من تو را دیدم PM مودی آدرس ما سربازان خط مقدم امروز به عنوان یک ارتش برادر من لال بود. من تا به حال هرگز دیده می شود یکی دیگر PM در طول عمر من انجام این کار است. سخنرانی های دیدنی و جذاب بود اما من نگران این واقعیت است که او تا به حال گرفته نشده و اجباری دوره 24 ساعته به acclimatize. من به له در سفر به لاداخ حدود 10 سال پیش و اگر چه من یک فرد سالم در پنجاه و ما راهنماهای ساخته شده آن را برای ما روشن است که ما را به بقیه برای 24 ساعت قبل از ما می تواند برای بازدید و گشت و گذار.

اما PM مودی صرف دیوالی در Siachen با سربازان ما این است که بالاترین و کشنده ترین منطقه در جهان برای نیروهای مسلح برای دفاع از.

مودی بوده و تنها رهبر جهان من می دانم که کار کرده است بدون یک روز مرخصی برای شش سال متوالی. او با این نسخهها کار 12 تا 16 ساعت در روز حتی زمانی که او بازدید از کشورهای خارجی است. او انجام داده بیشتر برای هند در شش سال بیش از هر رهبر در هند است که شده است وجود دارد قبل از او. من می توانم طرح موفقیت در اینجا اما این امر بیش از آنچه که یک وبلاگ اجازه می دهد تا.

نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده یک سفر به یک پست رو به جلو در Ladakh به عنوان یک تقویت روحیه برای نیروهای ما مستقر وجود دارد. مودی نشان داد که چگونه دست در او بود که آن را به دفاع از کشور است. این او در طول Doklam و همچنین زمانی که با توجه به دفاع تحلیلگران پینگ و CCP شوکه شده بودند که هند را به مبارزه با بیش از زمین است که بخشی از بوتان.

این ساعت سخنرانی کارگردانی شد ما در خط مقدم رزمندگان و گفت: در کوتاه مدت:

خود شجاعت و فداکاری بی نظیر است. شجاعت خود را بالاتر از بالاترین مناطق که در آن شما تمام مستقر هستند. بهارات ماتا دشمنان خود را دیده اند آتش و خشم. سلاح های خود را به عنوان قوی به عنوان کوه است که شما را احاطه کرده. اعتماد به نفس خود را تعیین و اعتقاد است که به عنوان غیر منقول به عنوان قله در اینجا.

شرایط که در آن شما تمام ارائه خود را بهترین در میان سخت ترین در جهان است و شما باید ثابت کرده است که هند نیروی مسلح است که قویتر و بهتر از هر کس دیگری در جهان است. آنچه شما انجام داده اند در اینجا پیام شما فرستاده یک پیام است که جهانی رسیده. آن شده است یک بیانیه جسورانه.

من می خواهم به شما درود می فرستم همه و همه سربازان که گذاشته جان خود را برای وطن. هر گوشه و هر سنگ و در هر رودخانه و هر نقش ونگار ریگی دادن در اینجا در Ladakh می داند آن است که بخشی جدایی ناپذیر از هند است.

شنیدن این نقاط ساخته شده توسط یکی از معتبرترین رهبران چینی سخنگوی سریع واکنش نشان می دهند گفت هند نباید انجام هر کاری به زمان بحث در راه است که واقعا معنی آنها با احتیاط و ترس است.

از منابع خبری مختلف من شنیده ام که چین و چین تحت فشار شدید در حال حاضر. مردم را ارتش آزادی بخش (PLA) ناراحت است در مورد این واقعیت است که هند مفتخر خود را شجاع دل با sendoff آنها سزاوار و هر هندی دیدم این در اخبار زنده اما چین است و حتی گزارش شده در مرده خود را در Galwan و شهروندان در Weibo در واقع پرسید چرا ؟

من شاهد چندین تظاهرات در محل مصرف توسط جانبازان در چین در سال 2018/ 2019 که در شبکه های محلی و هر بار که ارتش دامپزشکان بودند بريدن توسط پلیس. واقعیت این است که چینی ها سربازان ندارند اختصاصی طرح بازنشستگی یا مزایای بهداشت و درمان و هر دولت به این تصمیم می گیرید. با برخی از کشورهای فقیر بودن و با فساد به جانبازان سمت چپ به مبارزه موارد در دادگاه که دستور CPC.

علاوه بر این همانطور که من نوشتن این, چین با توجه به یازدهم و CCP سیاست بیگانه اند چین از بسیاری از جهان متمدن. با سخت گیرانه مراحل معرفی شده در هنگ کنگ; راه Coronavirus به معنای واقعی کلمه بود صادر شده به این سیاره; 300 به علاوه بدهی به تولید ناخالص داخلی که در چین ساخته شده; شکست کمربند و جاده ابتکار و اختصاصی فشار جهانی برای جدا خود را از زنجیره تامین از چین طوفان کامل است دم به این های بین المللی pariah از اقتصاد جهانی است.

برای اینکه آن را بدتر چین است که رفتن را از طریق بدترین سیل آن مواجه شده است و در 50 سال و کارشناسان می گویند سد سه دره می تواند به سقوط. اما حتی اگر آن را نمی کند 29 استان در چین روبرو هستند میلیاردها دلار ارزش آسیب و شهرهای بزرگ که تا به حال تمام بلوک های شسته شده توسط سیل و رانش زمین و کارخانه ها در زیر آب.

گزارش شده است که چین را ترک کرده است پکن پس از پکن شد جدید hot spot برای ویروس.

با هنگ کنگ سوزش و چین نامیده می شود برای همه دیوانه آن تهاجم به جنوب دریای چین در این لحظه از زمان به نظر می رسد مانند یازدهم با آن مواجه است چه نوشته شده است در مورد کلاسیک:

در ادبیات آمریکا شخصیت Prometheus صحبت می کند عبارت: “آنها خدایان را از بین ببرد آنها را از جا در رفته.”

این را نگه می دارد که به ذهن من زمانی که من تحقیق Xi Jinping و چه جاه طلبی های خود را انجام داده اند — به دور از هر کشور که تجارت با چین و کمک به آن برای تبدیل شدن به دومین اقتصاد بزرگ در جهان است. او تنها به تنهایی ایجاد طوفان کامل به چین نگاه هژمونیک فریبنده و غیر قابل اعتماد در هر حوزه و او ایجاد کرده است یک واکنش است که یا او امد و شد زیاد و یا از بین بردن او و حزب او.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de