1. ایالات متحده

برای جلوگیری از همسایگان خود را از مواجهه با سلب حق اقامه دعوی و حدود 450 نفر در حال رفتن درب به درب در دیترویت – کمک بیش از 4,300 خانواده نگه داشتن خانه های خود را در سال 2018 به تنهایی. همسایه به همسایه, این برنامه سازماندهی درب-ضربه زدن را فراهم می کند مالیات بر املاک اطلاعات با یک تماس انسان برای تقریبا تمام شهر را در خطر ساکنان ممکن است آگاه خانه خود را می تواند کشف و ضبط به دلیل عدم پرداخت مالیات است. با برخی از کشور بالاترین مالیات بر املاک و کمترین میانگین ارزش ملک دیترویت تجارب فوق العاده بالا و نرخ از دست دادن خانه. از زمان تاسیس آن در سال 2017, همسایه به همسایه کمک کرده به این شهر نزدیک به 90% کاهش در مالیات بر فروش اموال به رهن پس از یک اوج در سال 2015. (Thomson Reuters Foundation)

2. یونان

DIMITRIS KAPADAIS/AP

کاترینا Sakellaropoulou

یونان در انتخاب رییس جمهور آن در Jan. 22 نشانه ای از امید برای برابری جنسیتی در یکی از اروپا و بیشتر کشورهای محافظه کار. سمت چپ متمایل کاترینا Sakellaropoulou بالا-قاضی دادگاه و مدافع حقوق بشر تایید شد توسط 261 از 300 عضو در پارلمان یونان. هر چند این موقعیت است که تا حد زیادی تشریفاتی او گفت: حفاظت از محیط زیست خواهد بود تمرکز اصلی او هنگامی که او فرض ریاست جمهوری در اواسط ماه مارس. “امروز یک پنجره به آینده باز کرده است می گوید:” نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis. “کشور ما وارد دهه سوم قرن 21 با خوش بینی بیشتر.” (نگهبان)

3. استونی

آلفردو SOSA/کارکنان

شهروندان راه رفتن در نزدیکی این ساختمان اداری در شهر تالین, مارس بن t از استونی e-اقامت برنامه که به تساوی مالیات بر درآمد از خارج از شرکت.

در آن پنج سال از وجود استونی e-اقامت برنامه که به غیر استونی دیجیتال امکان دسترسی به برخی از کشور کسب و کار خدمات به ارمغان آورده است اقتصاد کشور بیش از €31 میلیون (34 میلیون دلار) از درآمد را در قالب مالیات و هزینه. از سئول به سن پترزبورگ برنامه 60,000-به علاوه شرکت کنندگان تاسیس کرده و بیش از 10000 شرکت. پول تولید شده توسط e-اقامت برنامه به طور مستقیم منافع شهروندان استونیایی می گوید: مدیر Ott Vatter بودجه آموزش و پرورش, فرهنگ و رفاه اجتماعی برنامه های خود را. (بالتیک بار)

4. پاکستان

به عنوان نیروهای مسلح پاکستان را افزایش کنترل بر این کشور حکومت ملی قضائیه است از طریق یک سری از احکام اخیر قطع ظاهری رانش به سمت حکومت نظامی. برگزاری سابق اعضای نظامی به حساب و چک کردن اقدامات اخیر توسط ارتش آن را غیر قانونی تلقی دادگاه خود را اظهار استقلال قضایی است که در زمان اند و در شک و تردید. در این احکام آمده است که ارتش پاکستان گسترش نفوذ خود بیش از یک دموکراسی ضعیف ظاهرا ترمیم به حکومت غیر نظامی در سال 2008. “دادگاه ارائه یک پیام به نیروهای مسلح است که آنها باید در چهار گوشه اساسی می گوید:” رشید رضوی, رئیس جمهور سابق دادگاه عالی کانون. (وال استریت ژورنال)

5. ژاپن

سازمان ملل متحد سازمان غذا و کشاورزی موافقت کرده است به استفاده از داده ها از قدرتمند ژاپنی سیستم رادار به بیشتر از نزدیک نظارت و حفاظت از جنگل ها و قطار دولت را به انجام همان. بدون توجه به آب و هوا رادار می تواند مسیر جنگل ها در سراسر جهان در 24 ساعت شبانه روز امکان فائو به راحتی تشخیص زدایی و خطرات آتش. این بهبود توانایی را قادر خواهد ساخت U. N. آژانس به منظور افزایش قابلیت نظارت از کشور با جنگل های بزرگ مانند اندونزی و کنگو افزایش شانس خود را برای جذب بودجه برای حمایت بیشتر تلاش های حفاظت. (Thomson Reuters Foundation)

در سراسر جهان

ویلسون WEBB/سونی پیکچرز/AP

زن بازیگران در Greta Gerwig اقتباس از “زنان کوچک” است که در میان سال گذشته دستاوردهای بزرگ برای فیلم های با شخصیت.

پس از افزایش تقریبا 10% از سال 2018 2019 سهم بالا پرفروش, فیلم های نقش اول زن در حال حاضر تقریبا همان کسانی که با شخصیت های با توجه به تحقیقات از مرکز مطالعات زنان در تلویزیون و فیلم است. در سال 2019 فیلم با نقش اول زن ساخته شده تا 40 درصد از این تعداد در حالی که کسانی که با شخصیت و گروه بازیگران برای 43 درصد و 17 درصد بود. نسبت برابری درصد نشان می دهد عمده دستاوردهای زنان در صنعت فیلم به خصوص پس سهم زن منجر اخیر ، ضمن اینکه مجموع درصد از زنان به عنوان شخصیت های اصلی و زبان شخصیت های نسبتا پایدار باقی مانده با هر زیر 40 درصد است. (مرکز مطالعات زنان در تلویزیون و فیلم)

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو