برنامه ای برای کاهش Covid-19 بیمار در بیمارستان باید firmed

آن را به عنوان آماده برای یک دست انداز در coronavirus موارد دولت خانههای گلی خالی یک تغییر در سیاست ها است که نمی خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان برای موارد با علائم خفیف. این کمک خواهد کرد که توجیه تخت و کاهش استرس برای کارکنان بیمارستان. جایگزین است که بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده است که نگه داشتن آنها را به خانه قرنطینه و نظارت بر آنها را بر روی تلفن. اما این می تواند یک شمشیر دو لبه است. شمار این خطر مثبت بيماران آلوده کردن اعضای خانواده و حتی همسایگان اگر آنها تا پایان نقض شده است. داده می شود زندگی تنگ چهارم و حضور کودکان و ضروری از رفتن به محل کار قرنطینه سخت خواهد بود به پیاده سازی برای مردم فقیر.

در برخی از کشورها دولت ها در حال حاضر گرفته شده بیش از مهمانخانه ها و هتل ها و مذهبی مراکز کنوانسیون و حتی مدارس و کالج ها که امکانات اتاق. افراد در معرض خطر در حال حاضر قرار داده تا در امکانات از جمله در ایالات کرالا. راه آهن مربیان نیز در حال repurposed به جداسازی بخش های بسیار شدید راه حل, اما آن را نشان می دهد کمبود امکانات در این رویداد از یک بزرگتر شیوع. امکان سه لایه و چهار لایه سیستم شامل بیمارستان ها برای سوم مورد جداسازی بخش برای موارد خفیف, جدا کردن اتاق برای کسانی که در تماس نزدیک با افراد آلوده و قرنطینه ثانویه اطلاعات تماس افراد آلوده می تواند راه را برای رفتن. کشورهایی مانند چین و Vietam تجربه با انواع دیگری از این اقدامات است.

پتنا: کارگر پاک یک مربی راه آهن به عنوان جداسازی بخش برای COVID 19 بيمار در سراسر کشور مستند در پی شیوع کروناویروس در Patna, پنج شنبه, آوریل 2 سال 2020 است. (PTI عکس)(PTI02-04-2020_000119A)

با کمبود تجهیزات حفاظت شخصی پرستاران و پزشکان در حال حاضر در پایان عقل در بیمارستان. ارسال کسانی که با علائم خفیف به آستان خود را در حال رفتن برای کمک به. تنظیم تب کلینیک های حرارتی غربالگری مشاوره و گرد و خاک مجموعه نیاز به تبدیل به بخشی از استراتژی به د-پر بیمارستان. هدف از نظارت و جداسازی آنها می تواند در خدمت بهتر در امکانات عمومی که بیماران در آن اتاق های فردی و می تواند در خدمت مواد غذایی و دارو در زمان ثابت شده با ترک این و دیگر ضروریات در خارج از درب برای جلوگیری از پرسنل پشتیبانی از آمدن به تماس با آنها. پزشکی از راه دور امکانات نیاز به همچنین در دسترس برای مشاوره از راه دور به طوری که پزشکان می توانند از نزدیک تماشا پیشرفت خود را. کارمندان دولت از جمله پلیس می تواند پیش نویس برای منینگ این امکانات.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>