کیف بغلی قطبش: در هنگ کنگ, شما آنچه شما خرید

Tim قانون هنگ کنگ رستوران به نام کمی وگاس است قطعا به رنگ زرد است.

که نظر خود را در تزئینات, اما خود سیاست است. برای سال در حال حاضر, تلفن همراه, برنامه های فنر در هنگ کنگ به شناسایی خرده فروشان به عنوان “زرد” – به عنوان دلسوز به جنبش دموکراسی خواهی – و یا “آبی” با تکیه به سوی پکن و هنگ کنگ تاسیس.

اگر چه معیارهای برای به دست آوردن یک برچسب آبی رنگ نیست, همیشه روشن تاثیر مالی می تواند به عنوان معترضان تحریم پکن-دوستانه مغازه ها. به عنوان مقامات سفت راههای قانونی برای اعتراض ایده زرد اقتصاد یکی از راه های حفظ و شتاب رفتن.

در نهایت هر چند آن را نمادی از عمیق تر و ماندگار شکاف در جامعه به عنوان مسائل مطرح شده توسط تظاهرات جداگانه در خانواده و همکلاسی و همسایه. برخی از معترضان در تلاش برای جدا کردن سرزمین اصلی همسالان خود را از دولت استبدادی تلاش برای ادغام به شدت افتخار شهرستان به سرزمین اصلی است.

“گاهی اوقات ناعادلانه” رستوران آقای قانون می گوید آبی مقابل رنگ زرد اقتصاد – یک سیستم است که باعث می شود همه چیز به نظر می رسد سیاه و سفید هنگامی که آنها هیچ چیز به جز.

“همه بلوز دیوانه هستند به من,” او می گوید. “وجود دارد یک نوع طیف. من به برخی از دوستان من می خواهم تماس “نور آبی” از آنجا که آنها نفرت و خشونت.”

دلار هنگ کنگ

برچسب “زرد” ذخیره ایوان لام را در کسب و کار رستوران.

هنگ کنگ بومی خود را باز کرد همه روزه صبحانه قطعه زمین پیش امده در سال گذشته در خلیج کازوی که تبدیل به یک کانون در شهر دموکراسی. به عنوان تظاهرات شروع ramping تا تابستان گذشته آقای لام یافت رستوران خود را تقریبا خالی شب پس از شب.

“این بدترین روز از هنگ کنگ” آقای لام می گوید. “هیچ کس احساس مانند غذا خوردن. ما تا به حال یک جدول هر شب.”

به عنوان ماه عینک آقای لام مجاز معترضان به فروشگاه ماسک گاز و کمک های اولیه لوازم در رستوران خود را بدون مرز و راحت به خط مقدم. بعد او اجازه دائمی لنون دیوار از یادداشت های چسبنده – گسیل بیان مدل پس از یک در پراگ – پس از مقامات شروع به مصرف پایین عمومی نسخه در سراسر شهرستان.

“در نهایت کلمه رو می گوید:” آقای لام. او یک طرفدار دموکراسی حامی – او “به رنگ زرد است.” “آبی” از سوی دیگر به معنی pro-پلیس یا pro-هنگ کنگ تأسیس دیده می شود به عنوان تراز وسط قرار دارد با دولت مرکزی در پکن.

در ماه سپتامبر برنامه های تلفن همراه فنر شناسایی خرده فروشان خود را درک سیاست به مفهوم زرد-دایره اقتصاد شروع به گرفتن ریشه در داخل جنبش است. اجازه داده است که مردم به صرف پول خود را بر این اساس و این زمانی است که خطوط برای آقای لام رستوران شروع snaking پایین خیابان.

“این ما را نجات داد می گوید:” آقای لام که در نظر گرفته شده بود سازندگان: کسب و کار قبل از این دایره زرد به زندگی آمد.

در واقع به عنوان مقامات محکم راههای قانونی برای اعتراض دایره زرد یکی از راه های حرکت نگه می دارد و شتاب رفتن. Anecdotally شده است وجود دارد یک تاثیر اقتصادی. در نهایت زرد اقتصاد نمادین است از عمیق تر و ماندگار شکاف در جامعه هستند که جدا از خانواده همکلاسی و دیگران که خود را در طرف مقابل.

“زرد اقتصاد مبتنی بر ارزش های شخصی می گوید:” اسحاق چنگ معاون رئیس دموکراسی سیاسی حزب Demosisto. “ما در حال تلاش برای مجازات افرادی که به حمایت از این جنبش با استفاده از پول است.”

سایه های آبی

هیچ کس نمی تواند با دقت اشاره کردن به پیدایش مفهوم بسیار شبیه تظاهرات خود را که رهبر و سازمان یافته تا حد زیادی ناشناس از طریق پست.

گاهی اوقات رنگ نامگذاریهای به نظر می رسد روشن; زمان های دیگر کمتر از آن. یک رستوران تلقی شد آبی پس از waitstaff بودند شنید که اظهارنظر معترضان سزاوار به “ضرب و شتم” – نه لزوما بازتابی از صاحبان موقعیت.

“گاهی اوقات ناعادلانه” اذعان هنگ کنگ رستوران Tim قانون شناخت چالش ها از یک سیستم است که باعث می شود همه چیز به نظر می رسد سیاه و سفید هنگامی که آنها هیچ چیز به جز.

“همه بلوز دیوانه هستند به من می گوید:” آقای قانون که پشتیبانی از جنبش دموکراسی خواهی. “وجود دارد یک نوع طیف. من به برخی از دوستان من می خواهم تماس “نور آبی” از آنجا که آنها نفرت و خشونت.”

اشتباه نکنید: آقای قانون رستوران کوچک وگاس است قطعا به رنگ زرد است. او با توجه کارکنان به شرکت در تظاهرات فرستاده 10,000 برنج کاسه به خط مقدم و اجازه لنون دیوار به بهار در رستوران خود را.

Lenora چو

نزدیک به یک “لنون دیوار” تحمل طرفدار دموکراسی پیام های پشتیبانی که ظهور در هنگ کنگ را “زرد” موسسات درک برای حمایت از تظاهرات.

یکی از مزایای زرد, اقتصاد, آقای, قانون می گوید, این است که کارکنان را در بر داشت هدف جدید. آنها متحد و مشتریان پیدا کردن دلایل دیگر از منو انتخاب و صورتحساب را به صحبت کردن با آنها. “من هم احساس می کنم زیادی نزدیک به هیات من,” او می گوید: “از آنجا که قبل از صحبت های ما شد و بیشتر بالا و پایین. در حال حاضر آن را بیشتر افقی است. بحث ما در مورد همه چیز با معنی.”

برای برخی از خرده فروشان نشاندار آبی است صدمه دیده و کسب و کار. این شهر $350 میلیارد-اقتصاد قوی است که تا حد زیادی کنترل شده توسط شرکت و شرکت با روابط به سرزمین اصلی چین است. این جنبش تحت تاثیر علامت های تجاری مانند بانک مرکزی چین که تجربه خروج از مشتریان به صورت محلی متعلق به بانک ها است.

همچنین برچسب آبی است استارباکس مالکیت و franchised برگزار می گردد در هنگ کنگ توسط ماکسیم مواد غذایی که موسس عضو خانواده به نام معترضان شرکت کننده در حملات سایبری “تروریست ها است.” چندین فروشگاه های استارباکس بودند تخریب در طول ارتفاع از خشونت است.

تعمیق تقسیم

آیا تاثیر مالی کوتاه مدت است یا نه, آنچه روشن است این است که عمیق تر گونه های به طور فزاینده شکستگی هنگ کنگ جامعه هستند بدون گذراندن مد زودگذر.

نسل های قدیمی تر به عنوان یک قاعده تمایل به ترجیح می دهند همه چیز راه آنها بودند در حالی که جوان آرمان گرایان می خواهند آزادی را از پکن در همه هزینه ها. وجود تفرقه در میان معترضان خود را, بیش از روش و میزان خشونت به کار است. در میان جمعیت دانشجویی بومی هنگ Kongers و سرزمین اصلی چین استفاده می شود که به مطالعه در کنار هم در حال پیدا کردن سیاست می تواند درایو گوه بین آنها است. برای برخی از mainlanders سخت برای جدا کردن خود را از دولت استبدادی تلاش برای ادغام به شدت افتخار شهرستان به سرزمین اصلی است.

“من تبدیل به دور تر از سرزمین اصلی دوستان” اذعان می کند آقای چنگ از Demosisto. “بهتر است ما برقرار نمی کنند در حال حاضر.”

بخش را باز کرد تا درون خانواده ها است. “من دوستان را که دیگر نمی تواند به خانه می گوید:” اعتراض سازمان Ventus لاو. خانواده اش نگران او شمارش خود را خوش شانس است که آنها هنوز درک هر یک از دیگر. “این است که در مورد این شهر در آینده. خانواده من به من می گوید ” من نمی مراقبت در مورد شهر – من فقط در مورد مراقبت از شما.’ من می توانم درک که.”

دو طرف آنقدر قطبی که طرفدار دموکراسی حامیان می ترسند و به دیدار معشوق مغازه ها که اتفاق می افتد به آبی و یا احساس اجبار به رفتن در راز.

آن را سخت به تصور یک راه خروج از طبیعی است. صاحب رستوران آقای لام برای یک, مذاکرات در مورد یکی از دوستان که اقدام به خودکشی در ماه ژوئیه ترک توجه داشته باشید که اظهار داشت: “غیر دموکراتیک انتخاب شده دولت نمی خواهد پاسخ به خواسته های ما.”

“تنها راه برای درمان این نوع از تروما است با گرفتن آنچه ما می خواهیم” اصرار آقای لام چهره اش تیره با وجود این نور ناشی از رستوران خود را. “آزادی و دموکراسی و پنج خواسته است.”

تلاش برای خنثی فروشگاه

بازگشت در خیابان هنگ کنگ محقر برت لیو ملبس به یک چهره سیاه, ماسک, مفهوم, اعتراض, حمایت از, در حالی که انتظار در خط در ریه مون کافه. “من غذا خوردن پنج بار در هفته در زرد مغازه,” او می گوید. “من نیاز به بازی بخشی از من است.”

دیگران, اما, نیست نقل مکان کرد و با زرد اقتصاد است. شارون وانگ به پایان رسید تا ناهار در blue Glee کافه هنگامی که او را متوقف به صحبت کردن با مانیتور.

“من تا به حال هیچ ایده آن را با برچسب آبی می گوید:” خانم وانگ بومی هنگ Konger که با این نسخهها کار به عنوان یک متخصص فیزیوتراپی. “من هیچ موضع در هر رنگ. من فقط می خواهم به یک ناهار بزرگ.”

در عین حال که نوع اظهار داشت: بی تفاوتی نیز یک موقعیت اصرار برخی از معترضان. آنها برچسب آن را با یک نوع متفاوت از نام مورد – یک حیوان و نه یک رنگ.

آنها شبیه آنها را به هنگ کنگ خوک. “آنها فقط می خواهم به یک زندگی عادی می گوید:” آقای لاو که در هفته گذشته آموخته است که او چهره یک تحریک شارژ است که می تواند حمل شش سال حبس. آنها “فقط می خواهم به غذا خوردن و خواب.

“اما این — این است که شهر ما را به آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو