کارخانه بازگرداندن خاک تکرار کنید. می تواند طبیعت کمک به جلوگیری از تغییر آب و هوا ؟

در هسته اصلی کاهش آب و هوا استراتژی است که به دست آورده توجه بیش از چند سال گذشته نهفته آغوش طبیعت است. اغلب به عنوان “طبیعت مبتنی بر راه حل آب و هوا” این رویکرد شامل طیف گسترده ای از حفاظت و مرمت پروژه های مربوط به درختان مانگرو خاک و تالاب ها.

تلاش های بسیاری را به صورت محلی هدفمند اهداف: بهبود زیستگاه برای گونه و یا انعطاف پذیری به طوفان و سیل و یا آتش. اما کارشناسان می گویند این روش یکی دیگر از سود بالقوه: بهره برداری از توانایی های طبیعی از درختان و گیاهان و خاک به ذخیره کربن. نقطه عطفی مطالعه منتشر شده در سال 2017 یافت که طبیعی راه حل آب و هوا می تواند انجام دهد حدود یک سوم کاهش کار مورد نیاز در دهه آینده به خاطر گرم شدن زمین زیر 2 درجه سانتیگراد است.

این رویکرد گسترده به دست آورد و از حمایت هر دو حزب اما آن را بدون منتقدان – حتی در میان آب و هوا فعالان که نگران باشید که آن را طول می کشد تاکید کردن انرژی تغییر است که نیاز به اتفاق می افتد.

“من فکر می کنم ما می تواند در بازگرداندن یک تریلیون درختان به سیاره ؟ احتمالا می گوید:” جیمز مولیگان ارشد کاردانی در موسسه منابع جهانی غذا, جنگل و آب برنامه. “سوال برای من این است: آیا این کمک کند ؟ و پاسخ این است که بله.”

هیوارد کالیفرنیا.

درست کردن بزرگراه 880 در لبه هیوارد این منظره تغییرات ناگهانی. کسب و کار و پارکینگ راه را برای بزرگ عصری ترشی چمن و استخر آب کشش به لبه شرقی خلیج سان فرانسیسکو.

در اخیر رو به آفتاب, باد می وزد مارس روز فقط قبل از COVID-19 ارسال منطقه خلیج به مستند – دیو Halsing بود در مسیرهای پیاده روی در بهشت فرود محیط زیست مرکزی و با اشاره به آنچه استفاده می شود پیر صنعتی نمک حوضچه. او اشاره کرد که چگونه آنها به تدریج در حال بازگشت به غنی آمیزه ای از جزر و تالاب ها و اکوسیستم در جنوب خلیج نمک حوض پروژه مرمت است.

کم کم او توضیح می دهد بیش از 15000 هکتار از نمک حوضچه – زیست محیطی تا حد زیادی مرده مناطق که تا به حال منتقل شده از شرکت های صنعتی به دولت هستند که به ارمغان آورد به عملکرد اکوسیستم. آنها این مهم را فراهم زیستگاه برای گونه های مانند غربی برفی باران و کالیفرنیا حداقل پرستوی دریایی اضافه تفریحی مسیرهای پیاده روی برای ساکنان منطقه خلیج و ارائه سیل برای حفاظت از خلیج سان فرانسیسکو – نیاز به سازگاری در دوران افزایش دریاها. “الهام بخش است اما به چالش کشیدن می گوید:” آقای Halsing اجرایی مدیر پروژه.

این کار برای بازگرداندن Bay منطقه جزر و مدی باتلاق فقط یک مثال از یک استراتژی است که به دست آوردن توجه در چند سال گذشته از تغییر آب و هوا ، اغلب به عنوان “طبیعت مبتنی بر راه حل آب و هوا” این استراتژی شامل طیف گسترده ای از حفاظت و مرمت رویکردهای مربوط به درختان مانگرو خاک و تالاب ها.

بسیاری از پروژه های فعلی مانند جنوب خلیج نمک حوض پروژه مرمت – باید محلی هدفمند اهداف: بهبود زیستگاه برای گونه و یا انعطاف پذیری برای تغییر آب و هوا-اخبار مرتبط مانند طوفان و سیل و یا آتش. اما سرمایه گذاری در این روش در یک مقیاس بزرگ است یکی دیگر از پتانسیل سود بیش از حد از کارشناسان می گویند: بهره برداری از توانایی های طبیعی از درختان و گیاهان و خاک به ذخیره کربن.

“طبیعت نمیفهمد چگونه به حل سمی دی اکسید کربن مشکل 3 میلیارد سال پیش زمانی که آن را اختراع فتوسنتز و ما در حال تلاش برای اختراع فرآیندهای مشابه در حال حاضر به حل کردن دی اکسید کربن در جو است. پس چرا استفاده از طبیعت” توضیح می دهد که پیتر الیس یک جنگل کربن دانشمند با محافظت از طبیعت که با همکاری یک مطالعه برجسته در سال 2017 نشان می دهد که طبیعی راه حل آب و هوا می تواند انجام حدود یک سوم کاهش کار مورد نیاز در دهه آینده به خاطر گرم شدن زمین زیر 2 درجه سانتیگراد است.

می تواند کاشت یک تریلیون درختان در واقع کار می کند ؟

کسانی که ترویج طبیعی راه حل آب و هوا تاکید می کند که این فقط یک قطعه از یک پازل است که همچنین نیاز به یک تغییر عمده به دور از سوخت های فسیلی و مبتنی بر کربن انرژی است. اما بسیاری از کارشناسان در حال دیدن این راه حل های طبیعی به پایین آویزان میوه که هنوز به شنود گذاشته شود در یک مقیاس بزرگ است.

در ماه ژانویه اقتصادی جهان فروم راه اندازی شد بلند پروازانه یک تریلیون درختان ابتکار با هدف کاشت و حفاظت از 1 تریلیون درختان در سراسر جهان در دهه آینده. حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کردند.

این طرح دریافت کرده است برخی از انتقاد حتی در میان آب و هوا, فعالان, باشید که آن را بیش از حد ساده انگارانه تاکید کردن از انرژی تغییر است که نیاز به اتفاق می افتد و تشویق ضعیف تصور پروژه های است که ممکن است تداوم دیگر مسائل زیست محیطی است.

و برخی از کارشناسان آب و هوا استدلال کرده اند که ادعاهای ساخته شده توسط طبیعی-راه حل های طرفداران به طور کلی رفیع و بیش از حد خوش بینانه است که آنها نمی آیند نزدیک به کاهش دی اکسید کربن در قدر برخی از مطالعات نشان داده اند.

اما این بحث در نهایت در حال عقیم می گوید: James مولیگان ارشد کاردانی در موسسه منابع جهانی غذا, جنگل و آب برنامه. راه حل آب و هوا اشاره نیست یک بازی با حاصل جمع صفر. طبیعت راه حل های مبتنی بر همیشه نمی تواند به اندازه کافی در خود می گوید آقای Mulligan, اما آنها برخی از بزرگ upsides به خصوص که بسیاری از آنها نسبتا کم هزینه بعضی از آنها بیشتر از آمریکا درخواست تجدید نظر و بسیاری از آنها “برنده-برنده” با هیچ یک از “بازنده” است که می تواند یک محصول جانبی از استراتژی های دیگر.

“سوال برای من این است: آیا این کمک کند ؟ و پاسخ این است که بله می گوید:” آقای مولیگان. “من فکر می کنم ما می تواند در بازگرداندن یک تریلیون درختان به سیاره ؟ احتمالا نه. … در ایالات متحده تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد ما می تواند بازگرداندن 60 میلیارد درختان به چشم انداز آمریکایی.” که او می گوید می تواند یک “نظم بلند” را حذف حدود نیم gigaton CO2 در هر سال است.

“که معنی دار گوه,” او می گوید. “و این فقط یکی از طبیعت های مبتنی بر راه حل.”

رودریگو Abd/AP

یک احیای جنگل دستیار اقدامات تازه کاشته درخت در یک میدان آسیب دیده در طول غیر قانونی معدن طلا در Madre de Dios, پرو, در تاریخ 29 مارس 2019. از آنجا که این پروژه آغاز شد و سه سال پیش تیم کاشته شده بیش از 115 هکتار با نهال مادری بزرگترین تلاش در احیای جنگل آمازون پرو به تاریخ. این گروه در بحث و گفتگو با دولت پرو به گسترش تلاش های خود را.

حفاظت قبل از کاشت ؟

همه درختان و تمام طبیعت راه حل های مبتنی بر – نمی برابر خلق شده اند. و بسیاری از طرفداران استرس است که آن را حس می کند به تمرکز بر روی اکوسیستم های بیشتر برای ارائه و یا روش هایی که عملکرد بزرگترین سود سهام.

“ما نیاز به حفاظت از, اول, به پشت خط می گوید:” الیس از محافظت از طبیعت توضیح داد که وی به خوبی مدیریت اکوسیستم موجود بودن حتی مهم تر از مرمت.

اکوسیستم های خاص مانند حرا و peatlands هستند از اهمیت حیاتی برای حفظ می گوید: ویل ترنر معاون ارشد رئیس جمهور از استراتژی جهانی برای حفاظت بین المللی است. در آن اکوسیستم خاک فروشگاه بسیار کربن که از دست دادن مقدار بیشتری از آن در سال های آینده خواهد بود ویرانگر او می گوید.

اما به دکتر ترنر حفاظت و مرمت دو طرف یک سکه و هر دو لازم است. حفاظت از حیاتی اکوسیستم مانند جنگل های استوایی و حرا است که در حال تخریب در یک نرخ ثابت بسیار مهم است از نظر کاهش زمان تولید گازهای گلخانه ای ، اما از بین بردن دی اکسید کربن در حال حاضر در جو نیز لازم است اگر وجود دارد هر گونه امید برای نگه داشتن گرم شدن زیر 2 درجه سانتیگراد است.

“ما باید یک راه طولانی برای رفتن قبل از اینکه ما هر گونه تکنولوژی است که قادر به از بین بردن CO2 از جو در مقیاس جز درختان می گوید:” دکتر ترنر. “ما می تواند احمقانه به سرمایه گذاری فوق العاده به شدت در regrowing جنگل.”

با وجود تمام پتانسیل های طبیعی راه حل آب و هوا بسیاری از نمونه هایی که سعی کردم تا کنون در یک نسبتا کوچک مقیاس.

WRI طرح 60 میلیارد درختان کاشته شده در ایالات متحده بیش از 20 سال آینده آقای Mulligan, یادداشت ها نیاز به حدود 4 میلیارد دلار در سال یارانه های دولت فدرال. اما بسیاری از این تلاش ها “اتفاق می افتد در سرعت و میزان حفاظت بخش,” او می گوید. و این رقم در حالی که نسبتا متوسط از نظر هزینه های دولت است که به مراتب فراتر از آنچه غیر انتفاعی جامعه می تواند اداره کند.

دکتر ترنر از حفاظت بین المللی موافق است. آنچه در جامعه حفاظت از محیط زیست انجام داده است او می گوید: نشان داده شده است که چگونه این پروژه کار می کنند, چگونه فن آوری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نظارت و بررسی کاهش تولید گازهای گلخانه ای و چگونه مکانیزم های مالی می تواند اجازه می دهد دولت ها و یا شرکت های بزرگ برای سرمایه گذاری در این استراتژی است.

ان هرمس/کارکنان

یک خانواده پیاده روی در امتداد مارتین لوتر کینگ جونیور منطقه ای ساحلی دنباله که نشسته در امتداد نوک پیکان مارش دوباره بازسازی تالاب زیستگاه در 13 مارس سال 2020 در اوکلند کالیفرنیا.

کشف یک اکوسیستم در هر حیاط خلوت

در ضمن بخشی از زیبایی طبیعت راه حل های مبتنی بر دکتر ترنر می گوید این است که – در حالی که برخی ممکن است قطعا باید بیشتر نتیجه نهایی بیش از دیگران در شرایط کاهش آب و هوا – “وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد در هر نقطه. هر جامعه دارای گزینه ای برای حفاظت از جنگل و یا رشد یک جنگل و یا محافظت از مرتع یا برای مدیریت بهتر چراگاه بنابراین شما می توانید بیشتر از کربن ذخیره شده در خاک است.”

و بسیاری از راه حل های آن – مانند مارش مرمت در حال وقوع در خلیج سان فرانسیسکو – پیشنهاد قابل توجهی محلی مزایای است که بسیار فراتر از پتانسیل کاهش میزان انتشار: زیستگاه برای گونه های در معرض خطر, تمیز کننده هوا و آب فرصت تفریح را برای ساکنان سیل و کاهش خطر در زمان بالا آمدن دریاها.

در منطقه خلیج انتشار گازهای گلخانه ای کاهش نیست یک راننده واقعی از کار مرمت و کربن بازار برای تالاب نیست به عنوان قوی به عنوان است که برای جنگل. اما این بدان معنا نیست که آن منافع وجود ندارد می گوید: Letitia Grenier, co-مدیر انعطاف پذیر مناظر برنامه برای سان فرانسیسکو خور موسسه.

در نقش خود در موسسه دکتر Grenier به نظر می رسد برای راه های خلاقانه برای مهار منافع طبیعی اکوسیستم در راه است که کار را برای هر دو مردم و طبیعت – و آنها فراوان او می گوید.

“یکی از چیزهایی که تغییر آب و هوا به ما نشان داده است که ما در اکوسیستم می گوید:” دکتر Grenier. “نه تنها ما تاثیر اکوسیستم اما ما اکوسیستم ما تاثیر می گذارد.” در بسیاری از موارد او می گوید زمانی که او به نظر می رسد در گفتن زیادی آبخيز سیستم اساسا شکسته. بیش از حد بسیاری از عناصر ناسازگار معرفی شده اند.

“ناگهان سیستم ما این است که برای ما کار نمی کند می گوید:” دکتر Grenier. “تغییر آب و هوا ایجاد تحقق آن و این فرصت را به آن را تعمیر کنند.”

عکاس ان هرمس کمک به این گزارش از هیوارد کالیفرنیا.

این داستان منتشر شد به عنوان بخشی از پوشش آب و هوا در حال حاضر جهانی روزنامه نگاری همکاری تقویت پوشش آب و هوای داستان.

 

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im