1. ایالات متحده

الک بازگشته اند به کنتاکی ارائه یک اقتصادی افزایش به 16 شهرستان از زغال سنگ کشور است. الک بودند یک بار رایج در غرب بخشی از دولت اما توسعه تحت فشار قرار دادند دور بسیاری از بازی های بومی گونه های قرن 20. در شرق کنتاکی معدن قله کوه فرآیند حذف نابود مناظر محلی و اکوسیستم اما به عنوان صنعت فروکش آن را ترک کرده است در پشت یک چشم انداز جدید از سکنه گیاهی فلات که در آن الک می تواند به رشد.

شاون پوینتر/AP/فایل

الک پرسه زدن در Starfire سایت معدن در نزدیکی خطر, کنتاکی, on Jan. 15, 2004. حدود 250 الک زنده در اصلاح نوار معدن. در طول کنتاکی شرقی این گونه به نظر می رسد پر رونق است.

از طریق تهاجمی دوباره تلاش اصلاح معادن در حال حاضر در صفحه اصلی به حدود 13,000 الک بزرگترین جمعیت شرق می سی سی پی. دولت ماهی ها و حیات وحش بخش گزارش ظهور الک بازار – از جمله تورهای گشت و گذار و شکار – کمک 5 میلیون دلار به اقتصاد محلی که برخی از بالاترین نرخ فقر در این کشور است. (نیویورک تایمز)

2. ایرلند

فمینیستی سازمان آیلین فلین تبدیل شده است و جمهوری ایرلند اولین مسافر سناتور. وجود دارد حدود 30000 مسافران یک به طور رسمی به رسمیت شناخته شده بومی اقلیت های قومی زندگی در ایرلند در طول سال 2016 سرشماری. مسافران بسیاری از اشکال تبعیض از جمله موانع آموزش زبان موهن و محروم خدمات در مغازه ها و هتل ها. خانم فلین عناوین ساخته شده در سال 2008 هنگامی که او و خواهر او شد اولین مسافران از محله خود را به دنبال آموزش عالی است. او به دقت از دست رفته را در یک انتخاب Seanad صندلی در اوایل سال جاری اما فرود آمد یکی از 11 منصوب کرسی در دولت ائتلافی جدید است. خانم فلین جامعه کارگر توسعه ملی مسافر زنان, انجمن با هدف معرفی ضد جرم و جنایت نفرت قانون و برای کمک به “شکستن موانع برای مسافر مردم و همچنین برای کسانی که در پایان ایرلندی جامعه است.” (بی بی سی)

3. آلمان

آلمان متعهد شده است به ممنوعیت فروش تک-استفاده از محصولات پلاستیکی آوردن این کشور با اتحادیه اروپا رهنمود برای کاهش زباله های پلاستیکی. در جولای 3, 2021, مردم, نمی خواهد بود قادر به خرید کارد و چنگال پلاستیکی, نی, سواب پنبه و دیگر تنها با استفاده از محصولات که دهه تنزل.

مایکل Sohn/AP/فایل

پلاستیک زباله clutters برلین پارک در اوت. 12, 2019. تک-استفاده از ظروف غذا حساب برای بسیاری از زباله در فضاهای عمومی.

وزیر محیط زیست Svenja Schulze امیدوار است این حرکت را مبارزه با آلمان “پرتاب-دور فرهنگ” گفت: بسیاری از محصولات را ممنوع کرد “در حال بیهوده و غیر استفاده پایدار از منابع است.” آلمان فدرال و سازمان محیط زیست گزارش های این کشور جمع آوری شده یک رکورد 18.7 میلیون تن ضایعات بسته بندی در سال 2017 و تا 20 درصد از زباله های موجود در فضاهای عمومی است که تنها با استفاده از پلاستیک. (دویچه وله)

4. اسپانیا

رئال مادرید رسما راه اندازی اولین تیم فوتبال زنان تیم پس از ادغام با مادرید مبتنی بر زنان باشگاه CD Tacon. کسب تایید شد, در سال گذشته, اما Tacon عمل تحت نام اصلی خود را برای فصل گذشته است. در حال حاضر آن است که رئال مادرید Femenino. به ارزش $4.24 میلیارد دلار در سال گذشته رئال مادرید با ارزش ترین باشگاه های فوتبال در جهان است. فوتبال زنان شده است محبوب در اسپانیا و طرفداران با انتقاد از 118 سال سازمان برای یکی از آخرین نخبگان باشگاه به پیشنهاد یک تیم زنان. اما در حال حاضر وجود دارد امیدوارم که رئال مادرید Femenino خواهد شد الهام بخش در دراز مدت سرمایه گذاری در این ورزش است. “این یک امتیاز مثبت است که شما را به بزرگترین باشگاه مردان در جهان در حال حاضر سرمایه گذاری در زنان, سمت,” گفت: Ada Hegerberg نروژی بازیکن فوتبال است. “آن را می فرستد یک پیام به باشگاه های دیگر. … من امیدوارم که آنها به همه است.” (CNN, Yahoo News)

5. نیجریه

شهر لاگوس دادن 300,000 کودکان تلفن های همراه قبل با داده ها و یک برنامه آموزشی به نام Roducate در تلاش به سطح زمین بازی به صورت از راه دور دانش آموزان است. این شهر در حال حاضر توزیع 20,000 گوشی های. نیجریه شاهد افزایش گوشی های هوشمند و استفاده از اینترنت در سال های اخیر اما هزینه های بالای داده ها و دستگاه ها به معنی بسیاری از خانواده ها با کودکان در مدرسه ندارد و تا حد دسترسی به تکنولوژی به عنوان کسانی که کودکان در مدرسه خصوصی. Coronavirus همه گیر باعث شده است تا وزارت آموزش و پرورش به پیدا کردن راه هایی برای کمک به معلمان و خانواده ها تبدیل شده و کمتر متکی به کلاس های درس و مقامات انتظار می رود این تلفن همراه برای کمک به دانش آموزان ماندن مشغول حداقل برای سال آینده در حالی که مدارس هنوز بازگشایی. “این کاملا روشن است ما در حال رفتن به رفتن به چه چیزهایی بودند” گفت: این شهرستان در آموزش و پرورش کمیسر Folasade Adefisayo. “ما دریافتیم e-learning به طور کارآمد و جالب است. کودکان عاشق این برنامه و تا کنون ما آن را به عنوان بخشی از چگونه آنها می توانند یاد بگیرند که رفتن به جلو است.” (نگهبان)

6. هند

ایالات متحده محصولات مراقبت از پوست غول Johnson & Johnson را قطع خطوط تولید است که پوست روشن در میان تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی. این شرکت گفته است که حذف Neutrogena خوب انصاف خط است که به فروش می رسد در سراسر آسیا و خاورمیانه و پاک و روشن و انصاف و خط فروخته شده در هند است. خوب انصاف محصول به وعده “دو پوست شما را سفید قدرت می بخشد با ماندگاری شفاف انصاف.”

Amit دیو/ایسنا

یک مشتری به بررسی یکی از Hindustan Unilever را “Fair & Lovely” محصولات در احمدآباد هند 25 ژوئن سال 2020 است. منتقدان می گویند چنین ترویج محصولات colorism تبعیض بر اساس سبکی از پوست.

اگر چه این خطوط با هم نشان داده شده کمتر از 1% شرکت جهانی زیبایی فروش در سال 2019 محبوبیت از محصولات سفید کننده شده است یک مسئله بحث برانگیز در آسیا و به خصوص در هند و بالیوود که در آن ستاره را تایید و روشن کننده کرم. منتقدان می گویند این محصولات و تبلیغات خود تداوم colorism یک شکل از تبعیض است که به نفع مردم با سبک پوست بیش از افراد با پوست تیره. زیبایی دیگر شرکت ها در حال تجدید نظر در نام تجاری خود را. L ‘ Oreal از بین بردن منابع به “سفید” و “عادلانه” و “نور” از آن محصولات مراقبت از پوست و Hindustan Unilever قول داده است برای جلوگیری از بازی کردن “مزایای انصاف و سفید و پوست روشن” در مواد بازاریابی خود است. (سی ان ان)

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de