نقاط پیشرفت: فیجی صخره های ترمیم شده با دانش سنتی و بیشتر


1. ایالات متحده

ناسا ساختمان ستاد در واشنگتن دی سی خواهد بود به نام مریم W. Jackson, آژانس اولین زن آفریقایی آمریکایی مهندس. خانم جکسون شروع زندگی حرفه ای خود را در مرکز تحقیقات لانگلی در همپتون ویرجینیا به عنوان یک ریاضیدان در 1950s. پس از گرفتن مجوز ویژه برای شرکت در یک برنامه آموزشی در تفکیک دبیرستان او پیشنهاد شد به مهندس.

پوشش تصاویر/ناسا/AP/فایل

مریم W. Jackson شد ناسا اولین زن مهندس در سال 1958 و نویسنده و یا co-نویسنده چندین گزارش پژوهش.

داستان او بود نکردم 2016 کتاب و فیلم “چهره های پنهان است.” سه سال بعد او پس از مرگ اهدا کنگره مدال طلا همراه با همکاران کاترین جانسون دوروتی Vaughan و کریستین Darden. “ناسا امکانات در سراسر کشور هستند پس از نام افرادی که اختصاص داده شده جان خود را به فشار مرزهای صنعت هوافضا گفت:” ناسا مدیر جیم Bridenstine. “ملت شروع به بیدار به نیاز بیشتر به افتخار پر تنوع از کسانی که کمک پیشگام ملت بزرگ ما است.” (ناسا)

2. ایالات متحده

محققان reencountered فوق العاده نادر آبی calamintha زنبور عسل که گذشته مشاهده شده در سال 2016. براق سرمه ای زنبور است که اعتقاد به زندگی می کنند تنها در لیک ویلز ریج منطقه فلوریدا یکی از کشور متنوع ترین و سریع ترین-ناپدید شدن اکوسیستم.

تعقیب کیمل/حسن نیت ارائه میدهد از فلوریدا موزه تاریخ طبیعی

نادر calamintha زنبور عسل گرفته شده است برای مطالعه و سپس منتشر شد.

در واقع دانشمندان مطمئن نبودند نادر حشرات هنوز هم وجود داشته است. در سال آینده محققان ادامه خواهد داد ضبط آن محل برای درک بهتر این ارگان و رفتار است. ایالتی فلوریدا حیات وحش طرح اقدام در حال حاضر لیست آبی زنبور عسل به عنوان یک گونه از بیشترین حفاظت نیاز دارند. با توجه به آنچه محققان کشف در ماه های آینده می تواند واجد شرایط برای حفاظت از زیر گونه های در معرض خطر عمل می کنند. (موزه فلوریدا)

3. کلمبیا

کلمبیا زیست محیطی گروه WebConserva کمک به ساخت محافظ مرزهای اطراف جنگل با تشویق کشاورزان در سن لوکاس به گیاه قهوه به جای کوکا استفاده شده است که به کوکائین است. جنگل های انبوه به نادر شکارچیان مانند ocelots یک نوع گربه وحشی کوچک و به شدت در معرض خطر spectacled خرس. جنگل زدایی مشخصی پس از یک سال 2016 قرارداد صلح با این کشور بزرگترین شورشیان گروه فارک و اکوسیستم است که در معرض تهدید مواد مخدر کشت.

الیور گریفین/ایسنا

Arcadio Barajas می ایستد در میان گیاهان قهوه در سن لوکاس, کلمبیا, Feb. 26, 2020. زمینه شد و یک بار کامل از کوکا گیاهان.

در اولین از نوع خود پروژه WebConserva همکاری حداقل 10 خانواده با فعالیت های تجاری در سراسر کلمبیا که در نوبه خود محافظت خواهد کرد نزدیک به 1000 هکتار از جنگل است. شرکت کنندگان در قول و عمل به عنوان خوب استوارت از زمین و خودداری از سفت کردن اضافی درختان و یا شکار جنگل حیوانات. هدف این است که برای محافظت از حدود 50,000 هکتار از جنگل با امضای 200 خانواده. (رویترز)

4. آلمان

دادگاه قانون اساسی حکم داد که فرزندان مجرد افرادی که denaturalized توسط نازی ها هستند واجد شرایط دریافت تابعیت آلمانی. این مورد در اطراف محور یک زن متولد شده از مادری آمریکایی و یهودی پدر بود که تابعیت آلمانی خود محروم توسط نازی ها در سال 1938. دادگاه این زن به دنیا آمد و در سال 1967 در ایالات متحده برخوردار بود به همان تابعیت حقوق به عنوان کودکان از زن و شوهر و دادگاه های محلی تا به حال غیرقانونی تبعیض علیه او به دلیل پدر و مادر خود را’ وضعیت تاهل. حاکم بر کشور و قانون اساسی که بیان می کند که هر آلمانی ها بودند که denaturalized بر اساس سیاسی و جمعیت های نژادی یا مذهبی زمینه در طول آدولف هیتلر 12 سال سلطنت خود را می توانید تابعیت عقب همراه با فرزندان خود را. (رویترز)

5. آفریقا

با کمک از یک به روز رسانی آب و هوا پیش بینی سیستم هواشناسان در آفریقا هم اکنون می توانید آهنگ ورودی طوفان و هشدار به مردم اجازه می دهد آنها را برای جلوگیری از گرفتار شدن توسط رانش زمین و جاری شدن سیل. زندگی صرفه جویی در فن آوری استفاده شده است توسط کشورهای توسعه یافته در سال بود اما تا حد زیادی در دسترس نیست و در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. به عنوان آب و هوایی شدید تر می شود شایع در سراسر این قاره یک پروژه در دانشگاه لیدز در انگلستان ساخته شده در زمان واقعی داده های ماهواره ای در دسترس به کشورهایی مانند سنگال نیجریه غنا و کنیا است. “ما تا به حال پیش بینی روش های قبل از, اما آنها به عنوان خوب نیست” گفت: David Koros اصلی هواشناس در کنیا هواشناسی بخش. “این بسیار مهم است زیرا ما می توانیم مسئله اطلاعات برای ایمنی از زندگی و اموال و محیط زیست است.” (Thomson Reuters Foundation)

6. فیجی

محلی صخره ها در سلامت قوی پس از Fijians دوباره به راه افتادند باستانی صخره و شیلات ابزار مدیریت زیر دهه از صید بی رویه. Tabusیا هیچ-ماهیگیری در مناطق مشخص شده با ستون در کف دریا تا به حال استفاده نشده است در Navakavu صخره در حدود نیم قرن است. نوشته اصلی tabus استفاده شد و پس از یک رئیس را به مرگ نزدیک کردن زمینه ماهیگیری برای 100 روز تا یک یادبود جشن. مدرن tabu پیشنهاد شد در طول یک جامعه با مشورت با دریایی دانشمندان و امروز تعطیلی به معنای نامحدود. قبل از احیای tabu سنت, ماهی نمی شد بلوغ به یک اندازه است که حفظ جوامع محلی و صخره های در حال مرگ بودند به دلیل آلودگی هوا از شهرهای نزدیک و قایق. Hemo Marvela رئیس کمیته ای است که بر دریایی منطقه گفت: جامعه هنوز مبارزات با شکارچیان اما صخره تبدیل شده است بسیار سالم در دهه های اخیر. (نگهبان)

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de