خلبان در یک نقطه از زحمت

در پایان Sachin خلبان گریزی برای Ashok Gehlot بهتر از او. به جای صبر کردن Gehlot تسلط در راجستان کنگره خلبان در زمان مسیر unseating او را با یا بدون حزب خود را در دو. در پایان BJP نشسته است خیلی در آینده نزدیک به بی ثباتی کنگره در دولت دیگر. نه خلبان و نه Gehlot دلیلی برای خوشحال با نتیجه.

خلبان نبوده است قادر به جلو و به اندازه کافی MLAs بلافاصله پس از سرنگون کردن این Gehlot دولت است. که وظیفه شما در حال حاضر باید انجام BJP که باید دور تراشه در مستقل از Bharatiya قبیله ای و دیگر ناراضیان در کنگره مقننه ، این است که در تضاد خود را به آنچه دوست Jyotiraditya Scindia قادر بود برای به انجام رساندن در Madhya Pradesh. به عنوان یک نتیجه, خلبان موقعیت چانه زنی ضعیف است. او ممکن است حتی از موعد ادعا BJP مهمان نوازی در هاریانا در صورت نامطلوب حاکم بر خود را رد صلاحیت دادخواست در راجستان دادگاه عالی.

راهول گاندی آدرس به NSUI رهبران که او در آن گزارش گفت که اپورتونيست که در حال ترک ایجاد فضا برای دیگران نشانه ای از ذلتی در انتظار خلبان اگر او همچنان در کنگره است. گزینه انتقال به دهلی نو و AICC همچنین ممکن است تنگ شده. خلبان شانس شناور ماندن در BJP را شلوغ راجستان زمینه نیز تردید. توانایی های خود را به شناور یک حزب منطقه ای است که در حال بحث است. جای تردید است او این نوع از پایه اتصال مورد نیاز است که به پرورش منطقه ای و برگ. می توانید خلبان ظهور از سوراخ او حفر خود را به?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de