خلبان کامیون-توقف امپراتوری حرکت می کند به دور از خانواده رهبری

خلبان شرکت. صاحب 780 خلبان و پرواز J سفر مراکز از جمله این ایستگاه گاز در Waddy, Ky.

عکس: لوقا Sharrett/مهر نیوز

این Haslam خانواده که مالکیت آن از یک ایستگاه گاز به بزرگترین کامیون-توقف عملیات در شمال امریکا است قدم از کسب و کار.

خلبان شرکت. مدیر اجرایی جیمی Haslam سوم توزیع کلید به این شرکت است که خانواده اجرا برای بیش از شش دهه به Shameek Konar انرژی-بخش veteran که در حال حاضر خلبان ارشد استراتژی افسر. انتقال آید به عنوان کسب و کار مواجه است فشار از coronavirus همه گیر و تکنولوژی تغییرات است که می تواند به کاهش رانندگان وابستگی به سوخت های فسیلی است.

آقای Konar موفق خواهد شد آقای مور به عنوان رئیس اجرایی در Jan. 1, 2021, خلبان, روز سه شنبه گفت. آقای مور که او نیز صاحب کلیولند براونز لیگ فوتبال ملی حق رای دادن را تبدیل به رئیس خلبان هیئت مدیره در حالی که پدرش بنیانگذار شرکت جیمز مور دوم تبدیل خواهد شد رئیس بازنشسته.

این Haslam خانواده صاحب 50.1 درصد از Knoxville, Tenn.-بر اساس شرکت یکی از بزرگترین خصوصی برگزار شد کسب و کار در ایالات متحده وارن بافت در برکشایر هاتاوی , Inc. در زمان 38.6 درصد از سهام در سال 2017. در آن زمان به مقابله برکشایر گفت: این برنامه ریزی برای تبدیل شدن به اکثریت سهامداران در سال 2023 با کسب اضافی 41.4% سهام در آن نقطه Haslams خواهد حفظ مالکیت 20 درصد.

خلبان اصلی کسب و کار است که فروش سوخت و مواد غذایی و موارد دیگر از طریق یک شبکه خرده فروشی و سوخت مکان از جمله 780 خلبان و پرواز J سفر مراکز.

آقای Konar پیوست این شرکت در سال 2017, و کمک به ساخت خلبان انرژی بخش که منابع حدود 11 میلیارد گالن سوخت یک سال از جمله دیزل و بیودیزل. این بخش دارای یک ناوگان از بیش از 1500 کامیون تانکر و عمل روغن-زمینه خدمات کسب و کار.

وارن بافت, سمت چپ, با جیمی Haslam III در سال 2017.

عکس: خلبان پرواز J/آسوشیتد پرس

“ما یک سوخت شرکت ما یک شرکت انرژی ما یک شرکت تدارکات گفت:” آقای Konar که قبلا بود رئیس سرمایه گذاری افسر در Castleton بین المللی کالا و Mercuria انرژی تجارت SA. “ما اساسا خالی کردن یک کامیون در هر 15 ثانیه در سراسر کشور است.”

آقای Konar در حال حاضر خواهد شد مسئول برای شرکت فن آوری منابع انسانی و مالی و حقوقی بخش. در ماه ژانویه او را در مدیریت عملیات ذخیره و توسعه است. خلبان رئيس جمهور کن پدر و مادر را تبدیل به مشاور ارشد آقای Konar و جوان آقای تنسی ،

از آن خواهد شد اولین بار است که یک غیر عضو خانواده در راس این شرکت از یک دوره زمانی که سابق PepsiCo, Inc. رئیس جمهور جان کامپتون به طور خلاصه موفق جیمی Haslam سوم به عنوان مدیر عامل در سال 2012.

در سال 2013 خلبان شد لرزاند توسط یک تقلب و رسوایی زمانی که دادستان گفت: کارکنان فروش shorted حمل و نقل-شرکت مشتریان از تخفیف آنها بدهکار در سوخت دیزل خرید. آقای مور گفت: این شرکت بازپرداخت تمام مشتریان خود را در یک ماده از ماه اضافه کردن “آن را کاملا متفاوت از فرهنگ ما را در اینجا در حال حاضر از ما تا به حال پس از آن.”

بیشتر از تدارکات گزارش

  • بررسی نشان می دهد زنان بیشتر در حال حرکت به بالای زنجیره تامین شغل 21 ژوئیه سال 2020
  • J. B. شکار حفظ سرمایه صرف محدودیت محتاط در چشم انداز 17 جولای سال 2020
  • C. H. Robinson باب Biesterfeld در بازیابی از بزرگ زنجیره عرضه دررفتگی’ ژوئیه 16 سال 2020

خلبان بیشتر به تازگی آمار گرفته از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مستندات نگهداری می شود میلیون ها نفر از آمریکایی ها در صفحه اصلی. “حمل و نقل کسب و کار است که در تک رقمی. بنزین ترافیک احتمالا 20%” آقای Haslam گفت.

تقاضا برای دیزل که به طور معمول باعث می شود تا حدود 80% از خلبان مجموع فروش سوخت “به نظر می رسد برای تثبیت” آقای Konar گفت. این شرکت برای هر اثر از کسب و کار اضافی خاموش شدن ناگهانی به عنوان Covid-19 نفر در ایالات متحده افزایش می یابد.

این شرکت همچنین چهره های گسترده تر تغییرات در حمل و نقل است که می تواند مختل عمده منبع درآمد به عنوان تولید کنندگان خودرو توسعه بیشتر برقی و جایگزین سوخت وسایل نقلیه از جمله سکوهای بزرگ و همچنین به عنوان خودمختار-خودرو فن آوری با هدف در مسافت های طولانی حمل و نقل عملیات. آقای مور گفت: کسب و کار وفق دهند “به انجام آنچه لازم است” و اضافه کرد که این تغییرات یک شبه اتفاق نخواهد افتاد.

“تا زمانی که وجود جاده حمل و نقل و محصولات و خدمات از طریق تحویل داده که” آقای Konar گفت: خلبان شبکه “ارائه هر چه خدمات و سوخت مورد نیاز در آینده بخش حمل و نقل.”

نوشتن به جنیفر اسمیت در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de