سخنرانی PM: احیای چرخ سرنوشت

رئیس دولت هند، مسلماً یکی از مُرشدان یادشده در میان معاصران، موفق به جمع بندی همه ٔ آن چه ممکن و مرتبط بود، در یک آشفتگی داخلی و جهانی انجام داد. بهترین بودن در زمانی که سابق تمپور، باز کردن پیام های نرم، پیام های میهن پرستانه، هم محور بودن و سپس ترکیدن در برابر مددکارها. او بهترین زمانی است که او صحبت می کند، ایجاد ارتباط چشمی با مردم است. من می توانم برخی از لحظات ناراحت کننده زمانی که او مجبور به خواندن از صفحه نمایش گفتار به دلیل ضرورت پروتکل از موضوعات به این مناسبت ماه اوت پوشش داده می شود را ببینید.

این نیاز به تطبیق پذیری زیادی برای پوشش اصلاحات همان شرکت، روز در حال صحبت، روز، و در عین حال قادر به اضافه کردن زیادی به آن است. قبل از اینکه من به پر از نوسان پیام ها بیایم، او دوباره اجرای سیاست “را در هند” خود را، گرفتن آن را به سطح دیگری از دخالت. تقریبا ً نصف حرف های شُررو، طرز کار مشترک. “chalega……” او نراقی را به “برای جهان بکن” دور زد. بیانیه در ابتدا نشان می دهد کیفیت کلاس جهانی، و گسترش بیشتر خروجی تولید. همراه با آن آمد که آرزوی او برای تبدیل هند به یک کشور صادر کننده اکثریت.

این اولین بار بود که یک رئیس دولت در مورد نگرش و رویکرد طبقات کارگری توده صحبت می کرد. در تبلیغات دولتی آینده، تبلیغات، وبینارها، مناظره های کانالی ما انتظار مناظره از مجری ها و روانشناسان صنعتی، حتی CEOs های دعوت کننده خارجی را داریم، اگرچه استعداد خانه در مقدار زیادی است. نگرش ما به کار به عنوان یک ملت نیاز به پراکندن

او “Atmanirbhar Bharat” خود را با این گروه ترکیب کرد تا از کشورهای دیگر در یک بازار آزاد عادلانه، قابل گفت وگو و احتمالاً دیجیتالی حمایت کند.

تشویق کننده بود که از آن پلتفرم بشنویم، که هدف کشور این است که در دفاع به اندازه ای که امکان پذیر است، اعتماد به نفس داشته باشد، و صد دسته اسلحه را که ما برای آن دستور داده بودیم، از کار بیفکند.

هنوز تاکید بر حصارهای مرزی، تولید و اشتغال در سراسر هیمالیا از لداخ به آروناچال وجود دارد. آزمایش های قابل توجه در رونق سیکیم ممکن است سازگار شود.

در مورد گسترش روابط دیپلماتیک، و اولویت انتقال تجارت و فناوری از کشورهای همفکر، علاوه بر این، احیای پیوندهای فرهنگی با کشورهای عضو سازمان های عضو ، هدف در تجارت متقابل خواهد بود. هند در حال بازسازی جزایر در اقیانوس هند به عنوان Andamans که فقط با بقیه وب به اینترنت متصل, و ارتباط بیشتر با Lakshwadeep. علاوه بر رفاه، گردشگری، این نیز می تواند زنجیره ای دفاعی از شبه جزیره هند، و یا اعتقاد من است،

هند، یک دموکراسی 1.30 بی. نیاز به برتری زمین، هوا، و آب دارد. جنوب چین دریا، جایی که آمریکا پارک کرد. و اخیرا ً ناوهای هواپیمابر خود را پس گرفته، منطقه ای است مربوط به ادراک جهان در تراز تجاری در برابر چین. هند باید از هر گونه رهبری مستقیم و یا تجاوز دور نگه دارید. موضوع جهانی است و در این میان، باشگاه “ساموسا” باید به یک تفاهم دیپلماتیک برسد. دفاع از مرزهامون موضوع متفاوتیه چین همسایه ماست که در تمام تعاملات ما یک واقعیت ناقابل است.

القای ده پهپاد (نه معمولی)، باید نظارت مداوم و دوباره بر روی دریای عرب اطمینان.

این در واقع یک تلاش بزرگ دیپلماتیک و مالی است که قادر به جمع آوری چنین تکنولوژی دفاعی است.

در سطح زمین، ما با کمبود خدمات هر دو در مقابله با همه گیر مواجه هستیم، و همچنین واگهی های بی سابقه طبیعت به عنوان سیل، طوفان. اتصال و زیرساخت برای رسیدن به روستای دور افتاده، اطمینان پناهگاه، مواد غذایی. داروها و در نهایت تخلیه، به احتمال زیاد در دستور کار بالا است.

شاید Covid موضوع ی که باید در جزئیات گرفته شود. با این حال ، حداقل 3 آزمایش واکسن هند سرمایه گذاری کرده است و یا گره خورده است تا با وجود دارد. یک کشور گرمسیری، پرجمعیت نیاز به زیرساخت های به روز شده و متخصصان، اپیدمیولوژیست ها، برای کشف روش های بیشتر به دنبال افزایش غیر منتظره در موارد، پس از قفل کردن. شغل هميشگی است. هر فصل محصول بیماری خودش را به ارمغان می آورد. مالاریا، سل، اپیدمی های پس از سیل، با اسپری های رقیق آفت کش ها دور نروید. اینها برنامه های با بودجه بالایی در طول دهه ها بودند. وقت تنگ کردن سیستم هاست حتماً، این ها موضوعاتی هستند که باید در سطح وزرا کنده کاری شود. با این حال، مهم است که در این سطح از تجزیه و تحلیل ذکر شده است.

یک کارت بهداشت جهانی که پرونده سلامتی بیمار را ذخیره می کند، داروها مصرف می شوند، مقداری که مصرف می شود احتمالاً در حوزه پرداخت کنندگان شخص ثالث شروع می شود، چرا که به آنها در پرداخت (هدفمندتر در انکار) کمک می کند. آنها باید آنها را در مترو، آنها را امتحان کنید، و به عنوان آنها گسترش روستایی، آنها را در استفاده گسترده تر. همه گفت و انجام شده، آن را به عنوان ساده به عنوان کارت اعتباری. شما بیماری و داروها اضافه کنید. بدون هیچ دلیل ماهانه و یا محاسبه منافع. آنچه مهم است این است که ما شروع به ساختن یک بانک داده مرکزی از خدمات بهداشت روستایی، برای برنامه ریزی تخصیص بیشتر، عملکرد، و زیرساخت های فنی جدید است.

فقط برای دادن لمس پایان، الگوی نهایی از tricolour، نگه می دارد سفید وسط. فضا برای هر کسی به تصور، بداهه نوازی و بهبود سیستم. مرکز چرخ آبی است به رنگ آبی کم رنگ. “چاکر” سرنوشت رو ميگه.

ما از 74th هفتمين تلاش سرنوشت هميشه تغيير پذير عبور کرديم

به عنوان یک علاوه بر سریع اخبار که فقط در ریختن، هیچ دیپلماتیک، دفاعی و یا توهین آمیز خرد در عمل جنگ بین سه همسایه متمرد در خاک کشور دیگر وجود دارد، به جز سقوط در آنچه من به عنوان “تله تاشکند” و بعد از آن “تله شیملا”.

هند نباید در هیچ نامزدی، بدون اجازه از متحدان شرکت و انتخاب شده خود سرگرم.

“Aah ko chahiye, ek umar asar hone tak,

Kaun jeeta hai teri zulf key tar hone tak” Ghalib

…(یک آرزو نیاز به یک عمر برای رسیدن به تحقق دارد

چه کسی به اندازه کافی برای دیدن فلش موهای شما زندگی می کند)

سلب مسئولیت : نظرات بیان شده در بالا خود نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im