستانداران مطرح شد از یک سطح دوم گونه های حفاظت شده برای اولین بار در سطح یک دسته به اشتراک گذاشته شده توسط پاندا.

حفاظت کارگر گهواره Lijin یک pangolin در تاریخ 9 ژوئن سال 2020 قبل از انتشار آن از Jinhua حیوانات وحشی نجات مرکز در چین است.

“من بسیار تشویق کرد, گفت:” ژو Jinfeng وزیر امور چین حفاظت از تنوع زیستی و سبز بنیاد توسعه و دیرین pangolin مدافع. “تلاش های مداوم ما برای چندین سال بیهوده نبوده.” (CNN, The Guardian, چین روزانه)

6. کنیا

کنیا را ممنوع کرده است تنها-استفاده از پلاستیک در پارک های ملی و سواحل و جنگل ها و مناطق حفاظت. سه سال پس از ممنوعیت کیسه های پلاستیکی در سراسر کشور شرق کشور آفریقایی دیگر نمی خواهد اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به ارمغان بیاورد موارد مانند بطری های پلاستیکی یکبار مصرف و قاشق و چنگال و نی را به مناطق حفاظت شده. قانون جدید به اجرا در روز جهانی محیط زیست به عنوان بخشی از این کشور سبز در دستور کار است. مشهور قابل توجه آن مناظر و حیات وحش کنیا شده است به راه انداختن یک جنگ علیه پلاستیکی برای سال. در سال 2017, آن پیوست ملل #CleanSeas کمپین امیدوار کننده برای محافظت از آن آب از دریایی پلاستیک بستر و ترویج بازیافت. (محیط زیست سازمان ملل متحد برنامه جهانی شهروند)

ترجمه مقاله