بازی-مجموعه ساز نیاز کارگران, اما آنها فروش سخت

فروش حیاط خلوت, مجموعه بازی در یک بیماری همه گیر آسان است. استخدام افراد به آنها را ندارد.

با وجود افزایش نرخ بیکاری در آورده با گسترش coronavirus برت براون در تلاش برای متقاعد کردن مردم به کار برای CedarWorks این Rockport مین مبتنی بر ساز از اسلاید و نوسانات که او اجرا می شود. چرا که بسیاری از نگر کارگران می تواند پول بیشتری را به ماندن در خانه او می گوید.

Coronavirus بسته محرک گذشت در ماه مارس افزایش مزایای بیکاری توسط 600 دلار در هفته به طور متوسط حدود 978. حدود نیمی از کارگران ایالات متحده ایستاده برای کسب اطلاعات بیشتر و اقامت قرار داده است. که افزایش منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه و جمهوری خواهان مجلس سنا در حال بررسی جایگزین کردن آن با یک جایزه برای افراد بیکار که بازگشت به کار.

برخی از کسب و کارهای کوچک مانند CedarWorks در اتصال هستند. تقاضای فزاینده قرار دادن آنها میان چند خوش شانس در یک اقتصاد است که ویران شده است بخش های از رستوران ها به فروشگاه های بزرگ. اما بر خلاف Walmart , Inc. و آمازون.com , Inc., که مطرح شده پرداخت به نگه داشتن و استخدام بیشتر افراد بسیاری از شرکت های کوچک می گویند که آنها اغلب نمی توانیم به فریب کارگران بیکار.

“هر کسی که در بیکاری خواهد میرم اقتصادی احمق به کار در جایی” هنگامی که مزایای بیکاری می تواند کسب درآمد آنها را به دو برابر CedarWorks معمولی پرداخت و گفت: آقای براون CedarWorks جمهور و مالک.

تقاضا برای مجموعه ای از اسلاید و نوسانات در CedarWorks افزایش یافت به عنوان coronavirus شیوع افزایش یافت.

به عنوان Covid-19 همه گیر در ایالات متحده افزایش یافت در ماه مارس تقاضا برای مجموعه ای از اسلاید و نوسانات در CedarWorks افزایش دو تا سه برابر میزان طبیعی به عنوان خانه نشین خانواده نگاه راه هایی برای حفظ کودکان خود را اشغال کردند.

آقای براون نیاز به یک بزرگتر کارکنان. او آغاز شده توسط استخدام از طریق کلمه از دهان تمرکز در دبیرستان و دانشجویان بودند که فرزندان مردم می دانست. یک دانش آموز کالج که واجد شرایط برای جمع آوری مزایای بیکاری رد پیشنهاد از آقای امید بستن به ماندن در خانه ،

وزارت کار می گوید: furloughed کارمند بود که به خواسته بازگشت به کار به احتمال زیاد نیست واجد شرایط برای باقی می ماند در بیکاری مگر اینکه آنها واجد شرایط برای شرایط دیگر تحت مراقبت عمل می کنند.

این شرکت همچنین تبدیل به Indeed.com. CedarWorks دریافت در مجموع از 50 برنامه های کاربردی برای دو موقعیت در مشاغل سایت از اواسط ماه مارس حداقل ده که از خارج از دولت را علامت برتون شرکت معاون رئیس جمهور گفت:. در اکتبر 2019, CedarWorks دریافت بیش از 300 برنامه برای یک موقعیت در کمتر از یک ماه در واقع. در آن فرآیند غربالگری CedarWorks رد خارج از کشور متقاضیان و کسانی که با سوابق کیفری آقای برتون گفت.

در آخرین استخدام های گرد این شرکت در نهایت اضافه شدن شش نفر به کارکنان خود را که در حال حاضر در مجموع حدود 50 نفر پس از شل شدن مدرک تحصیلی مورد نیاز عبارتند از: مردم با قبل هیچ تجربه کاری و ایجاد نقش است که نیازی به آموزش زیادی مانند ساخت جعبه و بارگیری کامیون ها. آقای براون گفت که او به طور معمول نمی کند استخدام کارگران موقت مانند دانش آموزان است.

بالا بردن سطح ورود دستمزد به معنی بالا بردن کلی پرداخت آقای براون گفت چرا که او نیز نیاز به تنظیم حقوق بیشتر کارگران با تجربه.

آمریکا بیکار

افزایش مزایای بیکاری را ساخته اند آن را سودآور به کار باقی بماند.

به اشتراک گذاری یک کارگر دستمزد است که جایگزین مزایای بیکاری توسط دولت

86%

100%

129%

مین

شستن.

N. H.

منت.

Vt.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

S. D.

توده.

N. y.

Mich.

Wyo.

Pa.

آیووا

Neb.

Nev.

اوهایو

R. I.

Ind.

بیمار است.

یوتا

Colo.

W. Va.

Va.

کالیفرنیا.

Conn.

Kan.

Mo.

Ky.

N. C.

N. J.

Tenn.

Okla.

Ariz.

ارک.

S. C.

N. M.

دلم.

علا.

Ga.

از دست ندهید.

Md.

تگزاس

سی

La.

آلاسکا

Fla.

هاوایی

86%

100%

129%

مین

شستن.

N. H.

منت.

Vt.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

S. D.

توده.

N. y.

Mich.

Wyo.

Pa.

آیووا

Neb.

Nev.

اوهایو

R. I.

Ind.

بیمار است.

یوتا

Colo.

W. Va.

Va.

کالیفرنیا.

Conn.

Kan.

Mo.

Ky.

N. C.

N. J.

Tenn.

Okla.

Ariz.

ارک.

S. C.

N. M.

دلم.

علا.

Ga.

از دست ندهید.

Md.

تگزاس

سی

La.

آلاسکا

Fla.

هاوایی

86%

100%

129%

مین

شستن.

N. H.

منت.

Vt.

N. D.

Minn.

سنگ معدن.

آیداهو

Wis.

S. D.

توده.

N. y.

Mich.

Wyo.

Pa.

آیووا

Neb.

Nev.

اوهایو

R. I.

Ind.

بیمار است.

یوتا

Colo.

W. Va.

Va.

کالیفرنیا.

Conn.

Kan.

Mo.

Ky.

N. C.

N. J.

Tenn.

Okla.

Ariz.

ارک.

S. C.

N. M.

دلم.

علا.

Ga.

از دست ندهید.

Md.

تگزاس

سی

La.

آلاسکا

Fla.

هاوایی

86%

100%

129%

سی

یادداشت: سه ماهۀ چهارم سال 2019; هفتگی دستمزد بر اساس دستمزد ساعتی از مدعی و نرمال به 40 ساعت

منابع: وزارت کار; Evercore ISI

“ما را مجبور به پرداخت 50% تا 100% بالاتر از استاندارد ما رای به فریب کسی به نیروی کار” آقای براون گفت.

ورود به سطح دستمزد ساعتی در CedarWorks محدوده از $13 به 18 دلار برای کارگران موقت بسته به تجربه و 14 دلار و به سمت بالا به صورت تمام وقت کارکنان گفت: آقای برتون.

CedarWorks در آن شلوغ تحویل محصولات ظرف دو تا سه هفته از سفارش قبل از همه گیر. آن را در حال حاضر نیاز بین یک تا دو ماه به دلیل ترکیبی از عوامل از جمله زنجیره تامین تاخیر و کارکنان کافی نیست آقای براون گفت.

آقایان قهوه ای و برتون و ویژگی های یک نویسنده تا به حال برای کمک به با بسته بندی و حمل و نقل در میان موجی سفارشات. این شرکت همچنین تا به حال یک مشتری-نماینده خدمات بسته سفارشات تمام وقت به صورت دو ماه قبل از بازگشت به تازگی به نقش اصلی خود را.

جمهوری خواهان به دموکرات ها را رد کرد’ پیشنهاد به گسترش و افزایش مزایای بیکاری گفت: آنها disincentivize مردم از رفتن به کار و آهسته می تواند اقتصاد را بازگشایی.

در آخرین استخدام, دور CedarWorks اضافه شدن شش نفر به کارکنان که در حال حاضر در مجموع حدود 50 نفر است.

بیش از دو سوم از کارگران بیکار واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری را دریافت مزایای بیش از خود را از دست داده و درآمد از طریق بسته محرک و یک پنجم را کسب حداقل دو برابر, با توجه به کار کردن کاغذ توسط محققان دانشگاه شیکاگو.

این مسئله بخصوص در CedarWorks را در ایالت مین که همراه با جدید مکزیک کمترین انگیزه ای برای مردم به رفتن بیکاری و بازگشت به کار. در این کشورها متوسط هفتگی بیکاری است که تقریبا 30 درصد بالاتر از متوسط دستمزد هفتگی با توجه به داده ها از Evercore ISI.

اختلاف است و یک کتاب درسی مثال اقتصادی بازدارنده در یک اقتصاد سالم گفت: Ernie Tedeschi, سر تجزیه و تحلیل مالی در Evercore ISI. اما آن را تبدیل به یک استثنا در یک بیماری همه گیر است.

“این بود که هیچ گسل از کارگران; این بود که هیچ گسل از کارفرمایان” آقای Tedeschi گفت. “جایگزینی تنها 30 درصد به 50 درصد از دستمزد خود را هنگامی که شما مجبور به furloughed می شود و یا از کار شما نیست منصفانه است.”

تنظیم یک تخت $600 علاوه بر آسان تر بود به اداره نسبت به کالیبراسیون و آن را در سطح محلی به عنوان بیکاری-بیمه سیستم های غرق شده اند گفت: Seth هریس معاون سابق وزیر کار در دولت اوباما. همچنین محرک است که هنوز هم یک سوخت برای مصرف کمک می کند که تقویت اقتصاد, او گفت:.

“بیمه بیکاری است که به صورت خودکار و تثبیت کننده” آقای هریس گفت. “زمانی که اقتصاد می شود و شما لازم نیست که به اندازه کافی تقاضا در اقتصاد مردم دریافت بیمه بیکاری و حق به نوبه خود در اطراف و صرف پول است.”

برای کمک به استخدام CedarWorks سست مدرک تحصیلی مورد نیاز و ایجاد نقش ها که اصلا نیاز به آموزش زیاد.

نوشتن به دیو سباستین در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>