ساعت مودی recontextualizing گاندی در قرن 21

در تاریخ 12 مارس سال 2020 PM مودی آمد و اعلام کرد که برخی از بسته اقتصادی اعلام خواهد شد بسیار به زودی توسط وزیر دارایی. روز بعد FM اعلام کرد که او در حال رفتن به اعلام بسته امداد در 3 بخش است. پس از ساعت, سخنرانی, بحث آغاز شده است بیش از Swadeshi. این بحث در مورد محصول محلی هند چگونه می توانید با استفاده از این وضعیت از طریق ترویج محصولات که تولید شده توسط سرخپوستان. بعد خواسته است که ما باید آواز محلی’. FM Nirmala Seetharaman است بخش عمده ای از بسته امداد رفت و به MSME است که نقش مهمی در تشویق به کسب و کار محلی.

PM مودی درخواست تجدید نظر است نشان میدهد که هند نگهداری می شود و دور آن تردید برای Swadeshi در موضوع سیاست. چند اقدامات صورت گرفته است و به ترویج هندی واحدهای تولیدی نشان می دهد که یک تغییر در سیاست در اقتصاد است و به اجرا در آمده پس از چندین سال. PM گفتار تحت تاثیر قرار بود توسط گاندی ایده سواراج که در جریان اصلی در طول سال.

هیچ راز است که ساعت مودی را تحسین گاندی و او اغلب انتخاب رویدادهای مرتبط با گاندی زندگی به اعلام بزرگ خود را طرح. او اعلام کرده است اولین پروژه بزرگ برای شروع Swachhta Abhiyan در 2 اکتبر 2015 فقط پس از فرض PM ، او گرفته شده است یک علاقه شخصی در ارتقاء Khadi و آن را تبدیل به یک سود-ساخت بدن پس از آن. او تاکید بسیار زیادی بر توسعه ایجاد زیرساخت ها و بهبود امکانات اولیه در روستاها در طول دوره اول خود را. آن است که آیا ساختمان توالت در روستاها ارائه برق به هر روستا و یا باز کردن CCS در هر روستا توسط تخمگذار کابل فیبر در هر Panchayat خود تعهد برای توسعه روستا در اولویت در تصدی. در پایان دوره تصدی او آمده بود تا با کیشان Samman Nidhi به ارائه برخی از پول نقد به کشاورزان برای هزینه های خود را و منافع.

گاندی می گفت ‘روح هند زندگی در روستاها. گاندی جی بسیار علاقه مند بود از این سیستم ایجاد کرد که چرا او تا به حال پیشنهاد شده مفهوم گرم سواراج به روستاها مستقل است. او ایده اولیه را به روستاهای خود متکی به خود را از طریق محلی خود محصول. ایده او این بود برای ایجاد و ایجاد نهادهای محلی و محصولات است. اما ایده های او رد شد توسط سلف خود و بسیار عزیز شاگرد نهرو خود را. نهرو تا به حال در آغوش سوسیالیسم با برخی از عناصر سرمایه داری و نادیده اقتصادی ایده گاندی در کلیت.

اقتصادی پر طرفدارترین ide ها از گاندی نادیده گرفته شده اند در کلیت سیاسی جانشینان گاندی اما طنز این است که در حال حاضر همان ایده ها اخذ شده است به رسمیت شناختن در COVID-19 بحران است. در حال حاضر زمانی که کل جهان با آن مواجه است یکی از بدترین بحران از 100 سال گذشته پایه و اساس جهانی شدن است ، مردم در حال حاضر سوال چه جهانی شدن را به ارمغان آورده است برای آنها خوب است. در سخنرانی خود امروز ساعت مودی خاطر نشان کرد ملت و جهان در مورد مردم محور جهانی شدن به جای اقتصاد محور جهانی شدن. او دوباره برانگیخته گاندی در راه های بسیاری.

با تکرار پست-COVID مدل اقتصادی و استفاده مکرر از کلمه “آتما Nirbhar’, ساعت مودی ناشی از یک حس مثبت در میان کسانی که مضطرب هستند. او با تمرکز بر روی ساخت یک متکی به اقتصاد با حداقل بدون استفاده از کالاهای خارجی. این ایده شد مشتق شده از گاندی سواراج مدل زمانی که او گفت که سواراج است متکی به خود. سواراج به معنای “خود-حکومت” یا “حکومت خود” و این دستور کار امروز تعامل مردم با PM مودی. تقویت انگیزه اعتماد به نفس PM مودی اختصاص یک بسته اقتصادی عظیم 20 lakh کرور برای محافظت از majorly به کسانی که بدترین تاثیر این مستند که عمدتا کارگران و کشاورزان.

او در ادامه اظهار داشت که در طول این بحران تمرکز ما باید بر روی محلی تولید و بازار محلی و محلی زنجیره تامین به عنوان آنها هستند که ما برآورده ضرورت. رفتن محلی است که نه تنها نیاز بلکه وظیفه هر شهروند است. نشان دادن اعتماد به محلی کالا بود سینوسی-qua-غیر برای توسعه کلی کشور به عنوان مارک های ما امروز می پوشند بودند روزی محلی خودش همیشه. در کلمات PM مودی ما باید تبدیل به آوازی برای مردم محلی است. مشابه ایدئولوژی می تواند مورخ بازگشت به گاندی دوره زمانی که Khadi جدای از اینکه یک پارچه تبدیل به نمادی از اعتماد به نفس. به طور مشابه تراژدی انسان تبدیل به یک برکت و رحمت در لباس مبدل چنین است که مردم را در حال حاضر سعی کنید برای تبدیل شدن به بیشتر متکی به خود و افتخار از محلی است.

ساعت مودی در طول تصدی بر اساس گاندی نسبت به روش محلی با تاکید ویژه بر پاکیزگی. در اصل PM مودی است outdone نه سلف خود در شرایط زیر ایده های گاندی حتی نهرو بیش از حد.

بسیاری از حرکات خود را حول مشترک نیاز مردم و آرمان. او بسیاری از فلسفه سیاسی یا می آید از هند فلسفی ریشه یا او Indianised آن را برای مردم هند است. ساعت مودی در تلاش است به دنبال بسیاری از ایده های خود را. مودی نه تنها زیر گاندی ایده بلکه رویکرد خود را بیش از حد.

او با توجه به یک معنای جدید و ارتباط به ایده هایی که نادیده گرفته شده اند و انتقاد توسط خود مردم از گاندی. این به ما می دهد این ایده از چگونه در مورد فلسفه سیاسی از حزب کنگره است که سخت در تلاش برای ایجاد خود مرتبط است. یک سازمان نمی تواند موضع خود را اگر آن را درک نمی کنند به آرمان های مردم است. گاندی رهبری یک جنبش توده ای چون او را درک احساس توده ها. او انجام داده است بسیاری از Yatra به درک مشکل و نیاز مردم است. گاندی عملی خود را در ایده های اقتصادی است که چرا او هرگز تردید به ملاقات و یا کمک گرفتن از صنعتگران ، اما رهبر فعلی حزب کنگره است که بیشتر علاقه مند به اثبات سوسیالیستی اعتبار است که بسیار بر خلاف فلسفه گاندی. حتی رهبری فعلی است که بیشتر علاقه مند به انتقاد از اصلاحات اقتصادی و یا هم تراز با کمونیست که سابقه طولانی به مخالفت با اصلاحات اقتصادی است. ساعت مودی بیشتر عملگرا در اقتصادی ایده های او می داند که بدون احیای اقتصادی او نمی تواند تغییر سرنوشت ضعیف است. او می داند که مالیات نمی خواهد آمد از فقیر اما از آن خواهد آمد از غنی برای دریافت مالیات از ثروتمندان شما نیاز به ترویج فعالیت های اقتصادی. در چند سال گذشته کنگره در تلاش است برای ایجاد فضای که در آن غنی است و شاهد جرم و جنایت است. شکی وجود ندارد که او موفق نشده است در روی لئامت دادن اما او قادر به تغییر برخی از برنامه NDA دولت است. جریان اصلاحات باید قادر به بیرون آمدن از این سایه.

این جالب است که به دنبال فلسفه سیاسی کنگره و بی جی پی که در آن BJP است بیشتر تمایل به سمت گاندی و پاتل از سوی دیگر کنگره در تلاش است به دور با فلسفه سیاسی از بنیانگذاران و مدافعان. مردم می توانند سیاسی اتهام و ادعا می کنند آنچه می خواهید به ادعا می کنند اما واقعیت این است که کنگره نمی تواند به دنبال برخی از اصول اساسی گاندی پس از آمدن دولت در سال 1947. به اندازه کافی وجود دارد نوشتن شواهدی که نشان می دهد که کنگره به سرعت افزایش یافت (https://www.epw.in/system/files/pdf/2009_44/50/Gandhis_Swaraj.pdf) فلسفی ایده گاندی. عجیب است که همان ایده در حال حاضر پذیرفته شده توسط BJP است که یک رقیب سیاسی از حزب کنگره. ساعت مودی که می آید از همان دولت است و نقش حیاتی در آن است.

وجود دارد بسیاری از سوالات خواسته شده است بیش از زنده ماندن این بسته است. حتی احزاب سیاسی خواستار کمک بیشتری به مردم و به خصوص مهاجر و کارگر. اقتصادی بسته است و قادر به ضبط گفتمان سیاسی و برای هم بودن مردم و دیدن آن را به عنوان یک تسکین بسته است. زبان PM و جهت اقتصادی امداد نشان می دهد که این کشور چشم دوخته اند به توسعه بیشتر منابع هندی با ترویج کالاهای هند. از دوره اول خود را PM مودی در تلاش است که شامل فلسفه گاندی در سیاست های خود را فراخوانی اقتصادی ایده های گاندی است عامل تصمیم گیری است. این مرحله نیز پیام سیاسی برای حزب مخالف اصلی که ادعا می کنند که آن را حمل میراث گاندی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>