هواپیما و قطار و آبجو: مکزیک پرسی به رای دهندگان آخرین تماس

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador سازماندهی کرده است همه پرسی را به شهروندان می گویند در پروژه های سرمایه گذاری.

عکس: José Pazos/زوما پرس

MEXICO CITY—سرنوشت یک $1.4 میلیارد آبجوسازی تحت ساخت و ساز در شمال مکزیک توسط Constellation Brands , Inc. مشخص خواهد شد رای دهندگان در مرز شهر مخیکالی این آخر هفته موجب نگرانی سرمایه گذاران در مورد افزایش عدم قطعیت قانونی تحت ریاست جمهوری آندرس مانوئل لوپز Obrador.

شرکت ها را از نزدیک دنبال همه پرسی در مورد این گیاه که ارائه خواهد شد 750 شغل و بسیار مهم برای گسترش صورت فلکی سوم-متحده بزرگترین تولید آبجو و آبجو از مکزیک تاج و Modelo برندها برای مصرف کنندگان ایالات متحده.

قرار دادن بزرگ خصوصی در پروژه های سرمایه گذاری به همه پرسی می تواند بیشتر مختل سرمایه گذاری خارجی در زمانی که مکزیک اقتصاد چهره headwinds از آقای لوپز Obrador را ملی سیاست های انرژی به عنوان به خوبی به عنوان جدید کروناویروس. سرمایه گذاری مستقیم خارجی در مکزیک سقوط کرد 5.2 درصد در سال گذشته در مقایسه با سال 2018 با توجه به دولت های مقدماتی اعداد در حالی که رشد اقتصادی 0.1%.

این شرکت شروع به ساخت و ساز در این سایت در سال 2016 و در نظر دارد تا پایان این کارخانه در سال آینده. آن را می گوید آن را در حال حاضر صرف برخی از 900 میلیون دلار در تقریبا کامل آبجوسازی.

کشاورزان محلی به مدت طولانی شکایت کرده است که در صورت فلکی آب فشرده گیاه را فشار آبخوان در یک منطقه خشک که در آن کشاورزان در حال حاضر کشیده و ده ها هزار هکتار از تولید به دلیل کمبود آب ربطی به آبجوسازی ساخت و ساز.

“است که آب را در حال حاضر به ایالات متحده در قوطی های آبجو” گفت: Rigoberto کامپوس یک کشاورز محلی و هماهنگ کننده کمیته دفاع از باخا کالیفرنیا آب که نشان دهنده 14,000 کشاورزان که تکیه بر سیستم های آبیاری در مخیکالی دره.

صورت فلکی مارک مقامات می گویند تکمیل آبجوسازی را تنها با استفاده از 0.3 درصد از آب موجود برای مخیکالی دره. آنها اشاره می کنند که این پروژه در انطباق کامل با قوانین محلی در مقررات و قوانین.

رودریگو Llantada رئیس مخیکالی فصل از کسب و کار شورای هماهنگی کشور کارفرما بالا کنفدراسیون گفت: دولت با استفاده از مشاوره به رول کردن سیاست های عمومی به جای تنظیم و مدیریت استفاده از آب و پروژه های سرمایه گذاری.

“این است که قصد پاک کردن به مجموعه ای از پیشینه آن را مربوط و تاسف” او گفت:. “و آن را فراتر از صورت فلکی را در کارخانه از این نهاد اقتصادی و نیروی کار توسعه در خطر است.”

صورت فلکی های آبجو از مکزیک تاج و Modelo مارک گفته است که در حال حاضر صرف برخی از 900 میلیون دلار در تقریبا کامل آبجوسازی.

عکس: سوزانا Gonzalez/مهر نیوز

مقامات فدرال برنامه ریزی برای باز کردن حدود 30 ایستگاه های رای گیری در مخیکالی در آخر هفته حتی به عنوان عفونت با کروناویروس جدید به طور پیوسته در حال افزایش در کشور است. دولت کارگران را کمک مخیکالی رای دهندگان با ماسک صورت ابجو بد و کم مایه و ضد عفونی کننده ژل و ساکنان در حال تشویق به استفاده از خود قلم.

رفراندوم را تبدیل به یک ابزار مورد علاقه آقای لوپز Obrador سابق مکزیک شهردار. حتی قبل از گرفتن اتاق در اواخر سال 2018 او سازماندهی یک همه پرسی در یک نیمه به پایان رسید 13 میلیارد دلار, new Mexico شهرستان فرودگاه یک پروژه آغاز شده توسط سلف خود. تنها 1.2 درصد از رای دهندگان ثبت شده معلوم شد. اما این پروژه لغو شد پس از 70 درصد از کسانی که آن را رد کرد. این حرکت به کاهش سرمایه گذاری خارجی و شرکت های مکزیکی.

اواخر سال گذشته دولت او سازماندهی یک همه پرسی در Yucatán شبه جزیره در توسعه پیشنهاد مایا آموزش, a $7.4 میلیارد و 950 مایل توریستی راه آهن از طریق مکزیک بزرگترین جنگل انبوه. بیش از 92 درصد از کسانی که رای دادند به نفع.

در مورد مخیکالی آبجوسازی آقای لوپز Obrador گفت که مقامات محیط زیست توصیه می شود یک مشاوره عمومی.

“شده اند وجود دارد بسیاری از فشارهای از همه نوع از تجار و بازرگانان و حتی سرمایه داران که می گویند که آنها نگران هستند که ما می رویم به انجام این ورزش است. ما می خواهیم شهروندان برای تصمیم گیری به طوری که این دستور از مردم” آقای لوپز Obrador گفت: در اوایل این ماه.

رای دهندگان خواسته شده که آیا به ادامه ساخت و ساز از آبجو و یا به انصراف از این پروژه است. آقای لوپز Obrador که نیست علنا اعلام کرد موضع خود را در آبجوسازی است و انتظار می رود به نتایج نظر در روز دوشنبه.

بیش از نیمی از صورت فلکی را 9,000 کارگران مستقر در مکزیک که در آن این شرکت با سرمایه گذاری بیش از 9 میلیارد دلار در طی شش سال گذشته تبدیل شدن به یکی از مکزیک را بالا سرمایه گذاران خارجی است. صورت فلکی می گوید که می خواهد به نگه داشتن آن ساخت مکزیک برندها در مکزیک اما نگاه دیگر اگر آن را نمی تواند گسترش در کشور است.

بیش از نیمی از صورت فلکی را 9,000 کارگران مستقر در مکزیک است.

عکس: سوزانا Gonzalez/مهر نیوز

“شرکت دیگر هم به کشتی سوار در یک مشاوره عمومی که در آن آینده خود را در مکزیک همچنان نامشخص” دانیل Baima رئیس Constellation Brands مکزیک نوشت: در نامه ای به آقای لوپز Obrador در اوایل این ماه.

آقای لوپز Obrador اذعان کرده است که مشاغل در معرض خطر هستند. “از دیدگاه سرمایه گذاری متوقف گیاه می تواند منجر به بی اعتمادی در کشور ما,” او گفت:. “اما از سوی دیگر ما نمی توانیم اجرا از آب است. رشد اقتصادی نمی تواند قرار داده و بالاتر از رفاه مردم آب ضروری است.”

مخیکالی را صادرات تولیدی صنعت استخدام 70,000 شغل. در سال های اخیر ده ها تن از شرکت های خارجی مانند Mitsubishi Motors Corp کوکا کولا شرکت. و Honeywell International , Inc. راه اندازی فروشگاه در مناطق خشک شهر 120 کیلومتر از سان Diego.

مکزیک نیز جهانی titan وقتی که می آید به آبجو. آن است که بزرگترین آبجو صادر کننده, تولید برخی از 4 میلیارد دلار در فروش بین المللی تحسین شده علامت های تجاری مانند تاج یا دوس Equis. این کشور بالا منبع آبجو وارداتی در آمریکا ضرب و شتم از هلند و بلژیک صادر کنندگان با بیش از 70% سهم بازار با توجه به برآورد از آبجو موسسه واشنگتن مبتنی بر صنعت ،

برخی از 20 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است در دهه گذشته در ساخت و ساز و گسترش مکزیک کارخانه های لبنی و تامین کنندگان خود را با توجه به دولت تخمین می زند. صورت فلکی اجرا می شود یکی از بزرگترین کارخانه های لبنی در Coahuila دولت فقط در سراسر مرز از ایگل, Texas. به عنوان یک نتیجه از رایگان-معاملات تجاری در آمریکای شمالی و یک خط راه آهن به طور مستقیم متصل می شود گیاه با ایالات متحده لوازم مالت غلات و این شرکت پس از آن کشتی آبجو شمال.

نوشتن به سانتیاگو پرز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>